Коментари - Затварят част от Околовръстното шосе заради рали | dnes.dir.bg
назад

Затварят част от Околовръстното шосе заради рали

Заради предстоящия кръг от Националния шампионат по автомобилизъм в част от пътен възел бул. “България“-Околовръстен път днес и утре ще има промени в организацията на движение там, съобщиха от Центъра за градска мобилност.

Обратно в новината

Коментари - Затварят част от Околовръстното шосе заради рали | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Айде сполука и дано само 5-6 гламави льольовци се претрепят.

благодаря на КРЕТЕНИТЕ, за прекрасните изживявания днес, а този, който е позволил това да се организира в почивен ден явно има интелекта на амеба!

Тия идиоти, организаторите, не можаха ли да си направят състезанието миналата седмица, когато бяха четирите почивни дни. Или не се е знаело, че днес е работен ден?

Da be te dnes horata nali ne hodiat na rabota. ebasi tapotiata ne mojaha da go izmestiat s edna sedmica za da ne stava ludnica

Там не бачка светофара от сутринта и е голяма тъпканица...

И какво очаквате от тия недоразумения на природата, окопали се в СБА? Повечето са скапани малоумници и само за облаги мислят.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ebi mu maikata! ne stiga che im tarpim shuma na tia s motorite po bul Bulgaria vsqka nosht, ami sega i ulicata ti zatvarqt taka che da ne mojesh da se priberesh v sobstvenata si kushta! Bulgarski absurdi na maloumieto