Коментари - Родилка умря от грипа, мъж издъхна в линейка | dnes.dir.bg
назад

Родилка умря от грипа, мъж издъхна в линейка

В болницата в Бургас днес е починала 27-годишна родилка, заразена с вируса A(H1N1). Бебето е извадено и е добре.

Обратно в новината

Коментари - Родилка умря от грипа, мъж издъхна в линейка | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Хайде сега някой компетентен доФтор да ми направи разчета на 2-те хиляди лева дневно! Хайде, че аз, финансиста, не мога да ги докарам и до 200 лв., ама то е защото сигурно не калкулирам вътре висококвалифициран труд на наште БГ лекари

Като се знам какъв инженер /икономист/ съм,та направо ме е дтрах да отида на лекар - тази българска сентенция не е от вчера и днес и отразява нашенския бит! А сега по-сериозно - за това състояние на Бургаската болница си има обективни причини от преди няколко години и управляващите го знаят много добре и са отговорни за това и Вие бургазлии не знам кво чакате още ,а не скочите да им счупите главите? НЕ СТЕ ЛИ РАЗБРАЛИ ОЩЕ,ЧЕ ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ДА СЕ СТРЕСНАТ УПРАВЛЯВАЩИТЕ И ОБСЛУЖВАЩИ НИ НА ВСИЧКИ НИВА,вкл.и лекарите?! ЦИГАНИТЕ НИ ДАВАТ ПРЕКРАСЕН ПРИМЕР С ТЯХНАТА СОЛИДАРНОСТ.