назад
Пуснаха от ареста ексшефа на ”Терем”
Състав на Софийски апелативен съд постанови най-леката мярка за неотклонение - „подписка”, на вече бившия изпълнителен директор на „Терем” ЕАД Жечко Петров.
Обратно в новинатаКоментари - Пуснаха от ареста ексшефа на ”Терем” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Всички обръчи на Доган и пипала на мадридският крадец, хамстера, Софоянски са за затвора!! Има ли някоя велика фирма да не работи с подизпълнители? Великите фирми са 2 вида - едните задигнали всичко включително и сградите от бившите соц.фирми, другите нямат абсолютно нищо, да не говорим за специалисти, но и 2 вида имат неразривни връзки с мафиотската власт! Изобщо търговете в Б-я се правят точно за определена фирма, снасяща % по веригата от турски кенефи.