Коментари - Великобритания в паника от терористична заплаха | dnes.dir.bg
назад

Великобритания в паника от терористична заплаха

Равнището на терористична заплаха във Великобритания бе повишено от "значително" на "сериозно".

Обратно в новината

Коментари - Великобритания в паника от терористична заплаха | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

super dano v edin i sa6ti den izbuhnat 10 bombi v london na nai ojiveni mesta.. 6tom se garmi v amerika i zapadna evropa - NAAPALNO PODKREPQM.. te zaslujavat

Да им имам заглавията на дир-а...........улиц са пълни с паникьосани, като гледам през прозореца

Събраха от цял свят чалмите и сега се чудят. То тяхната толерантност вече граничи с безумието.

O4akvajte teroristi4en akt predizvikan ot tajnite slujbi na ostrova (kakto be6e na 07.07.05 v metroto i 9.11 v new york) za opravdavane na merkite za prevenciq i za otnemaneto i na malkoto prava koito sa ostanali na britanskoto stado.

Нека да са спокойни, поне още 2 години в Англия. Остава малко време до олимпиядата в Лондон през 2012 г.

Пъделът на Америка да си плаща нас това кво ни бърка???

estestveno o4akvaite i 2 terrorsti4ni ataki-sre6ty bulgaria and valikobritania!God da bade s tiah!6te ymrat mnogo nevinni hora!!!

Ами така е прибирахте мюсюлманите от Африка,давахте им безплатни къщи,чистачи,храна,о сега ви се изсират(с извинение) на главите!А ние българчетата висяхме като паяци по посолствата и ни задавхате какви ли не интимни въпрoси само, и само да не ни дадете визи ...

Първо, откъде накъде мюсюлмани ще правят терористични актове в UK? Не че няма защо, но просто е излишно и нанася повече вреди на местните мюсюлмани отколкото полза. Така или иначе мюсюлманите ще са мнозинство след 20-30 години там. Пускат ги безпрепятсвено, позволяват им да работят каквото си искат. Всеки акт на терориръзъм само би попречил на това вътрешно превземане. Не вярвам мюсюлманите да са толкова тъпи, че да не го виждат това. Всички терористични актове се извършват от най-богатите и ояли се слоеве на западните общества. И не е за пари, а за контрол и власт. Парите са ги взели отдавна, това което не им достига е контрол.

Браво

Ми 5 или 6 да арестува незабавно министъра и да го разследва за конспирация и дезинформация. Или казва от къде му е информацията или отива в панделата за 5 години ! Така се действа спрямо превъртели контроладжии.

Бях там на специализация /Оксфорд, Лондон, Брайтън и т.н./ и трябва да ви уверя, че редът, чистотата и качеството са на невъобразимо ниво!! Всички са спокойни, не бързат като изоглавени, всичко е точно до секундата, благодарят на шофьора на градския суперавтобус, а и той им благодари на слизане, че са му били пътници.....Та, закотвеният на Темза крайцер още е годен след малко смазване да даде отпор на всеки идиот, тръгнал да рути империя с над 40 доминиони....!Тъжно ми стана, че си съсипахме държавата и само крадем, трошим, ядем и пием като за последно....А те, хитреците, само натрупват за черни дни и за бъдещето. Сигурен съм, че и сега не треперят въобще, ами тихом и мълком се готвят за...всичко!

Редът, чистотата и качеството там са на невъобразимо ниво!! Всички са спокойни, не бързат като изоглавени, всичко е точно до секундата, благодарят на шофьора на градския суперавтобус, а и той им благодари на слизане, че са му били пътници!... Та, закотвеният на Темза крайцер още е годен след малко смазване да даде отпор на всеки идиот, тръгнал да рути империя с над 40 доминиона...! Тъжно ми стана, че си съсипахме държавата и само крадем, трошим, ядем и пием като за последно... А те, хитреците, само натрупват за черни дни и за бъдещето. Сигурен съм, че и сега не треперят въобще, ами тихом и мълком се готвят за... всичко! Откъде накъде мюсюлмани ще правят терористични актове в Обединеното Кралство? Не че няма защо, но просто е излишно и нанася повече вреди на местните мюсюлмани, отколкото полза. Така или иначе, мюсюлманите там ще са мнозинство след 20-30 години. Пускат ги безпрепятствено, позволяват им да работят каквото си искат. Всеки акт на тероризъм само би попречил на това вътрешно превземане. Не вярвам мюсюлманите да са толкова тъпи, че да не виждат това. Всички терористични актове се извършват от най-богатите и ояли се слоеве на западните общества. И не за пари, а за контрол и власт. Парите са ги взели отдавна, това, което не им достига, е контрол и самоконтрол! Ами така ще е, като прибираха мюсюлманите от Африка, даваха им безплатни къщи, чистачи, храна и пр.! А ние, българчетата, висяхме като паяци по посолствата и ни задаваха какви ли не интимни въпрoси, само и само да не ни дадат визи!... Е, сега - с вашите камъни - по вашите глави!... Който ръси бомби по света... да не очаква конфети у дома! Бумерангът се завръща!!! Нека да са спокойни поне още 2 години в Англия. Остава малко време до олимпиадата в Лондон през 2012 година!...