Коментари - Касиерка от ДСК източила 100 000 лв. | dnes.dir.bg
назад

Касиерка от ДСК източила 100 000 лв.

За около 100 000 лв. е извършената документна измама от касиерка в банка ДСК в Хисар, предполага се, че в измамната схема е замесен и друг служител на банката.

Обратно в новината

Коментари - Касиерка от ДСК източила 100 000 лв. | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тази новина е поне от една седмица.

..увериха, че OT никой OT клиентите, станали жертва на касиерката, ..

тия в тая банка се уляха

Много лошо говори това ДСК. Хората имат доверие най-голямо на тази банка а какво се случва там ? виновни са началниците й - гл.счетоводителка и тази виолина маринова да си подаде оставка щом допуска такива измами в ДСК

Мнооого слаба страна на ДСК са служителите й. В голямата си част те са от социалистическо време /нищо лошо и лично/, но те си карат по старому - намръщени, неучтиви, не обичат да им се задават въпроси, а ако няма как да не отговорят, отговарят с да и не. А моя позната, също служителка на ДСК, и от т.н. по-ново поколение, беше разказала на целия ми род каква заплата получавам, какви заеми имам и как съм си купила телевизор на изплащане. ДСК има много хубави продукти, но само заради служители й, обмислям да ги напусна.

Можем да си представим останалита колко крадат.Явно в тази банка няма никакъв контрол.Да й се отнеме лиценза на тази банка,там сигурно и чистачките крадат с милиони.

Тия от ДСК нямат ли малко парици да платят на вестниците да непубликуват такива работи... или пък хората обичат банки-герои...

kontrola e slab,no toi ne se razbira pod tromava rabota

liubezna mi GERASIMOVA komentiray tozi fakt kato menedjar na DSK-parvomay...,kakv bi izfaflila vav vashe-na DSK opravdanie,aaaa ??????!!!!! DSK sa pladneshki obirdjii.....NE IM SA VARZVAYTE

В ДСК, макар и вече частна, се работи по стария начин от комунизма. Няма никаква култура на обслужване, общо взето като в данъчното.

Разровете се и по другите клонове на ДСК, пък и не само там...... Има много служители, които просто трябва да бъдат осъдени. Най- меко казано да взимаш комисион от клиента е престъпение.....А случаите въобще не са малко. Уважаеми клиенти, СИГНАЛИЗИРАЙТЕ за тези случаи....ЗАЩО МЪЛЧИТЕ?????????? Защо не разберете, че в един красив момент пак Вие ще сте потърпевши!!!!!!!!!

Скандално известна стана ДСК - през ден, през два някоя касиерка е източвала сметките или е теглела кредити от името на вложителите! Горките хора! Такова чудо, такава липса на финансов конрол никъде няма! Защо я докарахме до тук и до кога ще е така? Бързам да проверя влога на родителите ми в ДСК, че ....................

На фона на кражбите на служителите им, логото на ДСК Доверието е взаимно звучи просто като подигравка. Добре че се махнах като клиент- ужасно обслужване, некомпетентни служители, некадърен мениджмънт, който допуска такива неща.

Чудя се е и се мая, когато ходя да си погасявам кредита в тази банка, и което едва смогвам да направя,как циганите успяват да правят същото,като дори не могат и да пишат.Построиха си големи къщи,по цигански вкус,но с много пари.И никой за нищо не ги търси.Що за абсурд!А ,и всички инструктори ги хвалят като перфектни шофьори...Чудо на чудесата!Да не би ДСК вече да е ромска банка?Ох,обърках се вече...!

Е то в тая банка останаха ли пари ??? Това 3 или 4 касиерка е ? Сигурно още има дето не ги знаят. А по високите етажи колко са то4или - сигурно милиони...

Banka DSK - palni moshenici, ne gi za6itavaite, koito ne im e sarbal poparata toi ne znae. Ne6ata tam stavat sas bankovite slujiteli, stava6 pora4itel na nekoi, na koito sled tova mu otkazvat kredit, za koeto te uvedomqvat i ti saotvetno si spokoen q dokato v edin prekrasen den ne razbere6 4e si pora4itel na nekoi koito vaob6e ne poznava6.stranicata s imeto v posledstvie se smenq s druga /mnogo lesno /i podpisite na porachitelite ostavat deistvitelni.

Тая овца беше разказвала на хората каква сума бях изтеглил от сметката си, като това се води банкова тайна. Да я тикнат в затвора мамка и дебела

ами гледала и тя какво правят депутатите и топнала пръстчето в кацата с мед.

Всички банкови служители,занимаващи се с кредити,трябва да бъдат проверени на кого и по какъв начин отпускат кредити.Обществена тайна е измисления осигурителен доход на гражданите,предимно от цигански произход,и процента от заема,който прибират банковия служител и служителя от НАП,заради услугата.

Банка ДСК - това не е банка, това е диагноза.... от същата страдат и клиентите им....

Пак ДСК. Тази банка се оказа най-калпавата банка в момента. Там има ли изобщо някакъв контрол?!

Като се съберат в Сливенския с онази другата от Костинброд да напишат книга, ще се харчи като топъл хляб, особено сред служителите от други банки!

Абе, добре е, че са хванали крадлата! Но аз очаквам и други заглавия като: бивш министър, депутат, държавник източил 5 млн. от държавната хазна (и е осъден НЕ на затвор, а само да ги върне, до стотинка!)

Някои заболявания са наистина хронични ; повечето са точно такива у нас . Периодът за евентуалното им превантивно третиране отдавна доказано отмина . Единственото потенциално успешно лечение, което остава, е дълбоката хирургия ; която ако не направи първите интервенции моментално вероятността за близък по време летален изход е практически единица .

на гражданин ще кажа че е прекалено глупав даже да си помисли такова нещо а и още нещо невежо-не е НАП а НОИ драги ми патиланец-ей много разбирачи има тука....

За каква измама става въпрос ? Гражданите сами са попълвали документите и са теглили заеми , които са давали на служителката ???? Ако някой ти даде баница и ти каже : яж ... ти какво ще направиш , особенно ако си гладен ?

Кво стаа, братя и сестри? Тоя народец е тотално изперкал, така е изграднял и изпосталял......Риск жената - хванали я...Ами шефовете й и нагоре? Те колко стотици милиарди източиха? Изроди! И техния ред ще дойде скоро.......

Не го мисля,а го знам.А ти от къде знаеш,че в НОИ пишат удостоверенията.

Жената е виновна и сигурно няма акъл за две стотинки. Банката има вина но все пак ДСК е номер едно в България, колкото и да ни е странно. Това е банката с най много служители и естствено е там да има и калпави ОФФФЦЕ. :-) Мисля, че шефовете в случая нямат вина и навреме са си свършили работата, като са я изгонали.

Касиерката просто се е поучила от шефовете си.Това е стара практика в ДСК правили са я управители на клонове и т.п.мениджъри и жената и тя е решила да става "Финансист".Но като всичко в БГ.нали е само "проста касиерка"както се изразяват в ДСК, затова сега ще го яде здраво.А в Пв.малко ли шефчета си отидоха така-но нали са "Големите некадърни Мениджъри"всичко остава скрито покрито и виж ги след време пак Шефове по други банки.Това е Абсурда ........Жалко за бедната женица.Ашефката на Хисар къде е спала..................