назад
Над 4000 са диабетиците в община Бургас
Над 4000 са болните от диабет на територията на община Бургас, съобщи Радка Жекова – председател на Регионалния съюз на диабетиците в черноморския град.
Обратно в новинатаКоментари - Над 4000 са диабетиците в община Бургас | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018