назад
Американци взеха Нобеловата награда за медицина
Американците Елизабет Х. Блекбърн, Каръл В. Грайдър и Джек Шостак са тазгодишните лауреати на Нобеловата награда за медицина или физиология, съобщи Ройтерс, цитирана от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Американци взеха Нобеловата награда за медицина | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018