Дете на 3 г. почина - пило от метадона на майка си
3-годишно момченце почина, след като пило от разтворен във вода метадон, даден на наркозависимата му майка от Центъра за лечение на наркомании, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Дете на 3 г. почина - пило от метадона на майка си | Днес.dir.bg
Коментари
Cheta novinata i prosto me izbi i triabvashe da ia preveda na moiata Kanadska kolezhka. V normalna strana, normalen chovek niama da dade dostyp na dete do takova lekarstvo - PYRVO! Vtoro - sled kato e vidiala, (tova me vbesiava nai-mnogo, VIDIALA GO E KUCHAKATA), che otpiva ot tova, vednaga e triabvalo da go zavede na byrza pomosht!!!!!!!!!! ESTESTVENO!! Vseki normalen bi go napravil tova, a te si otishli v kyshti. Detenceto razchita izcialo na maika si da go zakrilia, a tia da go ostavi da se trovi - BAXTI BOKLUCITE DETO IMA NA TOZI SVIAT! Kolezhkata triabvashe da i obiasnia che stranata e oshte razvivashta se, a ne razvita. Abe kakvo da govoria! A sega kato tia e kazala kakvo e napravila i nai-vazhno che e VIDIALO deteto da otpiva ot tova, VEDNAGA da gnie v zatvora za ubiistvo! Gnida mrysna!
Може ли такова нещо, видяла е че детето е отпило от метадона ами заведи го на лекар, парво остава без надзор чашата, това на всеки се случва, но заведи го на лекар веднага
Метадон не се дава на деца. Не случайно на опаковките на лекарствата пише да се държат далече от деца.
Докато не разберете, че в Б-я нищо не става случайно, тези случаи ще се увеличават и проблемите ще се задълбочават. Вчера цитираха в дир.бг изсказването на Гл. прокурор Вел(ев, че всъщност законите са такива, че не позволяват да се преследват и наказват престъпницити, с всички произтичащи от това последствия, на които сме свидетели. Какво друго трябва да стане, че да се събудите, а не да продължавате да хленчите, докато гледате Азис или мюзик данс???
Докато не разберете, че в Б-я нищо не става случайно, тези случаи ще се увеличават и проблемите ще се задълбочават. Вчера цитираха в дир.бг изсказването на Гл. прокурор Вел(ев, че всъщност законите са такива, че не позволяват да се преследват и наказват престъпницити, с всички произтичащи от това последствия, на които сме свидетели. Какво друго трябва да стане, че да се събудите, а не да продължавате да хленчите, докато гледате Азис или мюзик данс???
Нещо вие не сте разбрал, къде го видяхте това сълзливо обясняване не ми е ясно, по-скоро е гневно на купа народ, повтарящ като малоумен папагал с пяна на уста 'наркоманка, та наркоманка'. Със същия успех е можело да се случи на някоя друга безотговорна мръхла детето и да изпие хаповете и за сърце примерно, без да е наркоманка майката, това имах предвид. А за изхвърлените по кофи и кенефи бебета - ами не съм чула да са на наркомани децата, а в 99% от случаите са на мургавите ни сънародници, що никой не казва в тия случи да се забрани на циганите да имат деца, м? Доста повече са нещастните случаи с циганета, отколкото с деца на наркомани. Та това имах предвид, да НЕ се обобщава така малоумно, сега ясно ли е, 'драги'?
Драга, този въпрос с майчиният инстинкт беше много пъти обсъждан в този форум. Нищо лично, но ще го повторя още веднъж: Жените имат невероятния талант да приемат желаното за действително. Въпросът е в това да можем да си дадем с/ка за истиниската причина за нещата - нещото, което ви убягва. Тъй като законът защитава жената (в 99% от случаите), когато се касае на кого ще се дадат децата при евентуален развод, тя не подбира средствата, когато реши да се разведе, поради това че не е доволна от брака си в най-общ смисъл (вкл. че е намерила по-добър пратньор и пр.). Изключение са жените , които правят това, загрижени за доброто на децата - напротив практиката показва обратното. Е, как тази жена ще бъде добра майка и възпитателка? Домовете за изоставени деца (много от които са на заможни и образовани родители), доказват това. Прочетете отново и внимателно коментарите и се замислете и не правете ген. изводи от изключенията. Нещата са изяснени и установени хилядолетия преди нас. Ние можем само да ги преоткриваме и да се учим и съобразяваме с тях.
