Кокинов отчете 15 заведени дела за злоупотреби
Сигналите, получени от новата власт, са около 30. Това са от новите управляващи. А има около 15 дела, които са заведени, а другите са на фаза проверка.
Обратно в новинатаКоментари - Кокинов отчете 15 заведени дела за злоупотреби | Днес.dir.bg
Коментари
Г-жа цецка очаква дупетатите да проявят съвест и да не гласуват с чужди карти , кокинов също очаква лекарите да се самоконтролирали при издаването на болнични... ТИЯ НИ МИСЛЯТ ЗА КАЛИНКИ СЕДЕМТОЧКОВИ ! А КЪДЕ Е ДЪРЖАВАТА , БЕ ХОРА ?!
Dokato v sledstvieto, sada i pro kura tura ta se podvizavat komunisticheski tapanari i moshenici niama da ima nito edin tehen sa partiec mafiot osaden efektivno. Cialata tazi chervena tinya triabva da bade izchistena i chak togava shte ima istinsko pravosadie v BG.
Пожеланието, че самите лекари тябва да упражняват самоконтрол при издаване на болнични листове, за да се прекратят далаверите показва колко безсилана е държавата.
Този от къде пада. Само 15 и то заведени дела. След като има данни за стотици. Я да го изхвърлят, и да го пратят за метач по улиците.
Аферим за масрафа! При 6,5 млн. население - ни повече, ни по-малко, черно на бяло....15 /петнадесет/ дела! Брюксел, здравей!!.....
Ох, ох, като ми заговорят за дълг и отговорност от страна на тези мръсници си викам - и говорещият е мръсник като тях.