Коментари - Водата в София поскъпва с 9% | dnes.dir.bg
назад

Водата в София поскъпва с 9%

Близо с 9% може да поскъпне цената на питейната вода, доставяна от „Софийска вода”, от 1 януари следващата година, ако бъде одобрено проекторешението на ДКЕВР.

Обратно в новината

Коментари - Водата в София поскъпва с 9% | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Смърт на монополистите!!!!!!!

http://www.youtube.c

безобразие! отново циганите с предимство!

Редактора да обясни как изсмука заглавието на статията...от 10 стотинки до 10 лева , май има разлика

Вън долните английски пиявици! ВЪН! ВЪН! ВЪН! Долу Софийска вода, долни копелета, крадливи цигани!

Какви са тези инвестиции дето софиянци ще си ги плащат чрез повишените цени, а печалбите ще са за Софийска вода Между другото, Софийска вода отчита водомерите на три месеца, както ЧЕЗ отчита тока, но никой не ги задължава да минат на едномесечно отчитане! Оказва се, че смяната на системата на отчитане и в двете посоки повишава ... разходите за отчитането!?