Коментари - Пуснаха обвинения за взрива в Разлог | dnes.dir.bg
назад

Пуснаха обвинения за взрива в Разлог

Състав на Софийски апелативен съд постанови мярка за неотклонение „подписка” за Рудик Казарян, обвинен за взрива в Разлог, при който загинаха 29-годишната Снежана Мандраджиева и 5-годишния й син Алекс.

Обратно в новината

Коментари - Пуснаха обвинения за взрива в Разлог | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

neka togava kilara se popravi .....

Аре новия министър да си стегне дознателите да събират читави доказателства,щото в съда само приказки няма как да минат...

mai trqbva da spre tazi na6a durjava i neinoto tupo mvr da si izmivat rucete s purviqt popadnal na mu6ka.ako armen4eto e vinovno neka da leji do jivot..nikoq mafiq ne aka4a deca i jeni..no ako e nevinen??kakvo pravi upravata?izmivat si rucete,otbivat nomera to4no kogato e nai gore6to..ili bat boiko da kaje nie gi xva6tame te gi puskat??/sega kak ew??tupa istoriq!

Такааааа... и сега какво стана - балона се спука. Пак няма заподозрян и... Пак ли постарому: Направиха бум. Омаскариха човека. После тихомълком го освобождават, защото е невинен и... Полицаите си спинкат спокойно, а следствието отива в задънена улица... Нали данданията приключи и... Бития - бит, ебания - ебан... Мислех си, че нещо най-после ще се промени, а то - само дандания. С такава проста полиция сме просто за никъде. Поне на нас да раздадат пищови, че явно няма кой да защитата жените и децата ни... Полицията не може да надскочи себе си - и едва ли ще излезе от летаргията си скоро... Да се чуди човек за какво им плащаме заплатите. Може и да са малко, ама те и толкова не вършат, за да ги заслужат... тогава... Започваме на принципа: Зъб за зъб - Око за око. Друго спасение няма... Като се наспят ченгетата, ще си предадем пищовите... Дотогава ние няма да спим...

ужас.какво трябва да направиш в бг да те затворят!явно 2 убийства и терористичен акт не е достатъчен за абсурдното ни правораздаване.о всички да нарамим гаубици и да си стреляме по когото ни хареса,а за разнообразие да взривим нещо или някого-това е толкова нормално за престъпния ни съд.

Ами, ако съпругът й е натиснал дистанционното?

Айде пак неизвестен извършител. После-в архив.

К'во стана бе Бат Бойко,нали беше велик полицай,другите са все некадърни?

ba6tata e mutra........a kakvoto si nadrobi6 tova 6te sarba6......

Prav si Mitko,ina4e nezabavno sled vzriva obikaliase po vsi4ki medii da trabi kak ve4e imalo arestuvan...da,ama ne....

Пак полицейски пушилки.Хванахме го бързо,ама не е той.Ами ахмаци,след като е подал жалба,трябжа да е много прост този арменец(а прости арменци непознавам),за да поръчва такъв атентат.Това е работа само на някой безкрайно озлобен човек,който е пострадал,не за пари.Или е бит,изнасилен той или негов близък.АЯ за професионален атентатор дето пеят ченгетата си е кьорфишек.Ако е вярно,че взрива е причинен от бойна гранат,то голям професионализъм се иска да я закреоиш някъде и да вържеш шплента на запалката с канап или въже за вратата.Този номер е още от мутренските времена,дето го поставяха на коли и закрепяха въжето към полуоската,дори хората на шега се заплашваха с този номер еди друг.Ташак работа.

Де го сега колегата да обясни защо не задържаха арменеца - защото няма елементарни доказателства за връзката му с взрива. Вместо да се фръцка в Брюксел да се прибира в България и да накара некадърниците си да започнат да работят и ако не може да го направи или те или той да си ходи.

Тия тъпи съдии, не вярват ли на Цецко Цветанов, та са взели да коригират мнението му. А всички в еуфория ахнахме, е вижда се,че ако има моля нещата можело да се случват. Но не би и тази ювелирна и бърза акция се оказа като поговорката Бързат като пале пред майка. От МВР повярваха на признанията на бащата на децата, както Джак Стро на родителите на Майкъл Шилд.

