Спряха пратка от 5 кг амфетамини за дискотеките
Около 5 кг амфетамин на таблетки са иззети от организираната престъпна група, която е задържана в Разград, съобщи на пресконференция шефът на ГДБОП Станимир Флоров.
Обратно в новинатаКоментари - Спряха пратка от 5 кг амфетамини за дискотеките | Днес.dir.bg
Коментари
Ако искаме да разберем кой казва истината и кой лъже, може би трябва да разберем дали някой от главните герои от случая 'Куйович' има 'бизнес' - отношения със Златко баретата ...
добре, че смениха ръковдството на МВР, та започнат да ги хващат! нищо, че разработката е от 4 месеца/когато настоящите не са и мислили, че ще управляват/
А аз си мисля за друг закон първо - да се оневини отстрела на хора, за които има съмнения, че имат интелектуални затруднения или с други думи - тъпи са като гуменки. Много бързо ще се оправят нещата тогава и всичко ще си дойде на мястото.
Ами те спират тази и след това ще дойде друга ! Те просто са спряли най малката част , която отива по диското !!
Четири месеца наблюдения и хоп: Честит рожден ден. Ако за всяка групичка келеши се отделят месеци и години, май никога няма да се справят с разпостранението на дрога. Явно още не е озрял достатъчно проблема с наркотиците и все още има влиятелни господа, които си получават своя процент от тази търговия, та полицията все още не е смачкала тези самозвани босове и техните покровители. Необходими са промени в НК, с които да се оневини отстрела на лица, за които има данни, че се занимават с разпостранение на дрога. Много бързо ще се оправят нещата тогава и всичко ще си дойде на мястото.