Не успяхме да устискаме без дефицит
Кабинетът реши да завърши 2009 година с малък дефицит от до 500 млн. лв.
Обратно в новинатаКоментари - Не успяхме да устискаме без дефицит | Днес.dir.bg
Коментари
ха, ново двaйсет от крадливата шайка гербари. Тази банда разбойници са по-зле и от предишните. Предсрочни избори и смяна на властта!
Боко е комунист бе, смешник! Смяната на властта е за да дойдат истински демократи да управляват, не скрити комунисти като герберите & като теб. ЗАПОМНИ: не всички, които критикуват Тиквата са комунисти. Има и нормални, истински демократи сред тях. Те трябва да дойдат на власт.
Супер! Това е най-сигурния начин да се узаконят извършените присвоявания, които до сега оправдаваха с кражби на предишното правителство.
Абе, определено отиваме към срив, та може би е добре да се мисли за смяна на властта. Няма с кой, обаче. Иначе това прикриване на проблеми, трупане на скрити дефицити, плащане на задължение, ама някой ден, просто скапва всичко в държавата. С тая политика всичко затъва с всеки ден. По-добре да признаят дефицит 2-3 милиарда и да мислят да го покрият, а не да агонизира цялата икономика от хватки за представяне на розови картини. Сега щели да се разплащат със строители, а другите? А между 500 милиона и досега казани към 2.5 милиарда разликите? Защо се писах некомунист? Първата реакция на хора като във втория коментар е да те нарекат такъв, като кажеш нещо лошо за ГЕРБ.
само столкоз....то таз голяма дупка от няколко милиарда кък я запушиха тез хубавци...или май май е добре да бъркаш в кацата и да не запушваш докрай я...де гиди мишоци треторазредни на лелинка завалийчетата световно неизвестни с непубликувани дисертации, ако и да били топ 100)))))
нали лаете ,че народът решава бе, кво те бара с кого, нека си реши ...или кат ви дръпнат лапчката ще се окумите май а?
ти май си изключително и задълбочено тъп....и кой ти каза , че парите се длъжни да са тук ?? Бат Бойко може би, тоз финансист??
Не ги ли разбрахте вече! Хем некадърни, хем крадливи! Ама тези са много крадливи - още дошли, не дошли на власт увеличиха си заплатите, раздадоха си бонуси, а проблемите в държавата - кучета ги яли! Те не знаят какво да правят, те и затова нищо не правят - само гепят нашите пари, докато могат! Да ги сменяме, докато не е станало късно!
ха, ново двaйсет от крадливата шайка гербари. Тази банда разбойници са по-зле и от предишните. Предсрочни избори и смяна на властта!
Боко е комунист бе, смешник! Смяната на властта е за да дойдат истински демократи да управляват, не скрити комунисти като герберите & като теб. ЗАПОМНИ: не всички, които критикуват Тиквата са комунисти. Има и нормални, истински демократи сред тях. Те трябва да дойдат на власт.
Супер! Това е най-сигурния начин да се узаконят извършените присвоявания, които до сега оправдаваха с кражби на предишното правителство.
Абе, определено отиваме към срив, та може би е добре да се мисли за смяна на властта. Няма с кой, обаче. Иначе това прикриване на проблеми, трупане на скрити дефицити, плащане на задължение, ама някой ден, просто скапва всичко в държавата. С тая политика всичко затъва с всеки ден. По-добре да признаят дефицит 2-3 милиарда и да мислят да го покрият, а не да агонизира цялата икономика от хватки за представяне на розови картини. Сега щели да се разплащат със строители, а другите? А между 500 милиона и досега казани към 2.5 милиарда разликите? Защо се писах некомунист? Първата реакция на хора като във втория коментар е да те нарекат такъв, като кажеш нещо лошо за ГЕРБ.
само столкоз....то таз голяма дупка от няколко милиарда кък я запушиха тез хубавци...или май май е добре да бъркаш в кацата и да не запушваш докрай я...де гиди мишоци треторазредни на лелинка завалийчетата световно неизвестни с непубликувани дисертации, ако и да били топ 100)))))
нали лаете ,че народът решава бе, кво те бара с кого, нека си реши ...или кат ви дръпнат лапчката ще се окумите май а?
ти май си изключително и задълбочено тъп....и кой ти каза , че парите се длъжни да са тук ?? Бат Бойко може би, тоз финансист??
Не ги ли разбрахте вече! Хем некадърни, хем крадливи! Ама тези са много крадливи - още дошли, не дошли на власт увеличиха си заплатите, раздадоха си бонуси, а проблемите в държавата - кучета ги яли! Те не знаят какво да правят, те и затова нищо не правят - само гепят нашите пари, докато могат! Да ги сменяме, докато не е станало късно!