Полиция окупира Рибново
Пиринският народен представител и лидер на партия “Ред, законност и справедливост“ Яне Янев е издействал засилено полицейско присъствие в гърменското село Рибново заради поредицата престъпления на етническа основа.
Обратно в новинатаКоментари - Полиция окупира Рибново | Днес.dir.bg
Коментари
Религиите пораждат различие и разделят хората на групи. Много внимавайте кой и какво ви говори. Човешките ценности са общи и религиите само ги използват. www.am
Който иска паметници на незнайният турси войн, да отива да си ги строй в Турция. Това е България! 500 години са повече от достатъчни. За подобно подкопаване на националната сигурност в други цивилизовани страни, наказанията са много сурови, а тук тия фесове си правят каквото искат! България на Българите!!!
Уважаеми сънароднико, твърдиш, че, ...в село като Рибново, където всички са от една етническа общност....Т.е. не са турци , а българо-мохамедани /помаци/. До тук добре. Да видим обаче имената Али Хатип , Мурад Бошнак. Я ми кажи, на тия юнаци къде и кога им заминаха наставките -ОВ и -ЕВ от фамилиите? Понеже съм живял барем 20 г. с помаци от Белица, Якоруда, Дагоново, Бабяк, Краище... да не изброявам, та ми е ясно че до един бяха БошнакОВ, ХатипОВ / както е БашЕВ, ТаламанОВ и т.н./?
Във вагона, през комина и дим да ги няма крайните ислямисти ! Само това мога да им кажа ! Ей къде е турция - като искат да се кланят по 10 пъти на ден във вмисираните си потури - да си ходят там. България е Европейска държава - приемаме, че има хора с друга религия, но не приемаме да ни я налагат силово ! Българина е кротък като цяло, но се намират и луди единици, които са достатъчно много, за да затрият прехвалените крайни ислямисти ! Това не го забравяйте помаци - изберете си една религия и си я изповядвайте, не ни я налагайте !!!
До (29.09.2009 г. 17:32ч.). Ами проверявал съм и все на прашки съм се натъквал. Пък и то днес не е нужно да съблечеш някое момиче, за да провериш дали е с прашки. То се вижда с невъоръжено око :)
Ти да не си проверил всички за прашките! Защото забрадките се виждат и те са знак на подчинено положение!
престъпления на етническа основа - абе един път викате помашки етнос няма, послете говорите за етническо напрежение (между кои два етноса?), а сега най-изненадващо в село като Рибново, където всички са от етдна етническа общност, имало престъпление на етническа основа. Защо имам чувството, че някои хора ВЪОБЩЕ НЯМАТ ПРЕДСТАВА ЗА КАКВО ГОВОРЯТ?
да се върне положението преди 101 години. Княжество БГ и Източна Румелия. и всичко ще си дойде на място.
тук има много комплексирани хора..... била съм в рибново мили хора, но политиците и това чакат да драснат клечката и отиде рекламата му е готова
Днес полицията ги пази да не се изтрепят утре ще обевят ,че им пречи да изповядват вярата си и все ще се намерят предубедени да им повярват.
Надеждата ми е единствено в един здрав и честен съюз между Сидеров и Яне, който да поведе всички родолюбиви и достойни българи, без разлика от етнос към по-добри времена.
Само УФ ви призовава да мислите, тикви! помислете с тъпите си кратуни- забравихте за ЧЕЗ, за парното, за акциза, за софвода- тъпаци! гледайте кой помак иска да убие друг тъпак и се дървете!
Тия с шалварите да се изселят от моята земя и проблеми няма да има.Да си обират и ходжите и минаретата и -БЕЖ в Азия при себеподобните.
Айде да ги прибират тия фанатаци за по 20 години и ще миряса селото. В България няма място за такива боклуци, ако толкова държат да живеят по корана, да отиват в Афганистан.
Говориш ГЛУПОСТИ наизуст без да познаваш историята нито на Европа, нито на света. Изпиши религиозни войни и ЧЕТИ!
Това което си писал И в първия И ВЪВ ВТОРИЯ си пост говори само ЗА ПЛИТЪК УМ. БЛАГОДАРИ МИ И ЗА ПЪРВАТА СВЕТОВНА И ЗА ВТОРАТА СВЕТОВНА, ЗА ПЛЕЯДАТА ИЗВЕРГИ ПОГУБИЛИ МИЛИОНИ ХОРА? Искаш ли още подсещане?
Спокойно положението е под контрол. Още утре ще арестуваме някакво хлапе свалило 50-10 гигабайта филми и ще забравите за тази новина. Истинските престъпници и заплаха за сигурността на страната са зад мониторите. Точат нелегално музика и филми. Те са за затвора, другите не са важни. Нали трябва да отчетем дейност пред ЕС, тия хорица в Рибново нямат дискове за конфискуване и горене. Как да отчетем дейност ?
Хайде това недоразумение (нека избегнем по-такива думи) да се прекрати . Сега и веднага ! ....а на сценаристите техните директори на продукцията да им надебелят (по техните им начини), че са я вапцали здраво .
Пак ли ще гледаме пингвини от Арктика, вчера чух,че и пингвините правели платена любов, само не за пари, а за камъчета,върху които лягат за по-удобно!
