Мъж опита да заколи две жени в Бургас
37-годишен мъж е нападна с ножове две жени в Бургас в неделя, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.
Обратно в новинатаКоментари - Мъж опита да заколи две жени в Бургас | Днес.dir.bg
Коментари
Наблизо намиращ се мъж се намесил и това принудило нападателя да побегне, изоставяйки на второто местопроизшествие единия от ножовете Bravo na tozi 4ovek!!1
Въпросният мъж е луд циганин, който си хората в квартала си го знаели...прочетох го в някакво друго онлайн-издание. Пишеше си го... просто луд мангал с името Адин или нещо такова. Бил син на братовчед на мъжът на едната жена.
А питал ли си се на какво са плод тези психично болни хора, и тук, и по цялата планета? И за какво му трябва да иде да трепе 2 баби?
мъжът страда от шизофрения, параноидна форма и може да бъде опасен за себе си и околните, поради което се налага прилагане на задължително лечение за срок от 6 месеца.Кратка почивка и ще е отново готов за действие-защо не се прилага в такива случаи доживотно задържане или приспиване както в случаите с агресивни кучета.Никой не са излекували от това а само ги крепят с лекарства докато ги натирят и после обикновени хора стават жертва.
Ужас.Ето затова трябва твърда ръка.Трябва да имат страх иначе ще изтрепят невинни хора.
a w Amerika? Lud pi4 zastrelwa 12 kolegi, tozi e meko kazano lek wariant za psihopat, da ne mislite 4e na ZAPAD e po dobre?WSEKI DEN OBIRAT BANKI i ba6ti zastrelwat semeistwata si. Ne si mislete 4e BG e nai 4erna, lujete se.Kazwam Wi go ot centura na Ewropa.
Естествено това е нещо, което може да се случи в нашия град, така че няма какво да кажа освен, че МВР Бургас са мн зле и изобщо не спя спокойно в този град. Освен че няма осветление на много места, града е пълен с боклуци и наркомани, а и с убийци. И МОЛЯ НИКОЙ ДА НЕ ГЛАСУВА ЗА ГРАД БУРГАС, НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД НА БЪЛГАРИЯ, ВЪВ FACEBOOK.COm
Коректор направо обра точките. Спрягането е нещо като аз ще заколя, ти ще заколиш, той ще заколи, ние ще заколим, вие ще заколите, те ще заколят. Аман от знаещи граматиката, които поне да знаеха какво е правописен речник... В дира е пълно с правописни грешки често, но е тъпо да се излага човек така с нещо съвсем невярно, че и твърдо да е уверен в правотата си.
Много тревожно. Особено с оглед на това, че сега се очаква да резнат бюджета на психо болниците и доста от тях да се закрият в следствие на това. Представете си последствията.
Този от Пловдив, доколкото си спомням, беше пуснат от психиатрията малко след това, защото било незаконно или там нещо си, да го държат. Така че той е на свобода!?
Бързи и адекватна намеса на правораздавателната система ще реши проблемите с такива психопати и не само, веднага да се действа а не да се протакат дела с години а народа да страда заради такива и ненавременни действия на правосъдието. Работете по съвест, корупцията е престъпление.
и този ако не го осъдят, както и очаква- искам оставката на Бойко! Само обещаваше присъди, а до ден днешен и една няма.
Ами айде вкарайте го у затвора, щото утре може да нападне отново и тогава вече да утрепе.
този е циганин и веднага го качете на ешафода мръсен мангал....смърт за такъв идиот и да е с психични проблеми пак на ешафода....