И Атомната агенция заподозря, че Иран прави ядрено оръжие
Международната агенция за атомна енергия (МААЕ) за пръв път заяви в свой доклад, че информацията й за ядрените дейности на Иран пораждат опасение, че Техеран в момента работи по създаването на ядрено оръжие.
Обратно в новинатаКоментари - И Атомната агенция заподозря, че Иран прави ядрено оръжие | Днес.dir.bg
Коментари
От атомната агенция казват това, което им се диктува от САЩ, защото последните плануват поредния си терористичен акт сруще Иран. Тази страна освен да воюва и да ограбва по-слабите народи друго не може. Благоденствието й се дължи на военно промишления й комплекс. За съжаление ЕС не е мощна палитическа организация, която да може да им противостои, освен това европийските чиновници също са подкупни, може би в не такава степен като нашето правителство, но все пак са.
Що не пратят янките оная комисия,която ходи да проверява в Ирак дали има оръжия и после започна бвойната за демокрация и човешки права на иракския народ?Да иде и да изясни на место нещата.
офффф стават вече смешни с тва оръжие атомно дето уж го правят в Иран...колкото откриха химическото в Ирак...смешници...са си търсят в коя страна да направят военна интервенция тия смешни янки...
Поредната лъжа на свободните и демократични медии. За ядрено оръжие е необходим уран, обогатен до 90%. 20% се използват за научни и медицински изследвания.
Iran sa si suverenna durzava i mogat si praviat kvoto iskat i osobeno s takiva susedi kato izrael i kupishta Amerikanski bazi si e za atomno oruzie...taka tche hitch da ne gi eb.va za hamerikaznite te s talibanite s ak 47 ne mogat oshte da se spraviat...
Нека всички да имат ядрено оръжие. Единствено възпиращият му ефект може да попречи на империята на злото САЩ да напада и окупира страни, по-слаби от нея и имащи нещастието да притежават нещо, което американските терористи искат да им отнемат/откраднат. Утре ще излезе, че Норвегия има ядрено оръжие защото и тя има нефт и газ.
По коментарите разбирам, че хората най-накрая се посъбуждат. Време е да ПРОТЕСТИРАМЕ ОСТРО срещу външната военна политика на България, която пак ни товари в танковете на НАТО! Нали ви е ясно, недай си Боже ако стане калабалък кои ще го отнесе? Ние хахаххаа
Мдаа, то и за Ирак беше същия сценарий, обаче се оказа друго. От поне 1г. се говори, че САЩ имат намерение да нападнат Иран и си търсят повод за това. Така както стана с Ирак - първо разпространиха лъжите си надлъж и нашир, нарушиха международни закони и правила и накрая като не намериха нищо дори и не понесоха санкции. А истината е, че САЩ се нуждаят от тая война понеже икономиката им куца и то яко. Да не говориим за огромния вътрешен и външен дълг. Така, че скоро и в Иран ще има война и то под натиска на евреите. Израел ще е много доволен, а САЩ ще разрушат всичко и ще вземат контрола над петрола. Само, че след още няколко непремерени войни ми се струва, че САЩ ще ударят на камък и бумеранга ще се върне при тях с голяма сила.
Както пише колегата С 9. Всички да имат и ще имат един ДЕН атомни бомби, и средства за доставка, където трябва, за да се спре грабежа на малки, но богати на природни богатства страни, от разбойнически държави като САЩ. ТЕ ЖИВЕЯТ ОТ ГРАБЕЖИ ,ЗА ГРАБЕЖИ И ОТ ПЛЯЧКА. ТОГАВА ЩЕ НАСТАНЕ И ВЕЧЕН МИР НА ЗЕМЯТА. НИКОЙ НЯМА ДА СМЕЕ ДА НАПАДА С ЦЕЛ ГРАБЕЖ, ЗАЩОТО МИГНОВЕНО ЩЕ БЪДЕ НАКАЗАН.
Дори тези ПОДОЗРЕНИЯ да се окажат истина, то с какво Иран е по-опасен от всички останали държави, притежаващи ядрено оръжие? Просто те са добрите, така ли?
Ей, тука се е заформил антиамерикански русофилски клуб. ДА, крайно време е и Иран да получи солидна доставка на демокрация по въздух и суша-както казва някой тука, преди атома им да се стовари на главите ни, че сме им в обсега!