НИКОГА БИТОВИТЕ ПРОБЛЕМИ НЕ СА ИЗОЛИРАНО ЯМЛЕНИЕ, А ЧАСТ ОТ СОЦИАЛНАТА СФЕРА И ДЪРЖАВНОСТТА / ПО ИНДУКЦИЯ И ДЕДУКЦИЯ -ОБЩО-ВАЛИДНО ФИРОСОФСКО ПРАВИЛОЗАКОНОМЕРНОС -УЧИ СЕ,ДОКАЗАНО Е / И ЗАТОВА НАПРИМЕР БИТОВОТО И ДОМАШНОТО НАСИЛИЕ В САЩ СЕ ТРЕТИРАТ С ТЕЖЕСТТА НА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ОТ УГЛАВЕН ХАРАКТЕР,ЗАСТРАШАВАЩ В КРАЙНА СМЕТКА И СИГУРНОСТТА НА ДЪРЖАВАТА -ИМА ПОВТОРЯЕМОСТ ОТ ЗЛОУПОТРЕБЯВАЩИТЕ ЗА ДОМИНИРАНЕ С НАСИЛИЕ, А НЕ С МИРНО УСИЛИЕ /УСИЛИЕ УЧЕНИЕ И ТРУД/ ПРИ БЕЗНАКАЗАНОСТ НА УПРАЖНЯВАЩИТЕ НАСИЛИЕ
До Кико. По твоята логика ако половината млади жени в София носеха прашки, а половината не, явно щеше да е пожелание. Ама след като те масово носят прашки, значи е насилствено.
Стига намесвахте Борисов, че хвърля прах в очите на некой, с цел да ни отвлича вниманието. Вие даже и не знаете от кога е Бойко на власт. Сега него ще обвините за всичко, защото сте си малоумни, и защото така сте се родили.
Ако половината жени носеха забрадки в Рибново, а другата половина не, тогава явно е по желание, но ако всички носят, значи е насилствено наложено. Това е истината!
Това е пример как един битов скандал е представен като религиозен сблъсък от медиите и политиците. Когато положението излезе извън контрол, тогава те ще са виновни. Всички знаят защо Таламанов е против Бошнак и Башев - не е на религиозна основа въобще. Най-малкото че самият Башев не ходи въобще на джамия. Освен това и ДАНС не откри никакви проблеми. Защо тогава продължава да се говори за ислямисти и анти-ислямисти? Да не би медиите и политиците да искат хората да повярват, че наистина има такива в Рибново и да насочат вниманието на чуждите екстремисти към България? Изключително неотговорно поведение от страна на правителството и медиите. Този Таламанов заедно с Янев отдавна трябваше да са в затвора за наклеветяване и всичко да беше свършило. Но уви, в България нищо не е както трябва да е.
Ти моят ум не можеш да го измериш, за да знаеш дали е плитък или дълбок. За целта поне не трябва да си пълен идиот, какъвто ТИ СИ. А за С. Ирландия, благодаря. Всяко правило си има и изключение.
Това са агенти на гадните червени комунисти. Мътят водата в държавата, щото тя взе да тръгва на добре. Етническата карта е последния и най силен коз на СергоДоганската мафия.
УУУУУУУУУУУФ, какво искаш да кажеш с това Herr Flick??? Доколкото знам човекът, когото именуваш така никога не е бил в Германия, нито е бил полицай? Идиот ли си или не?
Не се плашете - гледайте Перла и пр. - и ще схванете връзката на БСП/бкп/ и турските партийки у нас ....блудкаво и тъжно ...
Само генетично модифицирани комплексари като теб и н(с)аркози могат да вържат всичко с Турция и ЕС.
Да, но досега не съм чул за конфликт между християни и индуси на религиозна основа. Докато мюсюлманите са в непрекъснат конфликт с всички останали.
Дайте си мейл-ите, за да изясним философията на исляма и разчепкаме идеята за невролингвистичното програмиране в контекста на ефектаадреналина на Макдермид.
Не съм комунист, но такива като вас също внасят омраза и анархия. Не свързвайте всичеко с политиката. Нека всеки изповядва каквато иска религия и членува в която си иска партия, стига да не всява омраза и човеконенавистничест
Говориш глупости Иванов. Отдавам го на плиткия ти ум и неинформираност във века на информационно насищане. Забрави си да споменеш само Северна Ирландия
Ха така,гледайте какво става в Рибново,за да не гледате как хер флик ще ви бръкне в джоба!Как не се усещате ,бе хора,че ви правят на идиоти все със същия номер?Като ви отвличат вниманието от истински важното за вас? То не бяха етнически мирове,Косово, всяк секти ,сатанисти,само да не виждате как обеднявате и оскотявате.
Абе стига с тия кухи изказвания. Там не знаят в кой век живеят. Все някой друг виновен. Виновни са религиите , чиято цел винаги е била да се държат народите в невежество - справка - цялата човешка история.
Не трябва да се допускат такива действия. Радикалистите винаги са крайни. Религията не трябва да разделя хората. Трябва да се накажат всички подкладващи размирици.
Това дава много ясна представа на Европа, кога Турция ще види членство в Европейския съюз.
не виждам защо се прави от мухата слон, или от селски скандал - религиозен конфликт. Такова нещо няма, престанете да занимавате хората с глупости.
ЗА ТОВА ПОЛУЖЕНИЕ Е ВИНОВНО ПРЕДНОТО ПРАВИТЕЛСТВО . ТРЯБВА ДА СИ ПОНЕСАТ ВИНАТА. ТОЗИ ХАОС Е И СЕГА С ТЯХНА ПОДКРЕПА.
Докога ще слушаме, четеме и гледаме такива простотии? България не е в анадола и никога няма да бъде, незабавно трябва да се предприемат мерки срещу такива неграмотници.
Кьор фишеците на Доган, Изпитвам срам, понеже този глупак ме сята за толкова глупав ! Но нищо... Чвека си манипулира електората ... ! Аллах ще му го върне тъпкано...