Коментари - Дим от изгорял стиропор задушил жертвите в Перм | dnes.dir.bg
назад

Дим от изгорял стиропор задушил жертвите в Перм

За звукоизолацията на нощен клуб "Куцият кон" в руския град Перм е бил използван стиропор, чието горене е допринесло за смъртта на жертвите.

Обратно в новината

Коментари - Дим от изгорял стиропор задушил жертвите в Перм | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А санирайте сега!

Мутри алчни, притежатели на заведения, има във всички държави. Само че следете как в Русия ще ги накажат. Не като при нас.

На времето, в Сочи изгоря цяло селище. Умряха над 100 човека. Причината беше СЪЩАТА. Трислойните метални плоскости, пълни с пенополиуретан баха произведени в завода в Бургас. Тогава паднаха няколко местни партийни глави и смениха материала за пълнеж на панелите с такъв, неотделящ токсични газове при горене. Историята се повтаря, хората не се учат от грешките си. Жалко за загиналите... лека им пръст.

Ти пак пусна поредното Ого/вно

След падането на някаква стена миналата годинa наредиха проверка на всички училища в Русия. В момента тече проверка на всички увеселителни заведения. Не говори наизуст.

Не не вярвам! Димът е по-лек от въздуха, той стой горе на тавана като залепен. А ако едно две вдишвания от този дим водят до смърт то това е газ по отровен от иприта или други БОВ. Това е мръсно дело на гадните туручля от Чечня.

А санирайте сега!

Мутри алчни, притежатели на заведения, има във всички държави. Само че следете как в Русия ще ги накажат. Не като при нас.

На времето, в Сочи изгоря цяло селище. Умряха над 100 човека. Причината беше СЪЩАТА. Трислойните метални плоскости, пълни с пенополиуретан баха произведени в завода в Бургас. Тогава паднаха няколко местни партийни глави и смениха материала за пълнеж на панелите с такъв, неотделящ токсични газове при горене. Историята се повтаря, хората не се учат от грешките си. Жалко за загиналите... лека им пръст.

Ти пак пусна поредното Ого/вно

След падането на някаква стена миналата годинa наредиха проверка на всички училища в Русия. В момента тече проверка на всички увеселителни заведения. Не говори наизуст.

Не не вярвам! Димът е по-лек от въздуха, той стой горе на тавана като залепен. А ако едно две вдишвания от този дим водят до смърт то това е газ по отровен от иприта или други БОВ. Това е мръсно дело на гадните туручля от Чечня.