Коментари - Мъж се самоуби заради невярна съпруга | dnes.dir.bg
назад

Мъж се самоуби заради невярна съпруга

Млад мъж от Мизия сложи край на живота си с един куршум в главата. 37-годишният Дилян Горанов не могъл да понесе раздялата със съпругата си и причината за разрива между двамата, съобщи Стандарт Нюз.

Обратно в новината

Коментари - Мъж се самоуби заради невярна съпруга | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бог да го прости този честен и любящ мъж...той е обичал много жена си и не е искал да посегне на живота и или на друг живот..това му прави чест..трябва да ви кажа че са мен самоубийците не са със слаби характери а със силни такива..кой ще добие смелост да посегне на себе си, само смел човек....тази мръсна кучка трябваше да я върже и да и тегли такъв здрав бой че да не може да се оправи 6 месеца..мръсница...д нарани така мъжа си....от друга страна мъже-не обръщайте внимание на такива жени, и вие ходете и това е...мен жена ми ме остави преди 6 години заради любовника си..понесох го справнително добре, защото имах други здравни проблеми със себе си...лощото беше че сина ми стана да ме бие заради майка си, че тя предпочете любовника си пред мен, после се оказа че те му обещали да му купят лека кола и помещение за магазин...сега живея сам и отвреме на време се виждаме със жена ми по други въпроси..клекнах какво да правя ..и аз го ударих на жени-ходя само със млади жени от 25 до 35 години и си живея така..не знам до кога..срещам много красиви, добри и честни жени разбира се свободни.....така ще поживея и после ще отида да си почвам завинаги че се изморих от алчност, лъжа, безхаберие и лицемерие...бъдете здрави..милост за нас живите

abe,vie ne ste hora,a psihicheski zdravi ,bezchuvstveni egoisti!!!Dali osuznavate che takiva kato tova momche suzdavat vsichko na koeto bednite vi dushi se radvat

По принцип всичко на света се определя и зависи от жени. Ние мъжете сме в крайна сметка само един матрИЯл който трябва да се моделира. Това според мнението на жените независимо дали си го признават. А в конкретния случай човека е трябвало в определен момент да каже кръц и да я отреже, а явно и е вярвал повее отколото трябва... лоша случка.. жалко. А на коментиращите тук обидени жени мога да кажа - да правят като вятъра в полето.

Изневярата е начин за мобилизиране на енергията на човека и много често стеснителните са и болнави. Това е егати глупостта.. Дайте да изневеряваме за здрав дух в здраво тяло..Е - след като се излекуваме от сифилиса, спина и трипера де ..

Как може да се самоубие с газ сигнален пистолет? Да се рани да, но не и смъртоносно. А, стига сте лъгали! Най-вероятно нещастният човек се е самоубил от бедност и от това, че не може да си плаща дълговете към банките. Докато и в България някой отчаян и безработен кредитополучател не превърти и не започне да стреля наляво и надясно, държавата няма да вземе мерки срещу произвола на банковите чиновници. Щото банките за 2-3 просрочени вноски на безработни и вече са готови да пращат съдия изпълнител. Ало, управляващите, вземайте мерки своевременно, защото не всички длъжници са склонни към самоубийство, някои направо ще тръгнат към масово убийство!

Познавам ги и двамата.Те отдавна не живеят заедно,незнам защо пишат таква неща.Жената е много стабилна и добра.Не плюйте като не знаете как стоят нещата.

От глупостите , които си изписал прозира само едно - изключително неуравновесен човек, който е жесток и безочлив. Побойник, вероятно и пияница. Това, че синът ти стана да те бие заради жена ти не беше ли защото преди това ти й посегна? А? По-добре първо си спомни и тогава пиши. Пак добре те е изтърпяла 20 години.

bog da go prosti!za6to li e post1pil taka?! Samo toi si znae!I az znam podoben slu4ai kak m1ja se samoubi za jena si pone taka kazvaha.Be6e goliama tragedia!poniakoga na 4ovek mu doide vpove4e i izbere fatalniat krai, a tova e tejko i stra6no!

Лека му пръст и дано душата му е намерила покой.

АБЕ ,ЗАЩО БЕ ЧОВЕЧЕ....ЗАРАДИ ТАКЪВ БОКЛУК НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА. А ДАЛИ СА ИМАЛИ ДЕЧИЦА..НИЩО НЕ СЕ СПОМЕНАВА.ЖАЛКО ЗА ТОЗИ МЛАД ЧОВЕК,НАИСТИНА ЖАЛКО И ЗА КЛЕТАТА МАЙЧИЦА.

Айде, айде! Жена му била виновна! То тогава жив мъж да не е останал по света!

Явно е бил с лабилна психика. За една изневяра да сложиш край на живота си? Има развод за тази работа. Явно не е помислил нито за майка си, нито за брат си. Тя неговата може да е била и свястна жена, но да не са били един за друг. Явно с мъжа на родата си е лика прилика. Трябвало е да сподели с приятели, с психоаналитек, близнака му да е усетил нещо... Жалко за човека- млад мъж в разцвета на живота си....

за една шепа вълна да се гръмнеш

А жена едва ли ще се гръмне заради мъж.

Да сте чули жена да се е самоубила заради неверен мъж? Психолозите, дайте науно обяснение за тази разлика в природата на половете!!!

Жалко за момчето! Бог да го прости!

ако имат деца, държавата как ще се погрижи за тях?

Да сте чули жена да се е самоубила заради неверен мъж? Психолозите, дайте науно обяснение за тази разлика в природата на половете!!!

