Коментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | dnes.dir.bg
назад

Желева се отказа да е еврокомисар и министър

Председателят на Групата на Европейската народна партия в Европейския парламент Жозеф Дол съобщи, че Румяна Желева е оттеглила кандидатурата си за еврокомисар.

Обратно в новината

Коментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Крайно време беше!

и какво, пак се оказа че Костов е дал най точната оценка и съвет

Единственият достоен ход - насила хубост не става. Жалко, че я сринаха женицата

Амин

Предлагам Антония Първанова да не се връща в България повече.Тя няма място тук!

Защо изобщо се кандидатира...или ако мине номера, мине...

Е то нямаше вече накъде,още вчера си беше ясно.Започнаха да му потъват гемиите на Биби...Само че за нас файда никаква.Циркът е толкова жалък,че не е забавен...Сега предстои нов сериал - избор за български еврокомисар 2.

Трябваше още малко да се помотае и ЕС щеше да се разпадне вероятно.

Какво бебе?Та тя изглежда на 50 и... години!

се оттегля ?!? Дали .... а какво ще последва нататък, остава да видиме !

Най-накрая малко достойнство...

Лошите пак ликуват!

Варнаа,я вие,интелегентниа бизнес елит ,грабвайте лопатите и поринете малко сняг! Хем ще си проветрите мозъците.

Закъсняла или не, това е достойна постъпка. А дали има социалист т.е. комунист, който да се оттегли от каквото и да е доброволно?

ДА СЕ ЗНАЕ ОТ ТОЗИ, КОЙТО ПОСЛЕДЕН ВЗЕМА РЕШЕНИЕТО: Слабият човек прави грешки и ги крие. Силният човек прави грешки и ги признава. Глупавият човек прави грешки и ги повтаря. Умният човек прави грешки и ги поправя.

Едно достойно оттегляне! Моите уважения към Р.Желева!

Румяна Желева се държа достойно. Иван Костов като далновиден политик предвиди какво е нормално да се случи и то се случи. Остана неясно само от къде е благосъстоянието на Антония Първанова.

От кога очаквах това развитие на събитията? Беше единственият логичен изход. Нямат срама нашите гювечари във властта. Захапе ли кучето кокалът и не пуска. Добре, че ги натиснаха от Европа, дано пък да им влезе малко сиво вещество у главите на нашите тъпоъгълници.

Меглена Кунева си е най - подходяща жената аз не съм видял такива малоумници тя е станала еврокомисар на годината те тъпаците я сменят щото по умна от тях! И представете си това са хора които работят за имиджа на България!И другаря Борисов ще вземе рашение до два часа по казуса то казус няма другарю Борисов тя напуска всички постове или Вие ще я оставите на министерския абе българска работа да Ви кажа!

Предлагам Николета Лозанова или Златка Райкова за новите кандидат комисари. Така хем няма да можете да плюете външният им вид и облеклото (те рядко са облечени), хем като псувате после да има доза мерак!

Вие първо се изровете от преспите и после дрънкайте простотии в защита на разни блондинки.

Не се е отказала доброволно. Това е станало под натиск с уговорката или сега доброволно или комисията ще я изрита и с това ще досъсипе и малкото й останало достойнство. Все пак ще продължи да представя България като външен министър...... боже още 3,5 години срам !

a uj sme mnogo chestni vsichki sa maskari

ve4e dovalna li si ANTONIQ parvanova?

Хайде сега в Бургас да готви манджи.Хора,щастлива съм!!!

Дано това да е обица на ухото на Бойко, че с болшевики не може човек да бъде толерантен и да се води интелигнтен диалог. Всички са за затвора и само сопа за тях.

A sega te6ko i gorko na komunistite. O4akwaite otma6tenie ot BB i to kakwo. Samo gledaite.

Така, за този специфичен пост се изисква силна личност,която може да взима бързи и адекватни решения. Видя се ,че Желева е много несигурна ,и това е единственото нещо което и изигра лоша шега.

препоръчително е преди да се озоват там, където не им е мястото, хората да се научат да си дават реална оценка за своите качества и възможности- нито да се подценяват, нито да се надценяват; един голям урок за г-жа Желева, който ще изиграе изключителна роля в живота й, ако го разбере правилно

Nominirat Kristalina georgiovea - Boiko kazal na Barozu

Никога не казвай никога. Ще я видим в бъдещето, за вицепрезидент става отвсякъде.

кой ще върне парите на мъжът й, дадени за да влезе в ГЕРБ и стане министър, та и евро депутат? всички платили си за постовете са некадърници - за товя трябва да се махат, но парите и да са мръсни са си пари...

Daaaaaaaaaa,a sega i BB i ZeZe i ZZ i vsichki ostanaliiiiiii.Do Dupka doluuuuuuuuuuuuuuuuu

Боко се наКака

Тя е един достоен гражданин на България които беше предаден от сънародниците .Бъди здрава и щастлива

атака, а сега на ред са Цецка и Цецкоооо. След тях има още няколко, но всичко по реда си. А Желка даже доста закъсня с този си ход, и няма нищо достойно в нея. Ако имаше достойнство и човешка гордост, щеше да направи тази разумна стъпка още в началото (в сряда), и да си спести цяла седмица унижения и нападки, и даже вече щяхме да сме забравили за резила и мин. вторник. Сега да ходи на санаториум да си лекува нервите, които сама си съсипа с чист инат и амбиции без стабилна база.

