Съживяване на икономиката - едва наесен
В най-добрия случай през есента на 2010 г. може да се очаква съживяване в икономиката на България, според икономиста професор Чавдар Николов.
Обратно в новинатаКоментари - Съживяване на икономиката - едва наесен | Днес.dir.bg
Коментари
Съживяване на икономиката - едва наесенКоя есен тази ли ,другата ли, по- другата ли,по-по-по-по-по другата ли??????????
Имайте срам от Бога! За покойница не се говори с подигравка и с надежди говежди.....Ама моля ви се!!
С ТАКОВА ПРАВИТЕЛСТВО, КОЕТО Е ПОДЛОЖИЛО НА РЕСТРИКЦИИ ЦЯЛАТА ИКОНОМИКА НА БЪЛГАРИЯ СКОРО НЯМЯ ДА ИЗЛЕЗЕМ ОТ КРИЗАТА. През 2009 г. на Боко му бяха виновни от Тройната коалиция /изобщо ни ги защитавам/, през 2010 г. вероятно прогнилата администрация и съдебната система, а през 2011 г. кой ще му е виновен? Така беше и с главния прокурор Велчев. През първата година от мандата му беше виновен Филчев, през втората година лошата кадрова политика на Филчев, а през третата се видя, че той самия нищо не може и всички негови апологети млъкнаха и никой вече не го взема на сериозно. Преди глупавите журналистки боговееха пред всяка негова увъртяна и празна от смисъл мисъл, а сега изобщо никой не му обръща внимание.