Коментари - Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии | dnes.dir.bg
назад

Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии

Задържана е пощенска служителка, уличена в кражбата на 20 000 лева от ценна пощенска пратка във Враца, съобщиха от Областната дирекция на МВР, цитирани от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Кражбата е направена от пратка от централния офис на териториалната дирекция Български пощи в града, предназначена за една от районните пощенски станции - това си е пратка на пари от един клон на пощите в друг, няма нищо общо с това бай мангал да изпрати пари в колет на бат пеньо

Таксите на банките за превод на пари са чифутски, т.е. огромни!

Парите са за пенсийте а госпожа Наталия е от стар ЧЕРВЕН род

Neka ima i nakazani! Brat mi mi izprati electronen Frensko Bulgarski rechnik (30 Lv) v edin kolet no pri men stigna samo oblecloto nqa diska. Kogato govorih s slujitel ot kanadskite posht kaza da podadem oplakvane v Bulgaria. Bratmi napravi oplakvane no nikoi ne mu obarna vnimanie! Kato fvanat edin dva i gi nakajat moje bi drugite shte se spart, zashtoto vsichki znaem che poshtite sa po-dobre plateni i osigureni.

Аз предлагам 100 тояги на голо на мегдана.. При строг контрол на публиката.. Или да се следи да са със широко отворени очи всички зяпачи.

Mashalah, no zashto samo 20 hiliadi, ta tova sa dzobni pari

Ако си убеден в това, което казваш, то аз ще изпратя по пощата в полупрозрачен плик 1 пачка изпринтирани, фалшименто доларе, напрашени с бяла субстанция от неизвестен произход и предизвикваща висока температура, мускулни гърчове и смърт в рамките на 36 часа. Да ги видим тогава!

Тя Госпожата е роднина на Станишев,но е забравила,че той приключи с властта!Вече не е премиер!Защо още крадете!Да не сте клептомани!Тия пенсионери понеже забогатяха и решихте ,че може и от тях да крадете!Ами то какво се чудя,като гледат управляващите и хората решиха,че и те могат да крадат без да ги хванат!Осъзнайте се !

На тая тъпа шматка госпожа Наталия, само затвор и се пада, за дето срами името на пощите, защото там се трудят много служителки, които съвестно изпълняват служебните си задължения за минимално заплащане.

Изказвате се доста свободно и без познаване на нормативните документи. Цитират се законови постановки отнасящи се за клиентите на пощите, а не за служебна доставка на парични суми за извършване на разплащания. Паричните потоци се доставятр чрез специализиран транспорт, опаковани по регламентиран начин - ценни пратки. Все пак физически парите трябва да стигнат до пенсионерите. Такава ценна пратка е открадната и няма как да е от външен крадец!?