назад
Влаковете под Ламанша тръгнаха отново
Първите влакове "Евростар" потеглиха тази сутрин от парижката "Северна гара" и от Лондон, с което бе частично възстановено железопътното движение под Ламанша.
Обратно в новинатаКоментари - Влаковете под Ламанша тръгнаха отново | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
ха-ха.. ако всичко това бе в нашата мила софия,щяха да пропищят държавата колко не Им е изчистено. ,,щото бързали за работа !?!?! и всеки срещнат на улицата дава примери със запада... как там им е наред .. Е... !?!?! кво говорим сега?