Реабилитираха дебелите жени
Допълнителните килограми на жената не пречат на мъжа да я покани да излязат заедно, а 54 на сто от мъжете заявяват, че дебелите жени са по-добри в леглото.
Обратно в новинатаКоментари - Реабилитираха дебелите жени | Днес.dir.bg
Коментари
Сега ще чакаме резултатите от проучването, което ще реабилитира и мъжете с пенис под 20 см:))))))) то голямо писане и големи плюнки в тези коментари.......секс е плът и разбира се, че секси формите имат някакво количествено измерение....но да си дебел е вече диагноза и всяки уважаващ се човек би следвало да се погрижи за формата си.....и няма значение мъж ли си , жена ли си.....не може всички да сме перфектни, но може да гледаме малко повече какво ядем и да се опитваме да поспортуваме;) В тази статия просто се пише за леко закръглени женски форми и никакво откритие няма тук:)))))Голямо плюене по дебелите жени, но що не погледнете на какво прилича БГ мъжът в 80% от случаите - на запуснат физически, ама с претенции някакви:)))) Спорту бе хора - не боли:))))))
само секса ли ви прави щастливи бе глупаци,така ли нямате И други зареждащи ви неща.екскурзии в красиви страни и места ,събиране с приятели и забавно изкарване.вие като ви чета тук тъпотиите май сте животни -ядете , с....те и още по-долно друго правите.не казвам,че секса е лошо нещо,но не е най-важното.има хора правят редовно секс и пак са нещастни ЗНАЧИ ДРУГО ТРЯБВА,ДРУГО.
ПРАВА Е ТАМ ОНАЗИ ЖЕНА ДЕТО КАЗВА,ЧЕ КАКВО СЕ ВЪЛНУВАТЕ ОТ КИЛАТА НА ХОРАТА,НИТО СА ВИ НА МАСАТА ,НИТО В ЛЕГЛОТО.ЖИВЕЙТЕ СИ ЖИВОТА И НЕ ОБЩУВАЙТЕ С ПЪЛНИ ХОРА.ТЕ СИ ГЛЕДАТ ТЕХНИЯ ЖИВОТ И НЕ СА РЕВНАЛИ ДА ГИ ХАРЕСВА НЯКОЙ.КОЙ КАКВОТО МУ ХАРЕСВА ТОВА ЩЕ ГЛЕДА.ВЪВ ВСЕКИ СЛУЧАЙ ЕДИН МЪЖ ИЛИ ЕДНА ЖЕНА,КОИТО ЩЕ ОПРЕДЕЛЯТ КАЧЕСТВАТА НА ИНДИВИДА САМО ОТ КИЛОГРАМИТЕ Е...ТОВА СИ Е ЖИВО МНОГО,МНОГО ,АМА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НИСКО НИВО.ТАКА,ЧЕ НЕ ВЯРВАМ НЯКОЯ УМНА ЖЕНА/БИЛА ТЯ И ПЪЛНА ДА ХАРЕСВА ТАКИВА ТЪПУНГЕРИ.
Дебелите могат и да ги реалибитират, но масата малоумни байганьовци и ганки писали под статията никой не може да ги реабилитира от скудоумието и булгаристанската им простотия.
Такъв филм няма, закръглена! Значи имаш апартамент, а той няма! Знаеш ли каква любов се поражда тогава, а?:)
Много се лъжеш, нямам апартамент но какво да обяснявам на глупак като теб които търси изгодата а не разчита на чувствата, кучето си лае кервана си върви, а ти си лай не ти преча предполагам не познаваш любовта както трябва сбогом и прощавай ако съм засегнала егото ти.
Ало, Дончев! Запри се малко , бе друже!То бива да си толкова щедър и раздаващ се, ама нали знаеш, че всяко прекалено нещо е вредно. А и няма благодарност. Накрая може да се окаже, че не е останала гънка в главата ти.
Братчет, тъкмо това се опитвам да му обясня на Дончевия: Че от много шибане келепир няма. В крайна с/ка правиш кеф на к-вите, а на всичкото отгоре им плащаш. Ейр тва мъжете сме големи будали...
И ти не можеш да си видиш Дедовия без огледало, ако не го преметнеш през дланта си като бананова кора.