Частен ”паяк” вдига коли на длъжници
В Русе вече има частен "паяк". Засега с него ще бъдат прибирани автомобили на длъжници. В бъдеще той може да бъде използван и за решаването на проблема с неправилно паркираните коли.
Обратно в новинатаКоментари - Частен ”паяк” вдига коли на длъжници | Днес.dir.bg
Коментари
То един също такъв си е купил половината Княжевска борова гора на Витоща...Какво да ги правиш, шегаджии и убави ора!!....
бе що ми се струва че хаджииванов скоро ще се отправи на безсрочен хаджилък вече старателно обрязан при това
Това нещо ще си направи огромна автокъща. Ако не знаете ще ви осветля. Влезеш ли в лапите на съдия-изпълнител ни няма да се издължиш.
Длъжниците се държат така щото всеедно колите и апартаментите взети на изплащане са техни. Запомнете, докато не платите и последното левче вие сте просто едни щедри наематели на повереното ви движимо и недвижимо имущество.
То един също такъв си е купил половината Княжевска борова гора на Витоща...Какво да ги правиш, шегаджии и убави ора!!....
В Америка забраниха да се бута всякакво имущество и лихви , докато съкратените длъжници им бъде намерена работа. А тук тези изроди потриват доволно ръце и умирот от кеф да вземат на хората всичко..ако може и душата. Къде ще ги носите тези богатства , бе нещастници. То ще се намери някой да ви намери кулая...просто нема начин!!!!!
Дано съм лош пророк, но скоро ще четем за въпросния Хаджииванов м минало време. От няколко места чувам за арогантното му обирджийство. Познат, на който имам 100% доверие ми разказа - за някакъв забравен дълг от 50 лева /обърнете внимание на сумата/ към ВиК, същия Хаджииванов му е сложил 320 лева разходи. Нещата просто не са нормални.