Коментари - Мъж плени жена и тъща, после се натрови с ”Ленор” | dnes.dir.bg
назад

Мъж плени жена и тъща, после се натрови с ”Ленор”

40-годишен мъж държа за заложници съпругата си и тъща си в апартамент в столичния квартал „Надежда", след което опита да се самоубие, като погълна голямо количество омекотител за пране, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Обратно в новината

Коментари - Мъж плени жена и тъща, после се натрови с ”Ленор” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Като гледам коментарите ми се плаче

На Москвич вратата и на жена устата се затварят с удар! А, тоя тръгнал да се трови!!! Доста пиян ще да е бил. И, що за перилен препарат ще да е това? Цяло кило изпил - нищо му няма...

Заменям нова къща с тъща за стара къща без тъща.

Зет като мед ама до обед:)

Какви са тези груби изрази Заврян зет. Вече се казва Поканен зет

Сега като го пуснат, може да изплюска и праха за пране!

тоя Ленор аз съм го правил , иначе да се натровил човечеца . като гледам не е случил нито на жена , нито на тъща , нито на ленор , е бива ли така.

Добрите отношения са правопропорционални на разстоянието!

Ох чедо питаш ли ме, мен бившият заврян зет! До като беше у нас тъщата живееше навсякъде в апартамента, даже и в нашата спалня. Но аз издържах, защото пия само твърдо, никакви омекотители!

Много скрита реклама?!?!!! Бива ли така!!!

Смях се със сълзи и още се смея като чета коментарите ви,макар,че случая е доста трагичен.В днешно време много хора превъртат и не знаят какво да правят.Безработица,б отгоре на всичко и тъща.Ох, и аз съм потенциална тъща - дано наистина имам зет като мед.Да,наистина старите хора трябва да живеят отделно от младите,но малко млади хора разполагат със собствено жилище.Това налага понякога младите да живеят с възрастните.Има и тъщи,които цял живот са си правили каквото поискат - екскурзии,курорти,чу , а като остареят веднага тичат при дъщерите.Е,не е приятно цял живот да си живял по един начин и изведнъж да живееш със стар човек,който има едни навици,а ти и семейството ти други.Не знам ,това са трудни взаимоотношения,но ние българите чувстваме задължение да гледаме родителите си докато са живи,разбивайки нервите и живота си.Старите хора,особено тези,които живеят самички стават големи егоисти,мислят само за себе си и рядко се съобразяват с по-младите.Жалко,че всички остаряваме...

Жена му е виновна,какво да прави човека,като всеки ден ги сменя,всяко нещо си има граници.Жалко за него.Жена му пак ще си хойка,докато него го разпитват,защо го е направил.

Който не е живял с чудовището наречено тъща,нищо не знае!В тази работа трагичното е много-много и няма място за ташак!Два пъти се жених,но и двата пъти все с тъщи съм живял и от опит знам,че по-жесток удар за един мъж от това вредно съжителство няма!Първата все пак извърши една благородна беля,че ме разведи с онази вампирка,дъщеря й!

Много е важно да се спазва и точното място за терапията към тъщите ,за да имаме и ползотворно,макар и временно лечение.Докато техните родственици- вампирите се трепят с дървен кол еднократно в сърцето ,то при последните -кола се нанася плавно и равномерно най- малко 4-5 пъти и то между зъркелете.Така си осигуряваме мир ,спокойствие и безгрижно пикане нощем без излишен стрес и депресии.

Тука в цялата статия ви пробутват психолози, ако тези дебили изчезнат от планетата, никой няма да разбере за тяхното изчезване поне 3 - 4 месеца... Напоследък доста чесо ги навират в медиите, те са безполезни, както знаеме всички !

смях се с глас......и на коментарите

Тъщата в плен - добре звучи.

e goliam balak naistina tapanar ot klasa

Той ме кефи с омекотителя, жалко че са го пуснали от полицията, но и жените дето завират майките си до гъзовете си са малоумни така че:пито- платено

Поне да беше ступал тъщата! Може ли такава несериозност!

Ти майка си ли обрисува така художествено, че нещо се препознах в свекърва си!

не може да гръмне двете кокошки, ами .....

Вие хора ме убихте от смях,тя самата новина е толкова смешна,обаче от коментарите паднах от смях:)

С новата си подобрена формула 'Ленор премахва дори пърхут и котлен камък....

тоя пич е рекламно лице на Ленор. Сега ще взема 10 бона за рекламата и ще се сдобрят със женорята. Те за пари на почти всичко са готови.

Защо поне не е влязал и в пералнята да се изпере.

В лошо време живеем, в лошо време се и родихме. Хората са бедни, обезверени и изнервени. Доста от тях са си и за психиатър. Огледайте се около Вас. Ако всички ви изглеждат нормални, значи Вие не сте!!! /Аз гледам, гледам и всички ми изглеждат ОК!?/

Чакай не си мисли, че ще ти се размине дървото !!сега си обичана съпруга но ще дойде време да се превърнеш в тъща и все ще си намериш майстора !! Всичко се плаща !!!

