Честита 2010-та!
Екипът на Дир.бг Ви честити новата 2010 година и ви пожелава много здраве, щастие и добро настроение!
Обратно в новинатаКоментари - Честита 2010-та! | Днес.dir.bg
Коментари
Na vsichki sunarodnizi s nai-dobri pojelania ot USA;ot Bulgaria po-hubava strana niama, dano da dojiveem da ia vidim vsichki takava, kakvato ia iskame da bude- blagodenstvashta i prosperirashta.Nazdr
CHESTITA NOVA GODINA POJELAVAM VI USPEHI I RADOST.....BLAGODARI NA EKIPA NA DIR.BG UVAJAVAM VASHIAT TRUD
Честита Нова Година!!! Нека 2010 бъде по-добра от 2009 и по-лоша от 2011 :о) Бъдете живи и здрави, много щастливи и обичани.
Честита на всички! На целия екип на dir.bg и на всички,посещаващи сайта.Да сте живи,здрави весели и щастливи.Много любов и късмет през Новата година.
Да е здрава,щастлива и с много усъществени мечти 2010 - та година ....!!! Късмет на всички...!!!
АБЕ ПРАЗНИК, ПРАЗНИК, НО ЗАЩО ПРАЗНУВАМЕ 2010, А НЕ НАПРИМЕР 60 000 010 ГОДИНА? ЦЦЦ, ЗНАЕ ЛИ НЕКОЙ? ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ВЪПРОСА....?:
Честита нова 2010 година. Да е здрава , мирна и благополучна.Повече усмивки,сбъднати мечти и много хубави моменти.Нека злобата и завистта останат в миналото. Да вярваме в себе си , в мечтите си да зачитаме хората около нас, инай -вече да се гордеем с България и да носим винаги българското в нас. ОБИЧАЙТЕ СЕ и НАЗДРАВЕ............
Честита Нова Година на целия екип на Дир.бг и на всички сънародници! Здраве, любов, успехи и повече оптимизъм желая през 2010! Нека е плодородна, богата и добра!
Мир, хармония, усмихнати сърца и сбъднати мечти за всички хора! 2010 да се запомни като щедра, весела и добра!
Да е МИРНА,СПОКОЙНА И ЧЕСТИТА НОВАТА ГОДИНА на всички добри хора!И дано да се слу4ват само хубави неща!
Желая на всички една прекрасна, много радостна, светла, успешна и много щастлива нова година.
ЧНГ jelaq na vsi4ki mnogo zdrave ,kusmet,yspex v jivota i neka 2010 bude po yspe6na ot izminalata
пожелавам на доверилите на медия с име на папка и станали съпричастни на българия люде - с коментари съграждани...рейтинг нова година - ново упорство и здраве на axaor и на на тези , които обича. само да не забравя , че и царя пръцка....пожелавам на екипа на дир.бг да не са дирника на собственика..пожелав и ново лице на първата страница- намаляване на броя на линковете и предлагане на директни линкове към поне справочни файлове...е, наздраве! за всички , които носим кръста наречен българия - и българи и турци и цигани и арменци и евреи и ..непалци дори. наздраве за нас , което мразим да ни крадат, не само нашия труд а и нашите деца. нека 2010 да не е година на измислена заедност, а да е година на съпричастност към труда на другаря на вапцаров- същия тоя, който някога кашляше зле.НИЕ НЕ СМЕ ЕДНАКВИ, НО НЕ СМЕ КИТАЙЦИ.ТУК НАРКОДИЛЪРИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ РАЗСТРЕЛВАТ СЛЕД БЕЗПЛАТЕН ЗА ДЕПУТАТИ - ГРАЖДАНСКИ СЪД. ....мамка му- просто си бях пожелал за подарък - справедливост
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ! ЖЕЛАЯ ВИ ,СКЪПИ СЪНАРОДНИЦИ ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!ДА СМЕ СИЛНИ И ДА ОПАЗИМ ЗАЕДНО ЗАВЕЩАНАТА ОТ ПРАДЕДИТЕ НИ РОДИНА! ЩАСТЛИВА И УСПЕШНА 2010! НА ЕКИПА НА ДИР.БГ-ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ ЗА ВИСОКИЯ ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ И ПОЖЕЛАНИЯ ВСЕ ТАКА ДА УСПЯВАТ!!!
