Коментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | dnes.dir.bg
назад

Желева се отказа да е еврокомисар и министър

Председателят на Групата на Европейската народна партия в Европейския парламент Жозеф Дол съобщи, че Румяна Желева е оттеглила кандидатурата си за еврокомисар.

Обратно в новината

Коментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Edinstvenoto pravilno reshenie!!! Samo sega da ne pochnat da zamazvat nestata, che go e napravila po zdravoslovni prichini. Neka gospojata napravi oficialno zajavlenie pred balgarite v kachestvoto si na ministar i da se ottegli. No edva li sredh horata na BB ima niakoi dostoen da si priznae greshkite... Vsichki sa narcisi kato chefa si.

Евала!

Тююююююююю! Крайно време беше! Малко ни е срамът от другото, ами и от тази...

Vapreki, 4e e zakasnql, tova e dostoen hod.

Чест и прави, че все пак си подаде оставката!

По-добре късно, отколкото никога. Поне за този си ход Румянчето заслужава поздравления. Иначе, не става за нищо.

МНОГО ДОБРЕ Е ПОСТЪПИЛА. ИЗОБЩО НЕ Й БЕШЕ МЯСТОТО ТАМ НА ЖЕНАТА.

сол ядохме, биха ни и накрая си платихме... И защо?

Оставката на Румяна Желева е достойна за уважение. Дали е е станало по вътрешно убеждение или под външен натиск е съвсем друг въпрос. Дано Бойко Борисов предложи достоен кандидат за еврокомисар.

Най-после.

Най достойната постъпка от нейна страна да се махне. Направо да имигрира към Хонолулу!

Кой пусна мухата за вицепрезидентът на Световната банка Кристалина Георгиева??? Нещо пак шурейчета, баджанаци или?????

Риторичния въпрос е - защо се стигна да ПАТОВАТА СИТУАЦИЯ за българското правителство!?!Отгов е също риторичен - и ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО,като всички досегашни, никога невзе под внимание ОСНОВАТЕЛНИТЕ КРИТИКИ било то на опозицията или пък на ТРЕЗВО ОЦЕНЯВАЩИТЕ...В резултат - СЪЛЗИ и още по-лошо - ГУБЕНЕ НА ПОЗИЦИИ И ДОВЕРИЕ!!!

Goliam sram...sram!Mnogo se izlojixme:(

Най-после

През носа на бсп ще излезе, а и трябва.

министърът на отбраната Николай Младенов, евродепутатът Надежда Михайлова и вицепрезидентът на Световната банка Кристалина Георгиева - слуги интернационални.

ЕЕЕ най-после! Браво!

България си отдъхна. Сега внимавайте повече, кого ще номинирате!

Дано да и приемат оставката.

Dostoino, no kusno...sled dujd kachulka. Da e jiva i zdrava, mnogo pomia se izsipa vurhu neya

Честито България.Б Б няма да приеме оставката й те са скачени съдве.

Беше ясно, че ще стане така, но за Р.Ж. щеше да е по-добре да го направи по-рано. Жертвите щяха да са по-малко, а също и резила - за нея, за България, за ЕНП, за барозу и т.н.

Г-жо Желева , с тази си постъпка доказахте , че сте демократично мислещ Човек , който постави държавните интереси над личните.Сега да видим царските мутреси каква позиция ще заемат.

Тези от Европа са лош материал. Комунисти, като Борисов и Цачева, нискокомпетентни, като Желева и като членовете и симпатизантите на ГЕРБ и т.н.

да се оттегли;))

Е, най-после г-жата показа, че все пак има малко разум в главата си. най-добре е да се отдаде на мъжо си и да правят бебе, както те споделиха, че то времето лети и не чака....

Хубавото на тази новина е, че ще трябва да си сменим и другите евродепутати, защото и Първанова, и Бинев, и Евгени Кирилов, и Йотова имат средства, които не могат да докажат. Господин Борисов, единственият удар, който трябва да нанесете в отговор е да вкарате в затвора всички крадци от тройната коалиция и НДСВ! Това ще е най-достойния и най - честния отговор срещу родоотсъпниците от Тройната коалиция. Тогава ще Ви повярвам и аз.

Достойно поведение на една достойна българка.

Ето това е истински политик и дипломат, Ние интилигентниа бизнес елит от Варна смятаме да организираме протес във защита на г-жа Желева!!!!

BRAVO! Tova be edinstvenoto dostojno re6enie!

Разгеле...

bravo...mnogo se radvam :)

да избират бързо шеф по бедствията и да заминава за Хаити.? къде е Хаити:)))))

Е еее, най-после!!! Ама защо чак сега? По-достойно щеше да бъде още веднага да се беше оттеглила, а не да ни подлага на такъв срам, нас - българите. То се видя, че е некомпетентна и сега да не търси под вола теле , че имало заговор срещу нея. До кога все така ще я караме, докога все някой друг ще им е виновен на тези управляващи. Дано новият, който ще избере пак сам ББ да не ни посрами отново. Наслука...

За какво й трябваше този фарс?!? Сега дори и министър не може да остане! Ама както казват хората: маймуната преди да изяде банана гледа дали ще може да й излезе отзад. А ние скочихме храбро без опит в евроделата.

А министърът на правосъдието ще подаде ли оставка сега???

Достойна постъпка!

Разумно решение.Можеше и по рано да го реши ,за да избегне агонията която продължи за нея и за всички които я подкрепяха.

Това трябваше да го направи преди няколко дена.

Да е жива и здрава, че заради нея се записахме в историята на ЕС

Върнете ни Меглен4ето Кунева! Тя си е най-къдърна!

Ееее, най после...

ДОСТОЙНА ПОСТЪПКА, ЗАСЛУЖАВАЩА УВАЖЕНИЕ. ПОЖЕЛАВАМ И В БЪДЕЩЕ ДА ИМА ПО-ГОЛЕМИ УСПЕХИ.

Предизвестена смърт

Da,ama mnogo kasno Jeleva.

Айде почна се и последният от правителството да пусне водата на казанчето.....

За всичко е виновна тройната коалиция!

Всяко друго решение щеше да бъде глупаво и унизително.

Браво,най-после разбра че не става за нищо друго освен за нищо!!!Трябваше ли цяла България и цяла Европа да каже това ??Сега е ред на ББ ,защото цяла България се наслуша на глупостите му,а и Европа му подсказва,че хората виждат колко и какви са му възможностите!!