Коментари - Прострелян граничар стана Полицай на годината | dnes.dir.bg
назад

Прострелян граничар стана Полицай на годината

Прострелян от престъпник граничен полицай получи голямата награда на традиционната годишна церемония "Полицай на годината".

Обратно в новината

Коментари - Прострелян граничар стана Полицай на годината | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Браво на хората! Сигурен съм, че редовите служители са достойни хора, за разлика от политическото ръководство на МВР.

всички така да работят.

ЦВЕТАНОВ, НАГРАДИ ВСИЧКИ ЧЕСТНИ И ДОКАЗАЛИ СЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, ЗАЩОТО ГО ЗАСЛУЖАВАТ. В СИСТЕМАТА НА МВР ЗА РАДОСТ ИМА ОСТАНАЛИ ТАКИВА, НО ИЗЧИСТИ СИСТЕМАТА ОТ ОНЕЗИ КОИТО Я ПЕТНА, ЗАЩОТО ИМА И ТАКИВА.

да заслужават наградите,но малко се съмнявам за разследващата полицайка от Бургас,участвувала в разкриването на убийството на бизнесмена Стоян Стоянов-там блатото е толкова мътно,че разследващата със сигурност не е направила нищо повече от това да го размъти още повече-защото тарторът-ръководил разкритото убийство,най-малкото което е направил,бе да се покрие, да побърза да си подаде оставката,за връзки с Черния Красьо..а поразиите които е направил по тази разработка са си направо престъпления-защото когато сключваш сделки с бандити,трябва да се ръководиш от принципи за установяване на истината,а не от зайковджилък и грандоманство-че си голяма работа..

Честито. Заслужавате го. Днешното е действие и резултат. Малко говорете, но ги хванете бандитите. Накажете ги. Имате власт-поздрав за акцията днес. И редовно-не стихийно. Спомнете си Индже как е изчистил от бандити страната-всеки ден. И после пуснал една мома със златни пендари-никой не я обрал. Ха сега драги Цветанов-време е та след година и ние да пуснем момата и да не я оберат (символично). Мама казваше-могат момчетата на Борисов, много могат, но трябва да ги подтикнете, да не задремват и да се пазят от продажници. Индже се е пазел-вършел е скрито нещата и е изчистил бандитите. Подтикваме Ви и сме с Вас-догодина да сме изчистили България от бандити и да пуснем момата. Ще я пуснем символично-нали. С пендари-дано успеем в тази не лека работа. От гербер е.

да ви е честито на всички, заслужавате

честито на всички, заслужавате

честито на всички, заслужавате

Про4етох полицай на годината Л.. и изтръпнах, но видях,4е е Людмил.А изтръпнах,защото помислих,4е Лили Иванова е полу4ила званието и наградата.

отхвърлил 14 пъти поканата да получи рушвет. А колко пъти е приел?

Юнаците са си заслужили наградите поне за тази година. Дай Боже по често да четем и гледаме добри новини. Чистете държавата - може и по-бавно, но методично! Банда след банда,но до един!!!

Честито на наградените.Познавам Венци Алексов,бяхме колеги в РУ Сливница.Невероятен колега, приятел и Човек.Пожелавам му успех и пълно възтановяване от травмата

Браво на хората! Сигурен съм, че редовите служители са достойни хора, за разлика от политическото ръководство на МВР.

всички така да работят.

ЦВЕТАНОВ, НАГРАДИ ВСИЧКИ ЧЕСТНИ И ДОКАЗАЛИ СЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, ЗАЩОТО ГО ЗАСЛУЖАВАТ. В СИСТЕМАТА НА МВР ЗА РАДОСТ ИМА ОСТАНАЛИ ТАКИВА, НО ИЗЧИСТИ СИСТЕМАТА ОТ ОНЕЗИ КОИТО Я ПЕТНА, ЗАЩОТО ИМА И ТАКИВА.

да заслужават наградите,но малко се съмнявам за разследващата полицайка от Бургас,участвувала в разкриването на убийството на бизнесмена Стоян Стоянов-там блатото е толкова мътно,че разследващата със сигурност не е направила нищо повече от това да го размъти още повече-защото тарторът-ръководил разкритото убийство,най-малкото което е направил,бе да се покрие, да побърза да си подаде оставката,за връзки с Черния Красьо..а поразиите които е направил по тази разработка са си направо престъпления-защото когато сключваш сделки с бандити,трябва да се ръководиш от принципи за установяване на истината,а не от зайковджилък и грандоманство-че си голяма работа..

Честито. Заслужавате го. Днешното е действие и резултат. Малко говорете, но ги хванете бандитите. Накажете ги. Имате власт-поздрав за акцията днес. И редовно-не стихийно. Спомнете си Индже как е изчистил от бандити страната-всеки ден. И после пуснал една мома със златни пендари-никой не я обрал. Ха сега драги Цветанов-време е та след година и ние да пуснем момата и да не я оберат (символично). Мама казваше-могат момчетата на Борисов, много могат, но трябва да ги подтикнете, да не задремват и да се пазят от продажници. Индже се е пазел-вършел е скрито нещата и е изчистил бандитите. Подтикваме Ви и сме с Вас-догодина да сме изчистили България от бандити и да пуснем момата. Ще я пуснем символично-нали. С пендари-дано успеем в тази не лека работа. От гербер е.

да ви е честито на всички, заслужавате

честито на всички, заслужавате

честито на всички, заслужавате

Про4етох полицай на годината Л.. и изтръпнах, но видях,4е е Людмил.А изтръпнах,защото помислих,4е Лили Иванова е полу4ила званието и наградата.

отхвърлил 14 пъти поканата да получи рушвет. А колко пъти е приел?

Юнаците са си заслужили наградите поне за тази година. Дай Боже по често да четем и гледаме добри новини. Чистете държавата - може и по-бавно, но методично! Банда след банда,но до един!!!

Честито на наградените.Познавам Венци Алексов,бяхме колеги в РУ Сливница.Невероятен колега, приятел и Човек.Пожелавам му успех и пълно възтановяване от травмата