Коментари - ДНК тест оспорва самоубийството на Хитлер | dnes.dir.bg
назад

ДНК тест оспорва самоубийството на Хитлер

ДНК изследване, направено от американски археолози, оспорва версията за самоубийството на Хитлер и смъртта му в неговия бункер, съобщиха в. "Дейли мейл" и в. "Дейли телеграф".

Обратно в новината

Коментари - ДНК тест оспорва самоубийството на Хитлер | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Такова съмнение, че Ротшилд - Хитлер е скрит от евреите някъде, след като изпълни пъклената си задача, никога не е прествали да съществува. Адолф Ротшилд (Хитлер) е незаконен внук на Соломон Ротшилд - Втория син на Майер Ротшилд. http://l

Това го знаем. Кажете къде е Хитлер?

Ами сега ще пренаписваме ли историята?

Елвис е жив!!!

Ами сега ще пренаписваме ли историята?

Хубава снимка. Махнете восъка от главата на Адолфус и ще откриете истинския му череп.

шса сетите

Вече се чудят с какво да се захванат.

Нормално е Хитлер не е толко глупав да се самоубие ;) беще въпрос на време да се разберетова.

eee si ebbahhh ti i glupostiti-mi nali sam t4ela i faf entzillllllllopediat i filmi sam gledala kak toz izverg i izt4adie ADOVO sa e samoutrovil i setne sas liubimata si ETNA BRAUN sa samuobivat i na fsit4ku otgore gi zapalvat sas binzin...!!!! i simestvo GÖBELS i te taka -g-ja GÖbels otravia sopstvenura4nu 7-te si dica i setnui sas GÖBELS-toi sa ekazval HERMAN si tegliat korshuma ....i aman od takiva smihotvorni tvardenia i nigramotni izmisliotini.....HIT e zaginal faf na4aloto na may mesetc 1947 -kraia na vioinata ...DA SA PRISTANI SAS SPIKULATCIITE po kon4inata mo a toi e ruden faf OBER Östereich 1889 i samu 3 dena po goliam od 4ARLI $APLIN.....BE AS sam isprut4ela idno 6700 knigi barim dukato vie si 4oplite semkite faf panelkite

Тъжна новина за глобалистите.

аз ви казах че г-н Хитлер е жив!!!

значи все пак историята е най лъжовната наука

Саше разкриха те

Inteligentnite hora ne se samoubivat ...

Научи поне малко български ,пък тогава се изтъквай колко знаеш

Рано или късно истината излиза наяве. А тя е точно такава - Хитлер живее в Южна Америка след пластична операция, неоткриваем за търсещите го. А такива е имало в лицето на тайните служби на победителите-всички. Умира в неизвестност около 50-60те години. Тази информация е достъпена по психотронен начин. Историята наистина ще бъде пренаписана - не заради този. На другарката Кремена от СТ.З да има много здраве и още 100кг книги да прочете не е гаранция за достигане на истината.

И двойника ли е бил с един тестис???

ma kakav HERMA ma KRemenTce-GIOBELSS se e kazvaL YOZEFF

Евалла, krimena st zag! Ти си върха! Изморих се и се измъчих, докато прочета до края твоя коментар, пък какво ли му е на човек, ако трябва да го пише. Но си струва усилията. Мисля си, че се е получил страхотен бисер - и като съдържание, и като граматика. Май няма дума, която да не е написана неправилно, а това не е лесно. Ти наистина ли така си пишеш / говориш / мислиш, или това е някаква нагласена пародия ? Иначе, нищо лично... Благодарско за веселбата!

Половината история на света е реиначена с цел манипулация и надмощие.... Не се хабете излишно :))

Абе крИменче, да беше мушнала измежду тези 6700 книги дето си ги изчела и един учебник по български език бе чадо!!! Мноооого си зле, да знаеш!

Добро Утро! Обикновено такива лидери като Хитлер които не им пука за милиони умрели по тяхна заповед са пълни страхливци, избиващи комплекси, затова не би се самоубил. Между другото Сталин постоянно е живял в страх че може да бъде отровен или убит

Волене признай си!

бе той и да не се самоубил, пак си остава същинското е/имо. с тия мустаци тип *ала-бала-виж-ме-къв и тоя готЯн бретон

Хер Флик и Клинкерхофен да почерпят!

аз пък съм чел че имало некви конспираций на Хитлер със извънземните и че на еди колко си километра в земята е живеел свръхчовек който довел началото на човечеството и Хитлер бил отсебен от него и му заповядвал какво да прави о_O а по време на завлядяването на бункера от руснацител. Той бил далеч от там и с подводница го откарали в Сащ. Някой повече запознат може ако иска да сподели. Интересно е бях го чел преди 2 години в един сайт за уфология(конспираций на правителствата).

Ако сте успели да прочетете Кримена (Кремена), Достоевски е направо лесен за разбиране. Иначе и се радвам-има отношение към историята. За другото отдавна има съмнения, но пак не е ясно според мен.Трябват неоспорими доказателства, а толкова години след края на войната, кой ще ги даде. Тези петна кръв взети оттук - оттам, тези черепи: хора това е работа на разследване на високо ниво и с резултат, който не е ясно, дали би бил категоричен. Да оставим духовете на мира-какво доказва това. Предизвикателствата на съвремието са други и не по-малки.

Интересно,къде ли са наследниците на Хитлер.Ева Браун е могла да му роди наследник,а той макар и с един тестис не е бил лишен от възможност да остави поколение.Току-виж се появил някой с претенции за родство.

Sto se zanimavate s gluposti - nie ste znaem samo tova, koeto reshat slujbite. Na men mi e interesno-koi sega se nujdae ot tazi novina, sled tolkova godini. Az sam izchela dosta - kakvo znachenie - vajno za men e v Bg da ne dopusnem po-veche avtoritarizam.

y drug pat sam vi kazval da ne se varzvate na K R E M E N A st zagora-tova e edna hitroumna DIR-kontzepcya...

конспираций ? Първо се научи да пишеш на правилен български език, а после пиши коментарии.

Ами разбира се, че Хитлер е жив! Жив е и Елвис Пресли и Майкъл Джексън! Тримата заедно с Кенеди плющят белот, Хитлер малко сумтял против Джако, но бил готов да преглътне неговото присъствие, защото Джако се бил порядъчно постарал да си смени цвета на кожата! От време на време Хитлер само споменавал, колко некадърен е бил доктор Менгеле с неговите дилетантски опити, след като Джако очевидно бил постигнал непостижимото за нацистката медицина и генетика!

Някъде съм си загубил единия тестис. Който го намери да се обади. Ще получи награда!

toi e

Не виждате ли, как крименчиту ви бъзика всичките? Антиграматика, лош синтаксис... да ама клавиатура с ö ;) Кой разбрал - разбрал. Останалите - в бункера :))

CETETE ISTORIA...AMA ISTINSKA...ROVETE SE V ARHIVITE...IMA KAKVO DA NAUCITE....

Жив е останал и даже му се е родил син, след войната - Путин ;)

Прави ли ви впечатление, че всички, предимно американски учени, занимаващи се с абсолютни глупости и не допринасящи абсолютно нищо за обществата, са чифути?

HITLER I DA E OCELQL--SEGA E V ADA!!!