Ани,сигурно в училище си писала хубави съчинения по картинка и есета и си била отличничка.Тез тучни ливади,пасища и звън на хлопатари ,моето момиче ги е имало само във въображението на поетите.Бас държа,че не си стъпвала на нива,не си влизала в обор при милите Белчо и Сивушка и не си копала лозе.Там не ухае на дъхави рози,повЕрвай ми. Мирише на пот,тор и бачкане.И преди и сега.И още нещо-ввисоките борови гори ги изсякоха,а младата престъпна и безработна паплач,както я наричаш няма да управлява България.България ще я управляват едни добре облечени и образовани чичовци от чужбина.Както е и сега и преди.Литературните упражнения са хубаво нещо,но не помагат никому. Както и всички хленчове и вайканета.
Ани, като се направи компилация от твоя пост и този на Жавер, се получава що-годе вярна представа за България! Природата си е природа и никой не може да я унищожи, колкото и усилия да полага, просто хората се изкофтиха! А Жавер трябва да си подава по-често носа извън града, защото хленчовете и вайканията не помагат никому!
Интересен ник,напомня ми за някого... Природата и всичко останало може да бъде съсипана,замърсена и унищожена -явно Жартиер не си е подавала носа от София/ако съм познал/.Черноморието е добър пример за това.Но и в останала част на страната яко се работи по въпроса. Верно,оста са още и някои чисти и забутани кътчета,като селото на Жавер, например...
Напротив, Жартиер цяло лято беше по тихи и забутани кътчета и не си е подавала носа по Черноморието! Там си е запазена територия за гларуси:)! Жавер, действителността не е толкова мрачна! Да не е валял киселинен дъжд скоро във ваше село?:) Пожелавам Ви много хубаво настроение и усмивки! Поздравче на Вас и нашата приятелка от Зелена Лапландия!;)
Значи все пак познах-ненапразно съм чел толкова за дедуктивния метод на Ш.Х. Поздравления за добрия избор на место за почивка.По Черноморието едва ли са останали и гларуси-сигурно само някой одъртял,колкото да си спомни младините. В наше село дъжд не е валял цяло лято /щом минахме на метеорологична тема/, в района на ШУ-много рядко,за разлика от Зелена Лапландия.Колкото до действителността-зав с какви очи я гледаш и от коя камбанария.Всичко добро и на Вас и през другата почивка наминете и към наше село-природата е фантастична!
Жавер, оставете клетниците и гледайте по-бодро на всичко!;) Ще Ви поздравя с What a Wonderful World (Louis Armstrong), но само, ако не сте против СуперБоровец!:)
Оставете го този суперултрахипер и пр. Боровец. До наше село какви баири има, какви борови гори...Благодаря за песента, много я обичам,както и уникалния глас на Сачмо. На свой ред ви поздравявам с един шансон на вечната Пиаф-La vie en rose. свой ред Ви поздравявам с един
Hora, mnogo ste zle! Da si na metadon ozna4ava, 4e se lekuvash i iskash da promenish toq batak okolo sebe si. Bednata maika garanciq e iskala da se izlekuva. V sredata v koqto e bila zenata, kakav da sreshne, sreshnala e kradec, ozenili sa se, imat dete. Kakvo po-hubavo, loshoto e 4e se e slu4il toq neshtasten slu4ai. Ne poznavam nqkoi, koito da iska deteto mu da e narkoman ili pak naro4no da dade na 3 g. dete 4 kub.cm metadon. Greshkata na maikata e bila, 4e ne e zavela deteto na promivka, no moze bi ne e mislela, 4e shte mu se slu4i tova neshtastie. Sazelqvam mnogo za miloto detence, no sazelqvam i roditelite, zashtoto deteto e bilo v centara na tehniqt svqt i sega kogato go nqma sam siguren edno 99%, 4e sled kato vsi4ko tova svarshi maikata otnovo shte zapo4ne da se drogira, mazat i shte q ostavi, i shte ima oshte edno razbito semeistvo za statistikata.