Същият сценарии като при Ирак. Кръвопииците нямат търпение да нападнат поредната си жертва.
Разните анти.. и ...филските клубове са за шарани като теб. Където играят милиардите, няма чувства и логика. Навремето американците въоръжаваха Афганистан, а сега ги трепят. ;p
От атомната агенция казват това, което им се диктува от САЩ, защото последните плануват поредния си терористичен акт сруще Иран. Тази страна освен да воюва и да ограбва по-слабите народи друго не може. Благоденствието й се дължи на военно промишления й комплекс. За съжаление ЕС не е мощна палитическа организация, която да може да им противостои, освен това европийските чиновници също са подкупни, може би в не такава степен като нашето правителство, но все пак са.
Що не пратят янките оная комисия,която ходи да проверява в Ирак дали има оръжия и после започна бвойната за демокрация и човешки права на иракския народ?Да иде и да изясни на место нещата.
офффф стават вече смешни с тва оръжие атомно дето уж го правят в Иран...колкото откриха химическото в Ирак...смешници...са си търсят в коя страна да направят военна интервенция тия смешни янки...
Поредната лъжа на свободните и демократични медии. За ядрено оръжие е необходим уран, обогатен до 90%. 20% се използват за научни и медицински изследвания.
Iran sa si suverenna durzava i mogat si praviat kvoto iskat i osobeno s takiva susedi kato izrael i kupishta Amerikanski bazi si e za atomno oruzie...taka tche hitch da ne gi eb.va za hamerikaznite te s talibanite s ak 47 ne mogat oshte da se spraviat...
Нека всички да имат ядрено оръжие. Единствено възпиращият му ефект може да попречи на империята на злото САЩ да напада и окупира страни, по-слаби от нея и имащи нещастието да притежават нещо, което американските терористи искат да им отнемат/откраднат. Утре ще излезе, че Норвегия има ядрено оръжие защото и тя има нефт и газ.
По коментарите разбирам, че хората най-накрая се посъбуждат. Време е да ПРОТЕСТИРАМЕ ОСТРО срещу външната военна политика на България, която пак ни товари в танковете на НАТО! Нали ви е ясно, недай си Боже ако стане калабалък кои ще го отнесе? Ние хахаххаа
Мдаа, то и за Ирак беше същия сценарий, обаче се оказа друго. От поне 1г. се говори, че САЩ имат намерение да нападнат Иран и си търсят повод за това. Така както стана с Ирак - първо разпространиха лъжите си надлъж и нашир, нарушиха международни закони и правила и накрая като не намериха нищо дори и не понесоха санкции. А истината е, че САЩ се нуждаят от тая война понеже икономиката им куца и то яко. Да не говориим за огромния вътрешен и външен дълг. Така, че скоро и в Иран ще има война и то под натиска на евреите. Израел ще е много доволен, а САЩ ще разрушат всичко и ще вземат контрола над петрола. Само, че след още няколко непремерени войни ми се струва, че САЩ ще ударят на камък и бумеранга ще се върне при тях с голяма сила.
Както пише колегата С 9. Всички да имат и ще имат един ДЕН атомни бомби, и средства за доставка, където трябва, за да се спре грабежа на малки, но богати на природни богатства страни, от разбойнически държави като САЩ. ТЕ ЖИВЕЯТ ОТ ГРАБЕЖИ ,ЗА ГРАБЕЖИ И ОТ ПЛЯЧКА. ТОГАВА ЩЕ НАСТАНЕ И ВЕЧЕН МИР НА ЗЕМЯТА. НИКОЙ НЯМА ДА СМЕЕ ДА НАПАДА С ЦЕЛ ГРАБЕЖ, ЗАЩОТО МИГНОВЕНО ЩЕ БЪДЕ НАКАЗАН.
Дори тези ПОДОЗРЕНИЯ да се окажат истина, то с какво Иран е по-опасен от всички останали държави, притежаващи ядрено оръжие? Просто те са добрите, така ли?
Ей, тука се е заформил антиамерикански русофилски клуб. ДА, крайно време е и Иран да получи солидна доставка на демокрация по въздух и суша-както казва някой тука, преди атома им да се стовари на главите ни, че сме им в обсега!
Същият сценарии като при Ирак. Кръвопииците нямат търпение да нападнат поредната си жертва.