Коментари - Бургас изхарчил 520 000 лв. заради вандали | dnes.dir.bg
назад

Бургас изхарчил 520 000 лв. заради вандали

520 000 за възстановяване на повредено общинско имущество са били изразходени в Бургас за изминалата 2009 година, показват изчисленията на общината.

Обратно в новината

Коментари - Бургас изхарчил 520 000 лв. заради вандали | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари