Мъж плени жена и тъща, после се натрови с ”Ленор”
40-годишен мъж държа за заложници съпругата си и тъща си в апартамент в столичния квартал „Надежда", след което опита да се самоубие, като погълна голямо количество омекотител за пране, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Мъж плени жена и тъща, после се натрови с ”Ленор” | Днес.dir.bg
Коментари
Жена му е виновна,какво да прави човека,като всеки ден ги сменя,всяко нещо си има граници.Жалко за него.Жена му пак ще си хойка,докато него го разпитват,защо го е направил.
Смях се със сълзи и още се смея като чета коментарите ви,макар,че случая е доста трагичен.В днешно време много хора превъртат и не знаят какво да правят.Безработица,б отгоре на всичко и тъща.Ох, и аз съм потенциална тъща - дано наистина имам зет като мед.Да,наистина старите хора трябва да живеят отделно от младите,но малко млади хора разполагат със собствено жилище.Това налага понякога младите да живеят с възрастните.Има и тъщи,които цял живот са си правили каквото поискат - екскурзии,курорти,чу , а като остареят веднага тичат при дъщерите.Е,не е приятно цял живот да си живял по един начин и изведнъж да живееш със стар човек,който има едни навици,а ти и семейството ти други.Не знам ,това са трудни взаимоотношения,но ние българите чувстваме задължение да гледаме родителите си докато са живи,разбивайки нервите и живота си.Старите хора,особено тези,които живеят самички стават големи егоисти,мислят само за себе си и рядко се съобразяват с по-младите.Жалко,че всички остаряваме...
Ох чедо питаш ли ме, мен бившият заврян зет! До като беше у нас тъщата живееше навсякъде в апартамента, даже и в нашата спалня. Но аз издържах, защото пия само твърдо, никакви омекотители!
тоя Ленор аз съм го правил , иначе да се натровил човечеца . като гледам не е случил нито на жена , нито на тъща , нито на ленор , е бива ли така.
На Москвич вратата и на жена устата се затварят с удар! А, тоя тръгнал да се трови!!! Доста пиян ще да е бил. И, що за перилен препарат ще да е това? Цяло кило изпил - нищо му няма...