Коментари - Откриха 18 крадени коли по схема ”ЕС-България” | dnes.dir.bg
назад

Откриха 18 крадени коли по схема ”ЕС-България”

18 крадени в България и страни от ЕС коли са били открити при операция на Дирекция “Противодействие на общата престъпност”, областните дирекции в Стара Загора и Хасково и техни колеги от Германия и Испания след четиримесечно разследване, съобщиха от МВР.

Обратно в новината

Коментари - Откриха 18 крадени коли по схема ”ЕС-България” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

e nali sme v ES, kak taka gi zadigat v ES i gi karat v BG.

ма тия са си бачкали яко :) Но трябва ли да ги мислим ? Те ще отърват кожите като си платят там къде трябва .... много примери има но култовия е Ставийски

Къде са колите, да видя и моята ли е там?

Вероятно има печатна грешка в порядъка на бройката .

Покажете снимките на всички коли и къде се намират

Интересна информация. Липсва едно уточнение и прецизиране - КЪДЕ И КОЙ РЕГИСТРИРА МПС в Република България? Толкова ли е трудно и толкова ли е скъпа и недостъпна техниката за проверка на номерата на рамата и двигателя на колите ПРЕДИ да се регистрират?!? Защото съм си прозд селянин изведнъж се сещам, че беше установена и заловена цяла група в КАТ-София, включително бивши началници на КАТ София, че даже и техни синове и роднини си бяха направили ООД-та за бърза и безпромлемна регистрация на МПС!!! Защо отново всички безКОМПРОМИСНИ и неКОРУМПИРАНИ полицаи вкл. и техния министър се правят на ущипани моми или, че откриват отново Индия и не се поразровят около собственото си министерство и служби? Мисля, че вече и първолаците знаят какво представляват българските полицаи-мързеливи и нагли рекетьори. Само между другото имам въпрос до господин министъра Цв.Цветанов - защо не въведе за полицаите задължително писмено деклариране на РАЗХОДИТЕ, а не на приходите на полицаите. Приходите си ги знаем, нали все пак са държавни чиновници и има щатно разписание. Нека да започнат да декларират от къде са парите за колите, апартаментите, екскурзиите, скъпите телефони и т.н. Ако не могат да ги обяснят . Всеки може да получи наследство или да спечели от спорт тото, НО НЕ И ВСЯКА ГОДИНА. Не можеш да обясниш разликата между доходи и разходи - вън от държавната и престижна полицейска служба, на съд и в затвора и то със загуба на привилегиите. ТАКА Е В ПОЛИЦЕЙСКИТЕ СЛУЖБИ ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ. Защо има закон за гражданите и те ТРЯБВА да доказват от къде имат средства да придобият някаква движима или недвижима вещ, а полицаите да не са длъжни? Може би защото им плащаме заплатите, униформите и пагоните като данъкоплатци? Нека новия министър като е толкова праволиниеен да постави коня пред каруцата, на да върви до нея и да гледа кък други я бутат или теглят. Лесно е да се обещава преди избори, трудно е да се изпълнява след това....

e nali sme v ES, kak taka gi zadigat v ES i gi karat v BG.

ма тия са си бачкали яко :) Но трябва ли да ги мислим ? Те ще отърват кожите като си платят там къде трябва .... много примери има но култовия е Ставийски

Къде са колите, да видя и моята ли е там?

Вероятно има печатна грешка в порядъка на бройката .

Покажете снимките на всички коли и къде се намират

Интересна информация. Липсва едно уточнение и прецизиране - КЪДЕ И КОЙ РЕГИСТРИРА МПС в Република България? Толкова ли е трудно и толкова ли е скъпа и недостъпна техниката за проверка на номерата на рамата и двигателя на колите ПРЕДИ да се регистрират?!? Защото съм си прозд селянин изведнъж се сещам, че беше установена и заловена цяла група в КАТ-София, включително бивши началници на КАТ София, че даже и техни синове и роднини си бяха направили ООД-та за бърза и безпромлемна регистрация на МПС!!! Защо отново всички безКОМПРОМИСНИ и неКОРУМПИРАНИ полицаи вкл. и техния министър се правят на ущипани моми или, че откриват отново Индия и не се поразровят около собственото си министерство и служби? Мисля, че вече и първолаците знаят какво представляват българските полицаи-мързеливи и нагли рекетьори. Само между другото имам въпрос до господин министъра Цв.Цветанов - защо не въведе за полицаите задължително писмено деклариране на РАЗХОДИТЕ, а не на приходите на полицаите. Приходите си ги знаем, нали все пак са държавни чиновници и има щатно разписание. Нека да започнат да декларират от къде са парите за колите, апартаментите, екскурзиите, скъпите телефони и т.н. Ако не могат да ги обяснят . Всеки може да получи наследство или да спечели от спорт тото, НО НЕ И ВСЯКА ГОДИНА. Не можеш да обясниш разликата между доходи и разходи - вън от държавната и престижна полицейска служба, на съд и в затвора и то със загуба на привилегиите. ТАКА Е В ПОЛИЦЕЙСКИТЕ СЛУЖБИ ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ. Защо има закон за гражданите и те ТРЯБВА да доказват от къде имат средства да придобият някаква движима или недвижима вещ, а полицаите да не са длъжни? Може би защото им плащаме заплатите, униформите и пагоните като данъкоплатци? Нека новия министър като е толкова праволиниеен да постави коня пред каруцата, на да върви до нея и да гледа кък други я бутат или теглят. Лесно е да се обещава преди избори, трудно е да се изпълнява след това....