Коментари - ДНК тест оспорва самоубийството на Хитлер | dnes.dir.bg
назад

ДНК тест оспорва самоубийството на Хитлер

ДНК изследване, направено от американски археолози, оспорва версията за самоубийството на Хитлер и смъртта му в неговия бункер, съобщиха в. "Дейли мейл" и в. "Дейли телеграф".

Обратно в новината

Коментари - ДНК тест оспорва самоубийството на Хитлер | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Кримена ме изкефи.Макар,че е мъж...И не е от СТ.З....

хитлер живее в ерусалим израел до дълбока старост

Двойника на Хитлер е било жена на около 30 с един тестис

какво било че нещо не те разбрах ме?

Истината е някъде там!

Добър коментар, с много знания написан, само бълг.липсва, но след 20 год. на кого ли ще му трябва? Корекцията е - Гьобелс е отровил 8-те си деца (по-точно Марта Гьобелс според историята. А известно е, че тя се пише от победителите. Така ли пише, Кременче, в твойте книги?

Super smqh :D hahaha desetiletiq mislqt jenski 4erep za mujki...Izvinete, az ne sum zavur6il tova, no moga da napravq razlikata :D hahahaha I te, ako za tolkova vreme ne sa...ne znam...sme6na statiq...:D

Да ви имам проблемите! Хич, ама хич не ме интересува смъртта на Хитлер и дали Елвис е жив или Джако, или намакойси още. Чудя се как де си платя тока, телефона, водата и какво ще ядем вкъщи.

Ни гу зикачийти чувяка,има син ф България нили съ сещате кой я тва ?

зд. Линка не е излазъл! Моля повтори го, че от заговорници не мога да намеря такъв материал!

Преди много се гневях на Хитлер! Прочетох събраното тук www.zooamigo-office. и ... незнам какво да мисля!

HITLER BE6E PRAV

Лидер ако имаше само още един като него и светът щеше да е както трябва Вижте Германия световна сила и между другото болшинството от германци все още уважават Хитлер Моите почитания към него

От Путин взели ли са ДНК проба и да я сравнят с проби от роднините на Хитлер.

Това парче от череп наистина може да не е автентично защото е намерено по-късно и то по заповед на Сталин.Искал е да му го намерят и са го намерили.Как иначе щял да ги остави на мира диктатора ако не бил убеден ,че Хитлер е мъртав.Това ,че през 70-та година са се погрижили отново останките да изчезнат този път наистина може да е и за да покрият своята фалшификация след като вече съществува ДНК анализа а запазват най-сигурните доказателства в случай ,че някога се наложи да се доказва истината.

А да е минавало през микроскопичното ти мозъче, че може би Германия е световна сила днес защото Хитлер се провали? Тук с конкурс за тъпота ли ви избират? Кучето ми мисли повече...

Нищо не знаете вие.Сега ще ви кажа истината и то безплатно.Хитлер избяга още през януари 1945 година с подводни ца УБот 845-16-38Патхен в Суринам.За незнаещите-това е в Южна Америка.Преди това д-р менгеле му направи пластична операция,а слугинята Барбара му боядиса косата в модния за времето цвят пепел от рози със зеленикав отенък.Обаче Ева Баун не хареса така променения му външен вид,той я разкара,тя се отрови с алкохол менте и той взе братчет и Хенсхен -водач на Хитлерюгенд да му прави масажи на единствения тестис.След това Хенсхен започна да иска да му се плаща за услугите в диаманти и го пуснаха да поплува в Атлантика с акулите.Като присти в Суринам Хитлер или Борман, както се беше кръстил вече предизвика луд възторг сред местното женско население.Купи си имението Ла роса пердита,ожени са за доня Долорес Мария ван Хойлиген и му се роди дъщеря Грета. Същата се ожени за Херман Гьоринг,защо то в затвора се обеси не той,а двойникът му Аарон.Наследниците им днес са в кокаиновия бизнес на едро и дребно в Колумбия и в управлението на МВФ. Хитлер/Борман умря от заушка през 1982 година,защото д-р Менгеле не беше го ваксинирал.Който не вярва да иде да види гроба му в имението.Само да внимав а с ротвайлерите.Другия път ще ви кажа какво стана с Гьобелс.

Искрено се посмях на коментара ти!Супер!

Гьобелс, Гьоринг - за Кремена е все тая :))))

прави ли ти впечатление че руснаците след като са ги закрили като държава (т.е. като са дошли комунистите на власт и деакто са приключили с тази държава завинаги) нямат НИТО един учен от световно естество, освен Михаил Калашников, прекарващ старините си в изключителна бедност. От Русия се се роят само умствени джуджета с чугунени глави с имена "Ого" и производни ...

... ама е готино как предизвиква реакции.