Екзекутираха Али Химика
В Ирак днес бе екзекутиран един от приближените до бившия диктатор Саддам Хюсеин и негов братовчед Хасан ал Маджид, известен с прякора "Али Химика", предадоха световните агенции, като цитират правителствен говорител.
Обратно в новинатаКоментари - Екзекутираха Али Химика | Днес.dir.bg
Коментари
Не се стърпях. гениалните сте вие. Не бил съден от американски съд, ами от Иракски. От съд в окупирана държава. Той от кого се доминира, а какво пише по въпроса в международноправните документи, бе гении? Кеф ми прави, 4е проамериканците във форумите освен на псувни на друго не могат да раз4итат. Вярно, 4е Алито си заслужава присъдата, но има толкова по-виновни от него, и те са толкова много, и избитите кюрди изобщо не са 5, а 180 000 само от обгазяванията. Вие хабер за идея си нямате какво са изтърпяли тия хора по вина на Запада от един век.. Да, на Запада. Османската империя я разпадат на 4 4асти - Иран, Ирак, Сирия и Турция с договорите от Севър 1920 и Лозана !923. Само една година след Версайските договори, 4аст от които е злощастният за нас Ньойски договор, който е отнел късове живо месо от България и населението ни изтърпя ужаси, дето не сте ги сънували. Същата полити4еска мръсотия е била изфабрикувана над Кюрдистан, като са го разпънали на кръст така, 4е да станат малцинство в 4 държави. Затворили са ги в ограден анклав, откъдето пиле не може да прехвръкне и са ги по4нали. Свобода ще искате, а, на ви една свобода. От един век ги малтретират, срещу тях стреляли Турция, Иран, Ирак, Сирия, Франция, Англия и САЩ. Мисля, 4е и Израелски войски са им пускали. Извратена работа по западняшки. Тъй, 4е, идиоти скапани проамерикански, вие се информирайте, преди да обиждате умните хора, защото проамерикански май са останали само ЦРУ агентите в България. Хубаво е да ви има, де, и опозиция си трябва.
Мисля си, ако у нас върнат смъртното наказание, хептен кьорав човек няма да остане.......