Камикадзе се взриви в Грозни, ранени милиционери
Камикдзе се взриви до полицейски пост близо до училище в чеченската столица Грозни, съобщи ИТАР-ТАСС. При взрива били ранени трима милиционери.
Обратно в новинатаКоментари - Камикадзе се взриви в Грозни, ранени милиционери | Днес.dir.bg
Коментари
Kakva maika e tazi MAAAAAAAAAAAAAA? Ta shte zakoli detzata ti kato yareta. Na takiva kato taz im surbah poparata; Ili niakoi drask
Mejdu gorkata jenitsa i onezi opt Lokurbi razlikata e nai-veche tehnicheska. а между тях и Кочо разликата е в ъгъла на погледа. Аз например бих предпочела децата ми да са живи мюсюлмани от колкото мъртви християни.
Боже мой, колко ли отчаяна трябва да е била била горката?! Към броя на ранените деца явно трябва да се прибавят и нейните.
Otdavna cheta komentarite i ot tozi po glupav do sega ne biah prochela. Kakva maika e tazi MAAAAAAA? Tazi shte zakoli detzata ti kato yareta. Ili pak niakoi glupak kato teb, shte napishe che tova e rabota na Putin,
Това не е отчаяние, а див фанатизъм! Горките невинни нищо не подозиращи хора наоколо, а тя била горката!
Не пишете глупости! Жените, които стават камикадзе в Чечня, не го правят по собствено желание! Това са вдовици на бивши терористи, които имат деца и нямат нито професия, нито някой ги назначава на работа, нито семейството им ги подкрепя, и те нямат никакви средства за съществуване. Този акт е израз на крайно отчаяние и последна надежда, че някой ще вземе децата й и ще се грижи за тях - срещу нейната саможертва. Често терористите правят тези жени наркоманки - дрогират ги и ги обучават как да взривяват бомбата, и това е единственият им шанс да си мислят, че правят нещо за децата си. Иначе й остава само да се самоубие, но тогава със сигурност никой няма да погледне децата й. Те биват заклеймени като деца на самоубийца и биват оставени сами на себе си. Това е най-голямата трагедия след всичките войни и борби на клановете в това общество, което е много жестоко. Най-силните подобни жени спестяват някак малко пари и отиват в някой по-голям град, където с робски труд в нелегални цехове се опитват да изхранят и да отгледат децата си, но и това не е сигурна работа, защото със сигурност попадат на мошеници и те ги ограбват. Не злобейте по повод на чуждото нещастие, защото не знаете колко е жесток животът понякога! Дано да се оправят бързо ранените и да няма повече подобни акции!
И преди да оплюем чуждите камикадзета, нека да се замислим за нашите герои. Тая жена поне физически не убива собствените си деца, което не можа да се каже за Кочо Честимински!!! МИСЛИТЕ!!!
Do maika(12.12) - kakva vruzka ima tova s Kocho Chestimenski? I do maikatya ot 09.39. - Mejdu gorkata jenitsa i onezi opt Lokurbi razlikata e nai-veche tehnicheska.
Знаете ли колко самотни, безработни и безграмотни жени има по света? Някои си търсят работа, други пият, трети се дрогират, но никоя не отива да трепе деца. Значи опира до друго - всички знаят какво е то.
Не съм сигурна, че разликата Mejdu gorkata jenitsa i onezi opt Lokurbi razlikata e nai-veche tehnicheska, но мога да твърдя, че разликата между всички камикадзета е само ъгъла на погледа!!!!
Тези диваци там не можаха да разберат, че педя руска земя или природно богатство няма да се даде никому. И ще бъдат избивани, докато се свършат. Това е истината, друга няма. Той, Елцин, хубаво ги почна, ама пуста демокрация....
Според теб чеченска земяруска земя. Тогава би било коректно да се приеме, че и българска земяруска земя, а още по-общо всяка земяруска земя.