Търсят още жертви на експлозията в Лиеж
Точният брой на загиналите при експлозията на газ миналата седмица в Лиеж, която предизвика рухването на голяма жилищна сграда в самото сърце на града, трябва да стане известен най-късно до сряда.
Обратно в новинатаКоментари - Търсят още жертви на експлозията в Лиеж | Днес.dir.bg
Коментари
че те тия от Външно и от посолството ама как им дреееме имало ли нямало ли българи там ..само който не е ходил в БГ посолство в чужбина, той не знае...))) пък и без това всички ще ги свържат с бившата ни печена министърка, дето вече е нарицетелно в Брюксел...току виж докарала умерените талибани на спасителна мисия там...)))хи хи
а и сигурно прогнило и е гредоред от 2та световна. да вземат да бутнат тия кочини ,че ще паднат и без газ , нашите мангали можат да ги изчистят без да им се плаща, ще ги отнесат като топъл леб барабар с туглите.
че те тия от Външно и от посолството ама как им дреееме имало ли нямало ли българи там ..само който не е ходил в БГ посолство в чужбина, той не знае...))) пък и без това всички ще ги свържат с бившата ни печена министърка, дето вече е нарицетелно в Брюксел...току виж докарала умерените талибани на спасителна мисия там...)))хи хи