назад
Фандъкова: Снегът не ни изненада!
През тази година снегът не ни изненада. Обстановката в София е нормална при зимни условия, заяви кметът на София Йорданка Фандъкова.
Обратно в новинатаКоментари - Фандъкова: Снегът не ни изненада! | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018