Жертвите на грипа се увеличават, станаха 12
12 вече са жертвите на новия вирус A (H1N1) у нас. Само днес беше съобщено за четирима души, чиито изследвания показват, че са били заразени от свински грип.
Обратно в новинатаКоментари - Жертвите на грипа се увеличават, станаха 12 | Днес.dir.bg
Коментари
Съболезнования на близките на починалите болни.Не мога да разбера от новината ,дали Петя е лекувана само със Тамифлу или и с антибиотик,защото казаха,че тамифлуто действа в първите 48 часа,а от написаното се вижда,че са били минали вече 4 дена.Ще ни увеличат здравните вноски,но кой ще увеличи загрижеността у лекарите за пациентите,тяхната компетентност и адекватна организация на болничното лечение.Наистина и аз като се разболях,висяхме 30 човека и грипозни,и такива дето чакаха с рецептурни книжки заедно.
И преди са умирали хора от грип, но не предимно МЛАДИ...Поне за мен има разлика дали са пенсионери или хора около 30.
мен пък вчера ми разясниха конспирация, която гласи следното : В България, свински грип върлува от лятото...поради опасност за туризма обаче той е прикрит, като се обясняваше, че болежките на хората са просто сезонни неразположения. И когато вече в цял свят започнаха да шумят, а и настъпи зимата, в България вече започнаха да шумят около грипа. Използването на маските е неадекватно...много трудно става заразяването поради кихане/кашляне. Аз бях болен, никой в семейството не се зарази, никой в работата не се зарази. Никой не носеше маски. Мийте си ръцете, оттам е по-вероятно да се разболеете. А когато се разболеете, просто отивате при лекаря, той ви изписва антибиотик и всичко си е нормално...както все един друг грип. Нз дали е вярно или не, има доста логика в думите му...все пак съм по-склонен да вярвам на втората част, а именно начините на заразяване и тез БЕЗУМНИ маски, които хората си купуват. Аз не видях миналата година да се купуваха тези маски! Тогава нали пак имаше грип...о, чакайте, тогава беше обикновен грип. Сега е свински грип. Много съм глупав, разликата е от тук до небето!!! Едно ме е яд...че не се сетих аз да произвеждам тези маски. Ако бях, то вече да съм милионер! Но нищо...идва 2012г., ще измисля за тогава нещо, което хората да си купуват, за да оцелеят и така...ще стана милионер заради глупостта на хората! Само още 2 години...