Сега и пожарникаря да си подаде оставката!!

ДА ИЗПРАТИМ НЕЗАБАВНО ПОМОЩ ОТ ПО-ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА ВАЛЕРИЯН ЗА АНТОНИЯ ПЪРВАНОВА. ПРОДЪЛЖАВА ДА Е ТОЛКОВА МНОГО ОВЛАДЯНА ОТ ЗЛОБА, ЧЕ ИМА ОПАСНОСТ ДА ИЗПАДНЕ В ИСТЕРИЯ.

а Батман кога??

опа, каква стана тя? Май европейците напикаха гербарите. Кеф!

Поздравления! Така прави достойният човек! Първанова е на ход, но защо ли ми се струва, че няма да се откаже от поста си? И стига сте я хвалили Кунева. Я ми избройте какво конкретно е свършила?

ГНЕВЕН, винаги с удоволствие чета коментарите ти. Хайде сега да видим Бойко към коя от категориите ще се метне. Ама като гледам името на лелята на Дянков - най-вероятно ще скочи директно в третата категория.

ЕНП официално оттегли подкрепата си за нея

Нормално да не е външен министър защото е нямала право според законодателството да бъде такава . Някой трябва да поеме и отговорността за нейното назначаване как и защо се погазват законите . За оттеглянето това просто трябваше да се случи .Като не е искала да прекъсне в работата си във фирмите днес се разбра ,че вече фирмите са три /така поне казаха по телевизията / да си работи във фирмите . Аман от хитреци !

Бургас може само да се гордее е Румяна Желева.

Най-доброто,което можеше да се случи!За съжаление не е взето достойно и по съвест,а под натиск.

Мършите пак се обадиха. Ей късопаметни моржове, да ви напомня ли когато беше в комисията за защита на потребителите, точно така същата Кунева, България беше глобяване неколкократно за това, че не си защитава потребителите, оставяйки мобилните оператори да поддържат роуминг по-висок от допустимият за ЕС. За това, че монополистите енергийни разпределители не искаха да въвеждат едномесечното одчитане и си правеха каквото искат. Точно тази същата овца не направи абсолютно нищо за да защити интересите на българските потребители, а сега вие се надпреварвате да и целувате задника. Това, което направихме сами с Желева, никоя друга страна не би си го причинила на международно ниво. Простотията на подривните групи от НДСВ и БСП е умопомрачителна. Дори и най-кръвните врагове не постъпват по този начин на най-високо международно ниво, защото говори зле както за едните така и за другите. Само най-простите човечета гласуваха отново доверие на НДСВ и Кунева на изборите за евро депутати, та на база казнаото по-горе питам: Къде ви е ума бе неандерталци!

Първанова в заговор срещу дипломат 1 Има развитие около предполагаемия заговор на българските социалисти и бивши комунисти в Европа да унищожат кандидатурата на Румяна Желева за еврокомисар. В някои кръгове сега се твърди, че конспирацията започнала, когато бившият естонски президент Сийм Калас, един от петимата заместник-председате на ЕК, който е и бивш член на Комунистическата партия на СССР, завъртял колелото, установявайки контакт с българската евродепутатка Антония Първанова. Това твърди в свой материал под заглавие Синдромът Първанова разследващият британски журналист Мартин Дилън. Същите източници твърдят, че Калас поискал от Първанова да проучи българския кандидат, за да види дали може да намери някакви кирливи ризи на Желева, допълва авторът. Ако това е вярно, Калас е избрал Първанова не заради това, че е лекар и заради липсата й на опит в работата й с юридически документи, а защото може да разпространява слухове за Желева с помощта на близки евродепутати и давайки ги на международните медии. Твърди се също така, че Калас е имал вземане-даване с Първанова в дните преди изслушването в Брюксел, пише Дилън. Това съвпада с изровените лъжливи информации на Първанова за връзките на Желева с компанията Глобул консълт. Ако това се окаже вярно, Калас и Първанова ще са нарушили европейските закони, смята авторът. Ако ЕК и българското правосъдно министерство решат да започнат разследване за конспирацията, може да открият следа от документи, която ще разкрие произхода и развитието на заговора. Ролята на Първанова в това, което се превърна в пошъл спектакъл за ЕС и България, може да завърши с политическия й провал. Разпитът на Желева в Брюксел бе резултат от добре планирана конспирация, която може във времето да стане известна като Синдромът Първанова, пише още Мартин Дилън.

Браво,госпожо Желева,здравето преди всичко. Този прост народ не Ви заслужава. А на другарката Първанова пожелавам да я застигне заслужено възмездие.

Ето това е истински политик и дипломат, Ние интилигентниа бизнес елит от Варна смятаме да организираме протес във защита на г-жа Желева!!!! Аз пък като чета колко си грамотен, Уважаеми бизнес-интелигенте, направо ме обзема потрес! И се чудя колко ли години от жалкото ти образование липсват?! Явно коефициентът ти на интелигентност е по-малък от номера на обувките ти!