назад
Бургас изхарчил 520 000 лв. заради вандали
520 000 за възстановяване на повредено общинско имущество са били изразходени в Бургас за изминалата 2009 година, показват изчисленията на общината.
Обратно в новинатаКоментари - Бургас изхарчил 520 000 лв. заради вандали | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018