Искат 2 г. условно за бивша окръжна прокурорка
Прокуратурата поиска 2 години условно лишаване от свобода с тригодишен изпитателен срок за бившия окръжен прокурор на Разград Елена Хаджидимитрова, обвинена в престъпления по служба.
Обратно в новинатаКоментари - Искат 2 г. условно за бивша окръжна прокурорка | Днес.dir.bg
Коментари
Сагласен сам със Honest,Защо Софийски ГР.С.ще я осъжда условно?За дето е прикрила далавери за милиони и разни убийства?Ама кои я съди да запомним добре...Ши му доиде времето!
ЗАРАДИ ТАКИВА ПАЧИ КАТА ТАЯ , СЪДЕБНАТА НИ С-МА Е НА ТОЗИ ХАЛ . ДОРИ И ДОЖИВОТЕН Е МАЛКО ЗА ТАКИВА КАТО НЕЯ.
ТОВА НЕ Е НИЩО - УСЛОВНА ПРИСЪДА . ЗА ПОДОБНИ ПАЧИ И ДОЖИВОТЕН Е МАПКО , ЗАРАДИ ТАКИВА КАТА НЕЯ , СЪДЕБНАТА С-МА , ЗА КОЯТО ТОЛКОЗ НИ КРИТИКУВАТ ОТ ЕВРОПАТА ,
бре обвинението е смешно тез да не са богопомазани........ а и както се разбра вече е оправдана като по приказките .... пфу направо ме е гнус от тез съдилища
Какво условно бе, вие игрички ли си играете? Началниците си разделят фонда за заплати и дават на младите, които работят, по пет стотака месечно. И това в ДЪРЖАВНО УЧРЕЖДЕНИЕ. Срам и позор.
ми тя , ако влезе в затвора , никой лошо няма да й направи там , бе. Ще е сред свой-тия дето ги е пуснала , а друг хванал.
що няма коментари бе, само за полицаите ли може да коментирате, кажете нещо и за прокурорите.Онези на пътя ви взимат двайсетачката , тези в прокуратурата - целия имот- за да се оправиш пред тях
Такива прокурори са по-винповни от убийци, крадци и мутри. Те им създават средата, в която виреят. Условно гавра.
Сагласен сам със Honest,Защо Софийски ГР.С.ще я осъжда условно?За дето е прикрила далавери за милиони и разни убийства?Ама кои я съди да запомним добре...Ши му доиде времето!
ЗАРАДИ ТАКИВА ПАЧИ КАТА ТАЯ , СЪДЕБНАТА НИ С-МА Е НА ТОЗИ ХАЛ . ДОРИ И ДОЖИВОТЕН Е МАЛКО ЗА ТАКИВА КАТО НЕЯ.
ТОВА НЕ Е НИЩО - УСЛОВНА ПРИСЪДА . ЗА ПОДОБНИ ПАЧИ И ДОЖИВОТЕН Е МАПКО , ЗАРАДИ ТАКИВА КАТА НЕЯ , СЪДЕБНАТА С-МА , ЗА КОЯТО ТОЛКОЗ НИ КРИТИКУВАТ ОТ ЕВРОПАТА ,
бре обвинението е смешно тез да не са богопомазани........ а и както се разбра вече е оправдана като по приказките .... пфу направо ме е гнус от тез съдилища
Какво условно бе, вие игрички ли си играете? Началниците си разделят фонда за заплати и дават на младите, които работят, по пет стотака месечно. И това в ДЪРЖАВНО УЧРЕЖДЕНИЕ. Срам и позор.
ми тя , ако влезе в затвора , никой лошо няма да й направи там , бе. Ще е сред свой-тия дето ги е пуснала , а друг хванал.
що няма коментари бе, само за полицаите ли може да коментирате, кажете нещо и за прокурорите.Онези на пътя ви взимат двайсетачката , тези в прокуратурата - целия имот- за да се оправиш пред тях