Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии
Задържана е пощенска служителка, уличена в кражбата на 20 000 лева от ценна пощенска пратка във Враца, съобщиха от Областната дирекция на МВР, цитирани от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии | Днес.dir.bg
Коментари
Кражбата е направена от пратка от централния офис на териториалната дирекция Български пощи в града, предназначена за една от районните пощенски станции - това си е пратка на пари от един клон на пощите в друг, няма нищо общо с това бай мангал да изпрати пари в колет на бат пеньо
Neka ima i nakazani! Brat mi mi izprati electronen Frensko Bulgarski rechnik (30 Lv) v edin kolet no pri men stigna samo oblecloto nqa diska. Kogato govorih s slujitel ot kanadskite posht kaza da podadem oplakvane v Bulgaria. Bratmi napravi oplakvane no nikoi ne mu obarna vnimanie! Kato fvanat edin dva i gi nakajat moje bi drugite shte se spart, zashtoto vsichki znaem che poshtite sa po-dobre plateni i osigureni.
Аз предлагам 100 тояги на голо на мегдана.. При строг контрол на публиката.. Или да се следи да са със широко отворени очи всички зяпачи.
Ако си убеден в това, което казваш, то аз ще изпратя по пощата в полупрозрачен плик 1 пачка изпринтирани, фалшименто доларе, напрашени с бяла субстанция от неизвестен произход и предизвикваща висока температура, мускулни гърчове и смърт в рамките на 36 часа. Да ги видим тогава!
Тя Госпожата е роднина на Станишев,но е забравила,че той приключи с властта!Вече не е премиер!Защо още крадете!Да не сте клептомани!Тия пенсионери понеже забогатяха и решихте ,че може и от тях да крадете!Ами то какво се чудя,като гледат управляващите и хората решиха,че и те могат да крадат без да ги хванат!Осъзнайте се !
На тая тъпа шматка госпожа Наталия, само затвор и се пада, за дето срами името на пощите, защото там се трудят много служителки, които съвестно изпълняват служебните си задължения за минимално заплащане.
Изказвате се доста свободно и без познаване на нормативните документи. Цитират се законови постановки отнасящи се за клиентите на пощите, а не за служебна доставка на парични суми за извършване на разплащания. Паричните потоци се доставятр чрез специализиран транспорт, опаковани по регламентиран начин - ценни пратки. Все пак физически парите трябва да стигнат до пенсионерите. Такава ценна пратка е открадната и няма как да е от външен крадец!?