Коментари - Американци взеха Нобеловата награда за медицина | dnes.dir.bg
назад

Американци взеха Нобеловата награда за медицина

Американците Елизабет Х. Блекбърн, Каръл В. Грайдър и Джек Шостак са тазгодишните лауреати на Нобеловата награда за медицина или физиология, съобщи Ройтерс, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Американци взеха Нобеловата награда за медицина | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари