Китай екзекутирал британеца с инжекция
Китай потвърди, че в страната е екзекутиран чрез инжекция британецът Акмал Шейх, осъден на смърт за наркотрафик, предаде Синхуа, цитирана от Франс прес.
Обратно в новинатаКоментари - Китай екзекутирал британеца с инжекция | Днес.dir.bg
Коментари
АБЕ ЕС И ШВЕЦИЯ ЩО НЕ СЕ ИЗДЪРВЯТ НА ЩАТИТЕ ЗА СМЪРТНОТО НАКАЗАНИЕ.МНОГО СЪМ ТЪП И НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЩО В НАЙ ДЕМОКРАТИЧНАТА ДЪРЖАВА ГИ ИЗПЪРЖВАТ С ВИСОКО НАПРЕЖЕНИЕ ИЛИ ГИ ТРОВЯТ А В КИТАЙ ДА НЕ МОЖЕ.АМА МНОГО СЪМ ТЪП .МОЛЯ ВИ ОБЯСНЕТЕ МИ.
за наркотици отделянета на главата от тялото е нормално наказание, независимо от начина!!!
Първо,този не е никакъв британец,а мангалестанец,второ- кариера на певец се започва на 53 години ,трето-на китайски ли ще пее,че я започва в Китай?Четвърто-херои за смазване на гласните си струни ли го е носил?Пето-да го духа UK!
Защо протестират британците? Защото осъденият е с техен паспорт. Иначе биха мерили с друг аршин. Налага се да преглътнат и да вземат друг курс, за да бъдат уважавани. Нали.
И аз съм против смъртното наказание, но в държава с милиард и половина население то е за съжаление, неизбежно.