Коментари - Подкупният инспектор: Не съм искал и вземал пари | dnes.dir.bg
назад

Подкупният инспектор: Не съм искал и вземал пари

Бургаският окръжен съд постанови домашен арест на хванатия с 1000 лева подкуп трудов инспектор Евгени Блажев.

Обратно в новината

Коментари - Подкупният инспектор: Не съм искал и вземал пари | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

колко ни мъчи и нас тоя боклук не е истина чудя се да се обадя ли на тея телефони или да не се кво ли ще стане

Братчед, ако само си зема кинти с мед да те намаже човек. Апартамента в Несебър с пари от закуски ли го купи ПОМИЯР! Какъв бой ти бяхме уредили ама те прибраха .... нищо де той си седи ... посмей пак да искаш ... нестава въпрос за пари ... ше ти скъсам пикалото мамкати! Извинявам се на четящите за езика ...

Чудна работа: един не искал пък те му дават пари, какво да прави човека... Друг пък вика тоя закон за мене не искам да важи... Чудо.

как да не си вземал бре???? аз познавам няколко човека дето им е вземал. Парите трябваше да ги дадат на специален човек изпратен от него на специално място- никога на него. Ае полиция и прокуратура да не са учили за агрономи?! +това парите дето ги вземаше са някъде. ДА ги търсят, да ги намерят и да го питат от къде са, а от там директно в бюрото по труда и да се дават на бели хора не на мангалите. Дерзайте!

Брей, то като Ариана - на една ръка разстояние... Били на масичката до него - а какво - трябва да е седнал върху тях ли????

ехх не били в него, а на масичка до него. че как са се озовали там бе ? и лексуса му откъде е ? А защо не проверят семейството му какви и колко имота има ? толкоз е просто, ама надали сще се случи...

Вземал си пич ,вземал си и то доста.Достатъчно известен си станал с тоя лексус, за да се знае навсякъде че Блажев се купува

колко ни мъчи и нас тоя боклук не е истина чудя се да се обадя ли на тея телефони или да не се кво ли ще стане

Братчед, ако само си зема кинти с мед да те намаже човек. Апартамента в Несебър с пари от закуски ли го купи ПОМИЯР! Какъв бой ти бяхме уредили ама те прибраха .... нищо де той си седи ... посмей пак да искаш ... нестава въпрос за пари ... ше ти скъсам пикалото мамкати! Извинявам се на четящите за езика ...

Чудна работа: един не искал пък те му дават пари, какво да прави човека... Друг пък вика тоя закон за мене не искам да важи... Чудо.

как да не си вземал бре???? аз познавам няколко човека дето им е вземал. Парите трябваше да ги дадат на специален човек изпратен от него на специално място- никога на него. Ае полиция и прокуратура да не са учили за агрономи?! +това парите дето ги вземаше са някъде. ДА ги търсят, да ги намерят и да го питат от къде са, а от там директно в бюрото по труда и да се дават на бели хора не на мангалите. Дерзайте!

Брей, то като Ариана - на една ръка разстояние... Били на масичката до него - а какво - трябва да е седнал върху тях ли????

ехх не били в него, а на масичка до него. че как са се озовали там бе ? и лексуса му откъде е ? А защо не проверят семейството му какви и колко имота има ? толкоз е просто, ама надали сще се случи...

Вземал си пич ,вземал си и то доста.Достатъчно известен си станал с тоя лексус, за да се знае навсякъде че Блажев се купува