Пенсионер намери и върна портмоне с 3000 лв.
70-годишният Петър Дичев от село Недялско върнал чантичка с лични вещи и 3000 лева, след като ги намерил в лозята край стралджанското село, съобщи Дарик.
Обратно в новинатаКоментари - Пенсионер намери и върна портмоне с 3000 лв. | Днес.dir.bg
Коментари
От статията нищо не се разбира. Цитат :Служителите на реда ги взели от 70-годишния Петър Дичев, докато той отивал да носи чантичката в кметството, без дори да се опита да разбере какво има вътре.. Те ли са го попитали или той сам им е съобщил при срещата? Въобще как е станала срещата и какво в действителност се е случило? Разликата във версиите е огромна. А тълкувания,благодарн и най-вече фантазии много. Поредна журналистическа и информационна мъгла.
Абе, наборе, ма ти си бил голем наивник, бе, братко! Сигурно ти е добре на сърцето, че си направил едно добро, ама зимата съпцето ти ще замръзне от студ и немотия....Да те питам аз тогава дали добрината ще те топли и ще си спомня ли някой за тебе?! Не виждаш ли в какъв вълчи свят живеем?! А уж зрял, врял и кипял човек ми се пишеш.......Просто не е професионално, по пенсионерски - всички те ограбиха, теб, джоба ти и живота ти, а ти им връщаш и малкото, което ти дължат......
От статията нищо не се разбира. Цитат :Служителите на реда ги взели от 70-годишния Петър Дичев, докато той отивал да носи чантичката в кметството, без дори да се опита да разбере какво има вътре.. Те ли са го попитали или той сам им е съобщил при срещата? Въобще как е станала срещата и какво в действителност се е случило? Разликата във версиите е огромна. А тълкувания,благодарн и най-вече фантазии много. Поредна журналистическа и информационна мъгла.
От статията нищо не се разбира. Цитат :Служителите на реда ги взели от 70-годишния Петър Дичев, докато той отивал да носи чантичката в кметството, без дори да се опита да разбере какво има вътре.. Те ли са го попитали или той сам им е съобщил при срещата? Въобще как е станала срещата и какво в действителност се е случило? Разликата във версиите е огромна. А тълкувания,благодарн и най-вече фантазии много. Поредна журналистическа и информационна мъгла.
До: Germany (26.09.2009 г. 20:32ч.) Аз, емигрантче, бих сторил същото! Баща ми, ако беше жив, мръсният комунист -също. Тия, дето построихме всичко тук, с изключение на царските дворци, бихме сторили това. А да ти кажа и поне една трета от немците, на които слугуваш! Ясно ли ти е?
Нещастник! Не те е срам! А с тях можеше да ни нахраниш нас, останалите, или поне 100 - 200 пансионери...То колко ли ядем с тия болежки навсякъде, ама пак биваше да опиташ, а не да ги прахосваш...Пък можеше да ги внесеш, глупако, по сметката на някое болно детенце, ама ти на, та на - инат си беше от малък, инат си и остана....И баба ти помня, беше същата цуцумия! Дано се напикаваш винаги, като ти дават мизерните левчета, кой знае защо наричани пенсия...!!
От статията нищо не се разбира.Цитат :Служителите на реда ги взели от 70-годишния Петър Дичев, докато той отивал да носи чантичката в кметството, без дори да се опита да разбере какво има вътре..Те ли са го попитали или той сам ли им е съобщил при срещата?.Въобще не е ясно,а разликата е огромна.Поредна журналистическа мъгла.
Ами, върнал ги е този червен дядка-дърта комунистическа утайка.Той цял живот е крал и трупал пари на наш гръб,за мизерната сума от 3000 лева ли е?Червен малоумник.
Може и да го е върнал, ако получава наеми и пенсия зао повече от 10 000 лв., иначе е направо ненормален да връща нещо в тая разкапана държавица....!!
Едно мреме, през мръсния комунизъм, така ни възпитаваха. Сега такава постъпка е смешна, нали? То затова и държавката ни стана от хубава по-хубава!
ПРОИ4О PRAV SI.I AZ SYM NA SY6TOTO MENIE,AMA NA...... BILI MU DALI,A PYK NE KAZVALI.DRUG PYT. TE NALI SI VZEXA PARITE,PYK KO GI INTERESUVA.AIDE DQDE,SAMO TAKA:)