Коментари - Мъж плени жена и тъща, после се натрови с ”Ленор” | dnes.dir.bg
назад

Мъж плени жена и тъща, после се натрови с ”Ленор”

40-годишен мъж държа за заложници съпругата си и тъща си в апартамент в столичния квартал „Надежда", след което опита да се самоубие, като погълна голямо количество омекотител за пране, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Обратно в новината

Коментари - Мъж плени жена и тъща, после се натрови с ”Ленор” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Жена му е виновна,какво да прави човека,като всеки ден ги сменя,всяко нещо си има граници.Жалко за него.Жена му пак ще си хойка,докато него го разпитват,защо го е направил.

Смях се със сълзи и още се смея като чета коментарите ви,макар,че случая е доста трагичен.В днешно време много хора превъртат и не знаят какво да правят.Безработица,б отгоре на всичко и тъща.Ох, и аз съм потенциална тъща - дано наистина имам зет като мед.Да,наистина старите хора трябва да живеят отделно от младите,но малко млади хора разполагат със собствено жилище.Това налага понякога младите да живеят с възрастните.Има и тъщи,които цял живот са си правили каквото поискат - екскурзии,курорти,чу , а като остареят веднага тичат при дъщерите.Е,не е приятно цял живот да си живял по един начин и изведнъж да живееш със стар човек,който има едни навици,а ти и семейството ти други.Не знам ,това са трудни взаимоотношения,но ние българите чувстваме задължение да гледаме родителите си докато са живи,разбивайки нервите и живота си.Старите хора,особено тези,които живеят самички стават големи егоисти,мислят само за себе си и рядко се съобразяват с по-младите.Жалко,че всички остаряваме...

Много скрита реклама?!?!!! Бива ли така!!!

Ох чедо питаш ли ме, мен бившият заврян зет! До като беше у нас тъщата живееше навсякъде в апартамента, даже и в нашата спалня. Но аз издържах, защото пия само твърдо, никакви омекотители!

Добрите отношения са правопропорционални на разстоянието!

тоя Ленор аз съм го правил , иначе да се натровил човечеца . като гледам не е случил нито на жена , нито на тъща , нито на ленор , е бива ли така.

Сега като го пуснат, може да изплюска и праха за пране!

Какви са тези груби изрази Заврян зет. Вече се казва Поканен зет

Зет като мед ама до обед:)

Заменям нова къща с тъща за стара къща без тъща.

На Москвич вратата и на жена устата се затварят с удар! А, тоя тръгнал да се трови!!! Доста пиян ще да е бил. И, що за перилен препарат ще да е това? Цяло кило изпил - нищо му няма...

Като гледам коментарите ми се плаче