Международно сборище на расисти в Асеновград
В Асеновград на 12 септември е проведено международно сборище на расисити.
Обратно в новинатаКоментари - Международно сборище на расисти в Асеновград | Днес.dir.bg
Коментари
Често пъти варварството е побеждавало и опожарявало света. Но под праха на разрушението е скрит един живот, който рано или късно възкръсва, облича се в бляскави одежди на пророк или съдник и призовава на съд всички грешници!
Що си мислят някои хора, че щом си острижат косата автоматично ще станат по- образовани и по умни? Всъщност, в тинята живеят милиони микроорганизми, но нито един с разум:):):)
Да, господине, живея в Западна Европа от 7 години и знам какво е тук. Предразсъдъци има навсякъде, разбира се, но тук има и множество далновидни и образовани хора, които да ги заклеймяват. Защо смятате, че липсата на предразсъдък значи съгласие със всичко?! Да не би в България, която е бъкана с предразсъдъци, да е по-добре? За крайни религии и за хора, които заплашват с убийство други хора си има закони и ако тези закони се прилагат, къде и за какво е нужно моето съгласие?
Права си, но... Но не Расате или който и да е друг е виновен. Причината е в идиотската капиталистическа система, която оскотява хората, отне истинското образование на младежта, ценностите, морала, хуманизма и опрастачвайки, ги превръща в двукраки безмозъчни роботи. Тези деца са продукти на системата! Те я мразят, но не знаят как да се противопоставят - затова сборищата им са отдушник. Отклоняват ги да се занимават със следствията, а не с причината. Така ги превръщат неусетно в оръдия, защититници на онези, които те всъщност ненавиждат. Мнозина от тези момчета се осъзнават, когато започнат да изкарват сами хляба си и се сблъскат очи в очи със системата. Познавам няколко, които отдавна се дистанцираха и сега гледат с насмешка на наивността си. Без да ги подценявам, не мисля, че такива сборища имат перспектива.
Господине, очевидно се интересувате от генетика, така че спомнете си кой върна развитието на тази наука с един век назад заменяйки я с псевдонауката евгеника. (Въпреки че реалната родина на евгениката е Англия). А що се отнася до генетичния просперитет, доказано е отдавна и безусловно че най-стабилният геном е този който се е формирал чрез най-много и разнообразни смесвания. Ако имате доказателства за противното, вероятно ще Ви дадат Нобелова награда. А отношение стила изявлението Ви - струпването на сложна терминология, доста произволна при това не Ви помага да изглеждате по-начетен, даже напротив.
Победата на Антантата създаде такова голямо безредие в света, че никога повече няма да има ред!
всяка раса и нация да си знае мястото и в историята и в бъдещето, иначе става недопустима смес от кал и бисери!
Позор е ,че ти си бил там, невзрачен колаборационистки плъх! Сторил ли си нещо значимо в жалкото си битие?
Тук има към 200 расисти студенти, които по много изискан начин представят идеите на организацията си, не са агресивни и са радетели за нов световен ред и сигурност!
Ти специално си посланник на простотията! Я, тъпако, иди да избиваш комплексите си с нещо друго - с една мотика 6 номер, например. Знаеш ли, лумпен, че при Хитлер щеше бачкаш там където те пратят и дума няма да посмееш да кажеш, щото по-лошо ще стане. Сядай да учиш уроците си и не се занимавай с неща, неясни за зелената ти тиква, че от простотията и глупостта си някой ден ще патиш!
НУЖНИ СА МНОЖЕСТВО СЕРИОЗНИ ЗАКОНИ СРЕЩУ РАСИЗМА, СТРОГИ НАКАЗАНИЯ ЗА РАСИСТИТЕ И ДОРИ СМЪРТНО ТАКОВА ЗА ПРИЧИНЕНА СМЪРТ НА ОСНОВА РАСИЗЪМ! ЗАЩОТО ИЗВЕРГ РАСИСТ!
В думите има много повече реалност, отколкото в предметите, поне заради факта, че те са рожба на жива плът!
Колкото повече се взирам в лицата на двукраките, толкова повече виждам, че те са четирикраки!
Да отречеш, не значи да кажеш НЕ, а да преобразиш смазващи грехове и още по-смазващи просветления...
Той забелязал, че имало свастики и знаци на рода Дуло, но не и пречупени кръстове. Каква е разликата м/у свастика и пречупен кръст?!
Спокойно скъпи съграждани!Важното е че има туризъм в страната.Ето,хората от Канада и Швейцaрия са дошли на хубава природа в Родопите...
Тези са едни смешни посерковци, които освен да се наливат с бира и да реват като говеда друго не могат. Много по-опасни са крайнолевите анархисти - те и освен всичко друго правят золуми. Пълни утайки.
А агарянските сборища ..я да ги преброим!И не са в някакво си читалище,където присъстващите дори не разбрали за подобно нещо!
Доста скалъпена шумотевица.Виж,онзи рязан фес с новата партия е нещо много напредничаво,интелиг И аз съм куклус-клан! Не от евреите,от агарянците трябва да се започне.Докато се довършат!
имало свастики и знаци на рода Дуло, но не и пречупени кръстове...... Нещо не мога да разбера. Свастиката не е ли пречупен кръст, но наляво? Дали наляво, или надясно, пак си е пречупен кръст. Този, който ги пише тия работи, май съвсем си няма представа.
