Коментари - Бокова: Арестът на Полански е шокиращ | dnes.dir.bg
назад

Бокова: Арестът на Полански е шокиращ

Генералният директор на ЮНЕСКО Ирина Бокова заяви, че арестът на кинорежисьора Роман Полански е шокиращо, като същевременно уточни, че не е запозната със случая в подробности, предаде Франс прес.

Обратно в новината

Коментари - Бокова: Арестът на Полански е шокиращ | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Брей, на тая МАЙКА Й не биеше ли ръждивата тенджера по митингите на комунистите... беше много гладна по времето на КОСТОВ ...,а до онзи ден - дочката беше посланик във ФРАНЦИЯ... Как така бе др. Боков и др. Бокова стават тези неща ...

Другарко Бокова, това е САЩ, а не криминалната фамилия Бокови!

Тая кога стана калайджия, кога и почерня гъза? Че взе и мнения да изказва! Аман от комунистически изчадия! Още повече, че нейните родители, тя и брат и са част от хората, слугували на Москва най-активно и довели България до трета национална катастрофа. Катастрофа много по-дълбока и по-всеобхватна от предишните две.

sa stara komunisti4eska familia.Ne,e u4udvasto da sastitavat drugi laina kato naprimer tosi talantliv pedofil

тая торба червен боклук кога я избраха, кога започна да смърди??

Айде бе,тя се набутала,пък после той и го набутал,ама без да иска?Да не искаш да кажеш,че го е изнасилила и трябвало нея да съдят?Един мъж като не може да си контролира нагона,какъв мъж е,че и интелектуалец е при това?

Наивник: Хане, децата и внуците на социалистическите велможи бяха готвени да ни управляват и представляват в условията на зрелия социализъм. Е, той си замина поживо, поздраво. Оказа се обаче , че и в условията на Суровия Капитализъм, те пак са подготвени да правят същото...и то много добре подготвени...

БОГОХУЛНО е да сравняваш един евреин с българин. И няма БЪЛГАРСКА работа. Имаме ПЕДОФИЛ, който подлежи на НАКАЗАНИЕ. Имаме обаче ПЕДОФИЛ евреин. Имаме евреи, които ползват техни слуги ГЛОБАЛИСТИ, като БОКОВА, за да се пазят от справедливото наказание. НЯМА място за сравнение и писане: българска работа, и т.н. С другото, което си казал и изразил СЪМ съгласен напълно. Няма защо, заради ЧУФУТЩИНАТА на един макар и гениален режисьор да се САМОУНИЖАВАМЕ и да викаме, че работата била нашенска, т.е. НЕКАЧЕСТВЕНА. ЕВРЕЙСКА му работа. А иначе, ако си християнин, бих ти казал нещо за Адам и Ева. Но щом и към тях пренасяш своето определение (доста пренебрежително), смятам че не си, а аз по въпросите на истинната християнска вярата с неверници, не дискутирам...

Тая пък Лайнарова,взела да защитава изнасилвач на 13 годишно дете ! Нормално нали !!!!! А сега се гордейте,че българка била шеф на ЮНЕСКО.

Много ви моля публикувайте ми коментара!Често забравяте да го направите!

Ама стрино Ирино като ни си чула, ни си видяла какво коментираш!Първо вземи научи по-добре английски, че брецаш като швейцарска крава!Хора прекалено много искате от тази жена!Тя никога не е възпитавана в морални ценности!

бок(турски)-лайно.

Еми нали комунизма е сатанинско -еврейско творение,та затова комунистическото отроче Бокова защитава еврейски педофили!

Ми, почакайте, докато навърши 95 г., и тогава го задръжте за сексуални престъпления...Ха-ха Да ви имам в европейците!!