Задържаха алкохолик, пребивал 6-годишния си син
Полицията в Червен бряг задържа 40-годишен мъж, малтретирал малолетния си син.
Обратно в новинатаКоментари - Задържаха алкохолик, пребивал 6-годишния си син | Днес.dir.bg
Коментари
Бащата е алкохолик, и би трябвало отдел Закрила на детето да бъдат попитани защо не са се намесили по-рано, та детето да не живее с алкохолик... По-тревожното обаче е когато хора с по-високи претенции вършат насилие срещу деца. Пример! Днес в София се проведе състезание по карате. Гост - госпожа Фандъкова и прочее. Обаче министърката но образованието едва ли знае как един от треньорите, сенсеите или както там се наричат, се нахвърли върху свой възпитаник затуй, че не е доволен от момчето. Смачка го в ъгъла, крещя му, и дали детето не е било и бито, то си знае. Всичко това - пред очите на жури, участници и колеги. Не разбрах от кой край на страната е пишман-треньорът, който изтръгва победата от децата с бой. Но достатъчно хора видяха грозната сцена. И родителите са поверили детето си на този човек с явни проблеми с неовладян гняв! Питам се кога най-после в тая страна ще стане ясно, че децата не са кукли за подмятане! Пет пари не струва нещо, което е съсипало едно дете!... Не го ли разбрахте бе, говеда с комплекси, че децата са същите хора като нас, само че по-незрели, по-неопитни, по-чисти, и затова - по-добри!
Ами като въпросните съпрузи са мръхльовци, които не стават за нищо, на жените им какво им остава?
Ти в час ли си бе момиче, живяла ли си някога на село и знаеш ли защо пишеш и коментираш изобщо?
S probacia?????????? Zad re6etkite da izgnie, gad mrusna. Deteto moje da ostane s psyhicheski uvrejdaniq za cql jivot.
ти ще си първи, защото ще те изкарат че си бил ебал и малтретирал циганче. циганчето под клетва ще го заяви.
Всеки един от 300-та коментара по-нагоре ще бъде излишен докато в тая страна няма адекватно правосъдие.
Всички български селянки остават децата си при мъжете си, за да заработят пари с други, по-богати любопвници.
Какъв изрод трябва да си да пребиваш едно дете. А в случат това и негов син. Глави трябва да се режат за такива неща. Изрод мръсен.
МАЛКО НАКАЗАНИЕ ЗА ПОБОЙ НАД ДЕТЕ! ДО 1 ГОДИНА ЗАТОВА ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТ ОЩЕ РОДИТЕЛИ ДА ПРЕБИВАТ ДЕЦАТА СИ!
С ПРОБАЦИЯ ЛИ МРЪСНА ГАД 20 ГОДИНИ ЗАТВОР МУ ТРЯЖВАТ НА ТАКЪВ УРОД, ОПРОПАСТЯВА ЖИВОТА НА СОБСТВЕНОТО СИ ДЕТЕ СМЪРТ...
Значи на извергите, дето посягат да бият, малтретират или блудстват с деца - незабавна присъда смърт чрез обесване, па ако ще от Правата на човека да ни заклеймят! Хич не ми пука - такива НЯМАТ право да живеят!