Зетят лежи по гръб на сянка и дреме. Идва тъщата: - Зетко, сучпила се е оградата, ще я поправиш ли? - Мен какво ми дреме? Къщата е твоя, оправяй се. На другия ден: - Зетко, чешмата капе... - Мен какво ми дреме? Къщата е твоя, оправяй се. Това се повтаряло много пъти и накрая на тъщата й писнало и приписала къщата на зетя. Отива пак един ден: - Зетко, плочките тука са за сменяне... - На теб какво ти дреме? Къщата си е моя... хххххххххххххххххх казва на зет си: - Кранчето в банята се повреди. - К`во ми пука къщата, да не е моя. - Котлонът не работи, поправи го. - К`во ми пука къщата да не е моя. Замислила се тъщата и му преписала къщата. - Котлонът не работи. - К`во ти пука къщата да не е твоя. хххххххххххххххххх

Младоженец води разговор с архитект, които трябва да построи къщата на младото семейство. - Искам кръгла къща! - Как така кръгла? - Казах-кръгла. Абсолютно всичко в нея трябва да е кръгло. - Добре де, ама как всичко, а мебелите? - Абе ти не ме ли чуваш? Съвсем ясно ти казах-всичко кръгло! - Ще се опитам, но все пак ми кажи защо е необходимо това? - Защото тъщата, нейната кожа, казва, че все ще се намери ъгълче и за нея у дома...

Съпрузи гледали филм на ужасите по телевизията. Изведнъж на екрана се появявило ужасно, отвратително неприятно същество. Жената изпищяла: - Майчице... - Тъщата ли... - замислил се мъжът - прилича малко...

А къде се предвижда да живее тъщата, когато мъжът е заврян зет?

ЦЯЛ ЛИТЪР ОМЕКОТИТЕЛ ,АБЕ ЧОВЕК ТЯ ОНАЯ РАБОТА ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ ЩЕ ТИ ОМЕКНЕ

Тъща се скарала със зет си. Грабнала си чантата и рекла: - Ще ви напусна и ще избягам в някоя дива джунгла! По-добре да живея заедно с канибалите, отколкото да рискувам денонощно живота си под един покрив с теб! Излязла и тръшнала след себе си вратата. - Слава Тебе, Господи! - казал зетят. - Най-после чу молитвите ми! Не след дълго входната врата се отворила и тъщата, виждайки веселия си зет, рекла: - Провървя ти отново, навън вали дъжд.

Поредният насилник, който посяга на жени, за да се почувства велик мъж. Загубеняк и боклук. Пълно е с такива като него, а останалите мъжленца ги възприемат като някакви герои. Момченца, никакво геройство не е да посегнеш на някой два пъти по-дребен и слаб от теб. Като сте толкова големи и смели, що не ходите да се биете с някой с вашия ръст, а?

Нали препарата Ленор е омекотител, явно човека е искал да се успокои! Сега се сещам за новата реклама на Ленор: - Имате проблеми с жена си, имате проблеми с тъщата? - ЛЕНОР омекотява всичко. Препоръчва се за употреба след консултация с психиатър!

tozi e velik tapanar

А познайте кое ще му се омекоти най-много :-)))))))

Няма нормална тъща никъде по света ,колкото и да се прави на мила кучешките зъби,червените очи и двойният и език я издават,освен това те не се виждат в огледалото като демоните а нощем ходят като таласъми !!!! Лекуват се само с дърво !

moje te da jiwqt pri tyshtata ...

язък за омекотителя!!!!! ни по предназначение, нито е имало ефект!

Стига бе хора... Превъртял човека... Постоянно се случва. Какъв е извода- с Lenor освен, че ще имате невероятно меки дрехи, ще имате и изключително свеж дъх и ... газове. Гледайте малко по-весело - ако за всяко нещо се нервите и сте черногледи знайте, че съсипвате и себе си. Малко извън темата, ама по време на изборите почти всеки коментар бе пропит от политическа ОМРАЗА. Със сигурност, ще има хора които ще ме контрират, че като изкажат жизненоважната си позиция тук, нещата ще се променят- е аз да им кажа - НЕ - няма да се променят. Има си други методи, а не пред компа и на сигурно- ВЪН СРЕД ТЪЛПАТА. А до тогава - ползвайте и Ariel PROZIM 999. :)

сега дълго време ще има да се оригва на хубаво...и защо се е заключил с двете усойници? ;)

естествено че тъщата ще напусне - има ли пог-големи зверове от свекървите.2 пъти тъща на 53 г.съм живея отделно но зетьовете ме обичат и уважават.

Цял литър и още жив. Вероятно са му омекнали червата вече... А Проктър & Гембъл да платят за рекламата на Ленор...

Поне е бил мек и е миришел хубаво след това.

Ти пък! Най-много като пърди да прави балончета две седмици.

Преди да дочета статията мислех че се натровил от това че ухапал тъщата.

извън темата- тъщите няма какво да търсят в жилището на семейството. Противоестествено е тъщата да живее там където е омъжена дъщеря и. Какъв ужас или тормоз е принуден да търпи мъж, ако тъщата се нанесе в неговия дом. МЪЖЕ- В СЛУЧАЙ, ЧЕ ЖЕНА ВИ ДОВЕДЕ МАЙКА СИ ДА ЖИВЕЕ ЗАЕДНО С НЕЯ, КАТО РЕЦИПРОЧНА МЯРКА И ВИЕ ДОВЕДЕТЕ ВАШАТА МАЙКА, И НАСТАНЕТЕ МАЙКАТА НА ЖЕНА ВИ И ВАШАТА МАЙКА В ЕДНА СТАЯ ДА ЖИВЕЯТ. И САМО НАБЛЮДАВАЙТЕ, КАК БЪРЗО МАЙКАТА НА ЖЕНА ВИ ЩЕ СИ СТЕГНЕ КУФАРИТЕ ДА СИ ХОДИ

Стига сте коментирали глупости! Не виждате ли ,че на хората не им издържат нервите или и вашите възприятия не са адекватни за да го разберете! Това не е нито за подигравка, нито да вземеш нечия страна. Ежедневно по едно две семейства в страната ни изтрещяват.Битови конфликти ,пиянски свади или безпаричие- причините са много.Може и ревност да е причината!По добре внимавайте около вас какво става! От страни е много лесно да се коментира.