Полицейско трио рекетирало с методите на ВИС
Един от задържаните снощи в София трима полицаи е работил за ВИС 1, докато е бил служител на специализирания отряд за борба с тероризма преди години, съобщи вътрешният министър Цветан Цветанов на пресконференция.
Обратно в новинатаКоментари - Полицейско трио рекетирало с методите на ВИС | Днес.dir.bg
Коментари
ava manaf-tebe koi ta shibashe v kosmatia g. 6 godini v Pazardjiiskiat zatvor,vaß????? ti nali beshe moita bulka,va ,dibelogazo perni4an4e !!!?????????
Niama nishto chudno i tova ne e nikakva novina. Na vsichki e izvestno, che VIS, SIK, TIM, Multigrup,... sa banditski formirovania na BKP/DS i e estestveno banditite da sa kamunyaci, chengeta, milicioneri, poliucai. Neestestveno e, duhovniat im guru, agent Goce da e darzaven glava, vmesto da tarka nar v zatvora.
А СЕГА АКО ИСКА ДЪРЖАВАТА ДА СТИГНЕ ДО КРАЙ!!!! ДА ПИТА ВИС КАК ТАКА ПРИТЕЖАВА ЦЕЛИЯ ДИЛИОРМАН /ХИМИМИПОРТ, ЦЕНТРАЛНА КООПЕРАТИВНА БАНКА И МНОГО ДРУГИ АКТИВИ В МИЛИАРДИ/ ДА ДОКАЖАТ ОТ КЪДЕ И КАК НАПРАВИХА МАФИЯТА.
ами да, и на мене ми се случи че даже и продължават,писах жалби и до 6-то рпу и до 4-то,но те не спират.А от 4-то рпу дори отговор не получих.Престъпна група от полицаи и дори журналистка от телевизия 7 дни са си намерили лесен начин да се изхранват....но се разминават само с предупредителен протокол и това е.Рекетьорите в институциите ще пребъдат!