Важно е да се отчита дейност. Убиецът бе светкавично заловен.Урааааа! После тихомълком-ама няма доказателства. След после- набеденият убиец съди дъжавата,ние плащаме. Урааааа??????

Нещо не съм много сигурна, че кума е убил жената и децата. Хич не ми се вярва.

О-о-ох, Боже, пак нещо са оплескали! Щом този Мандраджиев се е занимавал с изнудване, рекет, склоняване /принуждаване/ към проституция, дрога и прочие бизнеси, не им ли идва на ум, че този акт най-вероятно е отмъщение от някой пострадал - със съсипано от него дете, а не е точно кума му - арменеца, за когото всички знаят, че двамата имали конфликт?! Арменецът трябва да е с половин гънка в мозъка, за да поръча подобен атентат след боя с Мандраджиев! Вярно е ,че подозренията на потърпевшия не са доказателства!!! Те са вопли на нечиста съвест, но не и доказателства пред съда! Полицията да разследва най-подробно дейностите на този Мандраджиев и засегнатите от тях лица - жертвите, преди да хвърля обвинения на първия срещнат! Предполага че дотогава и самият Мандраджиев ще последва жена си в другото измерение - за голямо облекчение на цялата околия!!!

Какув уйас , какви 5 лева? Осхте отнацхало имасхе много вупросителни. Този бил на морето, а физицхеския извършител неизвестен. Е как така намериха доказателства, че взрива е поръчан от Казарян. Май баба Ванга отдавна е починала за да им подсказва. доста странна работа

тъпи полицай. Нмого ясно че това не е извършителя

Това е любовен тръгълник вега Кума ще вземе Младоженеца

Важното е всичко да е мълниеносно! Хващат мълниеносно, пущат мълниеносно. Трак-трак-трак. Вършиме работа та пушек се вдига. Така, точно така трябва. Мълниеносно!

Очаквана развръзка:) Докато не се хване извършителят,за да посочи поръчителят....всичк ще е мижи да те лажем.

Обществото настръхна след зверското убийство на майката и детето и МВР набързо изфабрикува заподозрян за да омилостиви народа! Целта им беше да се забрави случилото се... Убийците няма да бъдат намерени. Всяко чудо за три дни...

Пиши като хората бе, тъпак!

Цецо, Цецо!!!!!........... братко! Не е лесно!

16000 leva tova esmeshnooo

Почеркът е близък до онзи на извършителя на атентата срещу Митьо Оченцата - и там загина невинна съпруга. Да са аверски поздрави?...

Хора не нарочвайте всеки казан от МВР за виновен. Работил съм в тази система и знам как тя действа под обществен натиск. Спомнете си случая с убитото детенце в София, когато за няма и 2 часа намериха убиеца т.е. майка му. След това какво стана......., помните ли?!! МВР е скопена организация. Тя служи на тези които са на власт, а не на хората. Помислете върху това преди да кажете този е престъпник, защото утре може и да сте вие и то без да знаете.

Абе тупани-полицайчета, Защо не викнете на една приятелска командировка до Банско един пенсиониран Немски криминален инспектор. Дайте му една преводачка , запознайте го с документите по случая и му дайте една седмица човека да анализира случая и токувиш как сте разбрали поне на 90% кой е виновния, от къде е взел гранатата, как е направен активиращия механизъм и кой се е хвалил, в района като бомбаджия. Като трябваше да се усвояват пари от държавата, викнахте агентите на короната , ама като трябва да се свърши работа ви е страх да не ви направят на смешници истинските специалисти. Дали са наши криминалисти, дали Руснаци , дали западняци. Мислите ли , че те не ви се подиграват отстрани, както и всички нормални хора разбирасе. Защо забравяте, че един полицай винаги си остава полицай, а гаранция и пари няма да искат хората, само им покрийте разходите на горките пенсионери.