Предлагам да се разкрият много телефони на доверието, които да са безплатни и активни по 24 часа в денонощието, да излизат във всеки вестник и да са достъпни за всички хора с проблеми. Освен това в другите страни има и нещо като семейна терапия, където двойки (даже и неженени) с някакви проблеми получават сцезиализирана психологическа помощ и това се плаща. В България все още никой не помага при такива проблеми, а злобни бабички и разни ограничени хора само се подиграват публично на жертвите, което още повече усложнява ситуацията. То ако повечето хора, на които се изневерява в България рекат да се самоубият - трудоспособносто население ще намалее драстично и ще останат сигурно предимно дърти пенсионери... Аз мисля също, че и всеки, който е тръгнал да изневерява си има своите основания за това. Така че е най-добре бракът да трае само докато и двамата съпрузи са щастливи един с друг и да се прекратява, когато вече не е така. А може би е по-добре да отпадне и да се прави предимно някакво финансово и имуществено споразумение как, къде и с какви средтсва ще се отглеждат децата, което всъщност е най-важното.

Трябвало е вместо куршума да вземе да събере приятели и поне три дни да не изтрезнява съвсем.Той дори не е предполагал ,че разкривайки невярното същество е открил пътя за нов много по-добър живот с жена която истински ще го заслужава.Няма нищо по-лошо от това -години наред да носиш змия в пазвата си.Вероятно е бил твърде депресиран,унизен а и обикновено жените разкрити в такава ситуация много често се държат нагло и нападателно за да прикрият своето унижение те дори обвиняват за това мъжа си.Жалко за човека и нека Бог да го прости.

Жалко за човека! Вместо да остави жена си, той взел, та се самоубил. Това тъкмо е било повод да оправи живота си, а не да го прекъсва...

А кой беше казал, че жена не се бие, голяма грешка. Мъже, опичайте си акъла, не им отпускайте юздите, че иначе виждате какво става. Качват се на главата.

Леле, що дивотии са се изписали тук. А Скъбящия направо е ударил всички в земята :) :). Недейте така бе хора, не знаете за какво найстина става въпрос. Не ги познавам тези хора, но обикновено крушката има опашка. Ако тази жена е имала както твърди статията дългогодишна връзка с някого, ееее.. кажете ми вие защо той се е примирявал с това, а сега изведнъж е решил да си пръсне черепа. Мизия е почти село, няма начин подобно нещо да не се е знаело отдавна. А и сестра и, и всички останали роднини.... Има нещо друго тук. Много емоционален и раним...Помислете върху думата много. Човека просто си бил психически лабилен /не казвам луд/ а такива хора са потенциални самоубиици по принцип.А е друг въпрос,че повечето от вас тук избиват личните си комплекси и проблеми.

Казах го за да обърнете внимание на чуствителните си и раними близки, ако имате такива(Недай Боже никому), а не за да се изтъквам...Жалко е за всеки погубен живот, но твърдя, че този човек е можело да му се помогне в 21 век живеем все пак...Има доста добри терапии.

Имаи зачатъци на литературен талант, що не се пробваш в някое женско списание. Но макар да се хилих на някои от щуротиите ти, личи си, че перото ти още не е укрепнало. Така че дай по-смело във форумите, пиши-бриши - докато не си доогладиш стила.

Трябва да си много емоционален и раним, за да поднесеш такова нещо на майка си! Поне в банята да го беше направил тъпака!

АБЕ, ЛУДИТЕ, ЕХО, МЪЖЕТЕ, ОПОМНЕТЕ СЕ БРЕ. 'ДЕ СЕ Е ЧУЛО И ВИДЯЛО ВЯРНА ЖЕНА. ЧЕ ТЕ ЖЕНИТЕ ЖИВЕЯТ ЗА ДА ХОЙКАТ. В ПРИРОДАТА ИМ Е ДА СА ПРОСТИТУТКИ. НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОМЕНИ ТОВА ОТ ВРЕМЕТО НА АМАЗОНКИТЕ ТА ДО ДНЕШНАТА ФЕМИНИЗИРАНА СГАН. ЖЕНАТА ИСКА ПАРИ И МЛАД Х.Й, ПО ВЪЗМОЖНОСТ, РАЗЛИЧЕН ВСЕКИ ДЕН. ЖЕНИТЕ НЕ ОБИЧАТ, ТЕ НЯМАТ ЧУВСТВА КАТО МЪЖА, А САМО ЕМОЦИИ - НАЙ-ВЕЧЕ ПЕРВЕРЗНИ И КОМЕРСИАЛНИ ЕМОЦИИ ;) АМИ ДАНО ОЗАКОНЯТ НЯКОЙ ДЕН ПРОСТИТУЦИЯТА, ЧЕ КАТО СИ ПЛАЩАМЕ ДА ПОЛУЧАВАМЕ СИГУРНА УСЛУГА И ДА НЕ БЕРЕМ ИЗЛИШНИ ЯДОВЕ С ЖЕНЕНЕ!

Да беше я самоубил и нея преди това, барем.

може и да си прав. предполагам че добре познаваш майка си. подари и цвете...никой не се ражда за да лъже и мами тези без които не може, тези които обича. ясно е че човека е търсил дълго време истина и помощ в книги. защо оплювате човек, който е сравнил вярата в обичта си , с живота си. тази нощ с кого ще бъдете? познавате ли го?....морала в българия убива. и ще ни докара терор.