Na 12.09.2009 byah v ASENOVGRAD!!! Toçno na glavnata ulitsa ( pred ASENOVETS) vidyah 5-6 mladi hora obleçeni v çerni drehi !!!Vırhu flanelkite im imaşe rasistki nadpisi!!!!!!!TOVA E POZOR!!!!!!!!
Всеки ограничен в манталитета и светогледа човек е опасен, когато му се даде поле за действие. Едни са расисти, други комунисти, трети развихрени чиновници, филмови магнати, самозабравили се учени..... едните пречат с юмруци, други с глупави идеологии, други с историите, с които объркват съзнанието на хората. А тия двукраки прасета от събранието около А-град сигурно им е било голям кеф да замезват с картофките на някоя помашка бабичка.
Gospodinat e ot Plovdiv sigurno ili dr.podoben kompleksarski grad?! Slava Bogu v BG povecheto hora ne se sramuvat ot rodnite si mesta. Kakvo obshto ima temata sas Sofia? Tja e i tvoja stolitza, sa sagalenie, bokluk takav.
Бунището е доминирано от такива фриволни допамино-серотонинов доброволци като твоя милост, а не от личности,радеещи за хуманитарен апотеоз на еволюиралата митохондриална ДНК, носител и залог за секвенцията и генетичния просперитет на HOMO SAPIENS! И където се споменава името им, ти замълчи и благоговей!
Като ги погледнеш тия отрепки- расистите, скинари/пънкари и подбни са пълни прошляци, а пък имат пари да се размотават по целия свят? Кои им дава кредитите да идват до България?
И какъв е проблема че не можах да разбера.Ако се правите на големи журналисти - влезте в сайта на Кръв и Чест България,да погледате и там снимки събирани последните 15 години все по такива сбирки в България.Може и на 3 март на Шипка да идете,понеже явно не сте ходили.Събират се хората - -пият,пеят и говорят глупости.Голяма новина - нямам думи - такива сбирки се правят във почти всяка европейска страна.Но нали сега се е преескпонира случай с турската партия....и трябва да си намерите подобна новина.
Явно Хитлер е още жив...в сърцата на хората. Ама какво се очудвам в Бг най-масовата дискриминация е на основа родно място (ако си от София си човек и гражданин, ако си от провинцията си селянин и боклук). Ние българите сме отлични посланници на Хитлер.
Защо ли ми намирисва нещо в цялата история пак на някакви долни полит.игри? Първо ни стресираха и проглушиха ушите за мюсюлманска радикална партия, намекваха за разстрели, плашеха ни с косовския пример, а сега ново двайсе - скинхеди!... Май ще се върши пак нещо зад гърба на народа! Какво ли мътят този път?... Защо вдигат такава аларма и за едните и другите? Ако се спазват законите, нито едните, нито другите не биха представлявали нито интерес, нито новина, пък камо ли обществена опасност!
Като ги погледнеш тия отрепки- расистите, скинари/пънкари и подбни са пълни прошляци, а пък имат пари да се размотават по целия свят? Кои ли им дава кредитите да идват до България?
Щом забраняват неонацистки сборища, трябва да забранят и неокомунистическите. Те също имат човеконенавистни идеи. Също и разните религиозни партии и движения - едните разделят хората по религиозен признак, а другите по расов...няма голяма разлика.
Това малоумно насаждане на омраза трябва да спре. България не е кенефът на Европа, нищо че много хора се опитват да си пращат лайната тук, та у тях да не им миришат.
Не че са ми симпатични неонацистите и подобни вресльовци,Но питам как така ДАНС раследва някаква тайна сбирка,а открити и явни заплахи на верска и етническа основа срещу нормалните българи -остават абсолютна тайна за службите.
И как разбрахте, че тая сган се е събирала там? Добре че има Интернет, та нашите спецслужби да разберат какво става в страната. Не е първи, няма да е и последен случай т.н. специални служби да бъдат хванати по бели гащи. Провели го на 12.09! Ама днес сме 29.09....
Кукувци. Не са по-различни от нашумелите напоследък двама братя мюсюлмани. Добре ще е да ги затворят в една и съща психиатрия.
Всичко е точно и логично. И на всички ни е ясно какво ще последва и в бъдеще. Това се нарича причинно-следствена връзка.
Много искам да напомня на тези юначаги, че техния идол - Хитлер, след като застла Европа и част от Африка с лайната си, все пак сам си тегли куршума. Много ще ги замоля, тези младежи, да не вървят по пътя на своя обожаем, нека първо да си теглят сами куршума, пък после да засерат, ако могат, каквото могат...
Доколкото знам на групата са иззети музикалните инструменти, разказа той. И каква връзка имат музикалните инструменти?!?!
Чудесно. Превръщаме се все повече в морално бунище на Европа. Ставаме любима дестинация на всякаква пропаднала сволоч. Покорно благодарим, гусин Расате и подобните Вам, че отворихте умовете на младите за такива съвременни и човеколюбиви идеи. Европа се движи напред, загърбвайки всякакви предразсъдъци и дискриминация, ние се учим да мразим силно, безпросветно и безмислено ...