Коментари - Влаковете под Ламанша тръгнаха отново | dnes.dir.bg
назад

Влаковете под Ламанша тръгнаха отново

Първите влакове "Евростар" потеглиха тази сутрин от парижката "Северна гара" и от Лондон, с което бе частично възстановено железопътното движение под Ламанша.

Обратно в новината

Коментари - Влаковете под Ламанша тръгнаха отново | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ха-ха.. ако всичко това бе в нашата мила софия,щяха да пропищят държавата колко не Им е изчистено. ,,щото бързали за работа !?!?! и всеки срещнат на улицата дава примери със запада... как там им е наред .. Е... !?!?! кво говорим сега?

ВЯРНО Е ПИЧ(КО),ТО ЗАТОВА НЯМА КОМЕНТАРИ...:)