Коментари - Екзекутираха Али Химика | dnes.dir.bg
назад

Екзекутираха Али Химика

В Ирак днес бе екзекутиран един от приближените до бившия диктатор Саддам Хюсеин и негов братовчед Хасан ал Маджид, известен с прякора "Али Химика", предадоха световните агенции, като цитират правителствен говорител.

Обратно в новината

Коментари - Екзекутираха Али Химика | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не се стърпях. гениалните сте вие. Не бил съден от американски съд, ами от Иракски. От съд в окупирана държава. Той от кого се доминира, а какво пише по въпроса в международноправните документи, бе гении? Кеф ми прави, 4е проамериканците във форумите освен на псувни на друго не могат да раз4итат. Вярно, 4е Алито си заслужава присъдата, но има толкова по-виновни от него, и те са толкова много, и избитите кюрди изобщо не са 5, а 180 000 само от обгазяванията. Вие хабер за идея си нямате какво са изтърпяли тия хора по вина на Запада от един век.. Да, на Запада. Османската империя я разпадат на 4 4асти - Иран, Ирак, Сирия и Турция с договорите от Севър 1920 и Лозана !923. Само една година след Версайските договори, 4аст от които е злощастният за нас Ньойски договор, който е отнел късове живо месо от България и населението ни изтърпя ужаси, дето не сте ги сънували. Същата полити4еска мръсотия е била изфабрикувана над Кюрдистан, като са го разпънали на кръст така, 4е да станат малцинство в 4 държави. Затворили са ги в ограден анклав, откъдето пиле не може да прехвръкне и са ги по4нали. Свобода ще искате, а, на ви една свобода. От един век ги малтретират, срещу тях стреляли Турция, Иран, Ирак, Сирия, Франция, Англия и САЩ. Мисля, 4е и Израелски войски са им пускали. Извратена работа по западняшки. Тъй, 4е, идиоти скапани проамерикански, вие се информирайте, преди да обиждате умните хора, защото проамерикански май са останали само ЦРУ агентите в България. Хубаво е да ви има, де, и опозиция си трябва.

Мисля си, ако у нас върнат смъртното наказание, хептен кьорав човек няма да остане.......

Тоя не го ли обесиха веднъж миналата година?

Да изгоним американския башибозук от Балканите !!

супер новина, няма ли нещо по-хубаво за хората та ги занимавате с това

Там избиват безнаказано десетки хиляди кюрди, света стои и гледа сеир...

дайте видео

Mnogo