Честита 2010 година! Нека всички да бъдем здрави, добри и да преодолеем кризата! Специални благодарности на екипа на Дир.бг! Благодарности и на всички мили хора, които писаха до тук!
ЧНГ 2010! Нека тя да донесе здраве и сполука на цялото dir.bg и неговите форумци, и по-специално на тези, които съм запомнил с добри впечатления: ГНЕВЕН, Кrimena, Oго и АXAor.
Ako sme bili loschi-neka stanem dobri! Ako sme bili dobri-da stanem oschte po-dobri! NA VSICHKI ZDRAVE I BOG DA PAZI BALGARIJA I BALGARINA!!!
ЧеститА Нова година на всички ! За махмурлука препоръчвам една проста формула: КЛИН,КЛИН ИЗБИВА! От каквото дошло,от това си отишло. Помага и зелена чорба.И няколко силни кафета.И така някъда до около обяд,когато всичко отминава от само себе си. Пак НАЗДРАВЕ!!!!!!!
Честита нова година на всички! С пожелание да бъде по-добра от старата!На екипа на Дир.Бг поздавления за добрата работа и пожелания за лични и творчески успехи! успехи.
Ч.Н.Г. 2010!Много творчески успехи,желязно здраве и много хубави моменти на екипа на Dir.bg! Само напред и нагоре!
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ЕКИПА НА DIR.BG! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! УСПЕХ! А НА УЧАСТНИЦИТЕ В КОМЕНТАРИТЕ - ПШЕТЕ НА КИРИЛИЦА, ПО-МАЛКО ЗЛОБА ИЛИ НЕНУЖНИ ХВАЛЕБСТВИЯ, ЗА ДА СЕ ВИЖДА РЕАЛНОТО СЪСТОЯНИЕ НА СЪБИТИЯТА В СТРАНАТА. нО НАЙ-ВАЖНОТО - БЕДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ.
Честита Нова Година, народе! Бъдете живи-здрави, весели и щастливи! Червена ябълка в градина, догодина до Амина! Да е весела и спорна! Честита Нова Година ДИР! Честита, Хане Тукту...Жоро, всички започващи с ДО еди кой-си..Ого... qqq, bwvmf, kghnf и др.......1111...2222 др....Гржданин. ..Г просто софиянец....провинци провинциалист....от града, от селото, от полето. ... ГНЕВЕН в рима....гражданка в проза....Ахмет....Ра военен, трудЯщ се, просветител, будител.......емигра емигрантка... преуспял в Бостън, ...женен в Суринам...шляещ се из братска Монголия...жена...де шопо...някой, някой си, някоя си...някои си......Пантерата... Йоцо, Лулу и Пища Хуфнагел! Направо си ви обичам! :)))))))))))))Сигурн съм патриот.
Честита Нова Година на всички!Бъдете по-добри от миналата 2009 г във всичко!Късмет за България и нашите деца!Господ да е с нас!
Честита Нова 2010 година.Нека да сме живи и здрави и годината да бъде щастлива за всички.
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ЕКИПА НА ДИРБГ И НА ВСИЧКИ ФОРУМЦИ.НЕКА ДА Е ЖИВОТ И МНОГО ЗДРАВЕ,НЕКА ДА БЪДЕМ ПО-УМЕРЕНИ И ТЪРПЕЛИВИ,ДА СЕ ОБЕДИНЯВАМЕ,А НЕ ДА СЕ ПРОТИВОПОСТАВЯМЕ ОТ НЕОБОСНОВАНИ КАУЗИ-ОТ ОПОЗИЦИЯТА И УПРАВЛЯВАЩИТЕ...
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! Нека 2010 да е красива като пролетта, топла като лятото, благодатна като есента и силна и непреклонна, като морето през зимата! И нека се опитаме да бъдем поне малко по-добри!
Честита Нова Година на всички, с които през годината сме спорили и сме се карали по разни теми! Честита и на екипа на дир.бг, които понякога ме дразнят с това, че цензурират коментарите ми или че по темите има правописни грешки! Пожелавам на всички много здраве и ...... БЪДЕТЕ ПО-ДОБРИ!!!