Коментари - Реабилитираха дебелите жени | dnes.dir.bg
назад

Реабилитираха дебелите жени

Допълнителните килограми на жената не пречат на мъжа да я покани да излязат заедно, а 54 на сто от мъжете заявяват, че дебелите жени са по-добри в леглото.

Обратно в новината

Коментари - Реабилитираха дебелите жени | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

EDIN SMISLEN PASAZ DA PROCHETA V TEZI KOMENTARI.POUCHETE SE I VNIKNETE XUBAVO V TEKSTA OT NAPISANOTO OT KIKI.

Злобата е по-вредна от наднорменото тегло и всеки да търси лек за нея, защото тя вече образува болести в тялото. Само така може да бъдете щастливи. БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!

Тия в тези сайтове трябва да са много закъсали за секс. То ако пък не си закъсал ко ще дириш в такива сайтове. Анкетата не е обективна!!!

Истината е, че наднорменото тегло не е нито здравословно, нито нормално, нито каквото и да е било друго нещо, което да го извинява. Нищо лично не влагам в този коментар и ще ви препоръчам да се обърнете към животниското царство, където това явление не се среща, защото не е естествено състояние. Сред великите личности на човечеството няма да срещнете (освен като рядко изключение) нито един дебел човек. Като изключим болесните състояния, свърхтеглото е единствено резултат от неправилен начин на живот. Разбирам жестта, който се прави в статията към дебелите хора, но това не променя истината.

Истината е, че наднорменото тегло не е нито здравословно, нито нормално, нито каквото и да е било друго нещо, което да го извинява. Нищо лично не влагам в този коментар и ще ви препоръчам да се обърнете към животниското царство, където това явление не се среща, защото не е естествено състояние. Сред великите личности на човечеството няма да срещнете (освен като рядко изключение) нито един дебел човек. Като изключим болестните състояния, свърхтеглото е единствено резултат от неправилен начин на живот. Разбирам жестта, който се прави в статията към дебелите хора, но това не променя истината..

Мисля, че една жена не бива да допуска да става над 100 кг, зависи също и каква е височината и, но ако стигне около 80 кг - трябва спешно да се запише във фитнес клуб и да започне да се храни с по-ниско калорични храни, слабомаслено мляко, плодове и зеленчуци. Има лекарства (психофармацефтични например и други), от които се пълнее като странично действие, а и всички хора си имат и генетична предразположеност към пълнеене или слабеене. Лошото е, че в България много рядко може да се видят хора, които бягат за здраве или вървят със nordic wolking - щеки, няма и обособени асвалтирани алеи за разходки около градовете и селата. В българската култура все още спортът не е станал масов и не е намерил подобаващото му се място, за разлика от пушенето например, което е значително по-масово. На Госпожата Машаллах (06.09.2009 г. 15:26ч.) бих казала, да не се радва, че жененият и шеф си иска от нея, защото това е mobbing и който е женен, е длъжен на първо място да е верен на жена си и да се грижи за семейството си, ако не я обича и не я иска повече - по-почтено е първо да се разведе с нея, а след това да си търси друга жена, а не да изнудва и да се мъкне след подчинените си жени и да ги изнудва. Това е много грозен български феномен, в другите страни от Западна Европа няма такива разгащени и разпасани шефове, както в България. Освен това всяка една жена, независимо дали е съвсем слаба или закръглена, за да изглежда добре е от съществено значение дали е здрава, дали пуши и пие алкохол, дали има възможност да се наспива достатъчно, дали спазва нужната хигиена на тялото, дали е постигнала духовно равновесие, колко е интелигентна, ползва ли добра козметика и има ли възможност да си купува подходящи и удобни дрехи и обувки. Поддържането на красотата струва също и значителни суми пари, има стилисти и пластични хирурзи, които срещу добро заплащане за няколко месеца биха могли да направят от всяка една грозотия едно много очарователно същество. Познавам и някои елегантни дами, на които мъжете им изневеряват и те страдат, така че официални изводи не могат да се правят дали това е само заради фигурата, или има и други работи и какви са те точно.

Айде, айде не се оправдавайте с болести! Точно лакомията ви причинява болестите! Ама как може от нерви да се пълнее, като е точно обратното! Знаете ли колко негри в Африка лишавате от храна и вода! А?

дебелите имат повече енергия, движат нещата и правят чудеса!

Браво на Кики, ами наистина не е важно килограмите а душата и сърцето на жената и вярно е и това че за всеки влак си има пътници. Аз съм на 60 г 1.64 м и съм 68 кг и да Ви кажа като млада бях 47 кг и бях като дъска не съм имала толкова ухажори а сега на стари години с тия пропорции имам млад приятел с 13 год по млад който ме обожава и ме прави щастлива, така че разни хора разни вкусове имат а пък всеки с късмета си, но наистина слабите момичета са с голямо самочувстие и надути, а това е отблъскващо според мен, бъдете мили и добри и ще бъдете щастливи.

Ясно, задникът ти е като на носорог. ОТСЛАБНИ И ЩЕ СТАНЕШ ПО-ЩАСТЛИВА!

Не се карайте. Всички жени са красиви и всяка може да е чаровна. Някои ги харесват по-така, други ги харесват по-иначе. И именно в това е хубавото, че няма универсален критерий за красота. Излишните килограми (или липсващите такива) са проблем главно на самия човек, а не на околните му хора. Затова, чувствайте се добре и лъчезарни в каквито и да е форми/пропорции на вашето тяло.

Сто на сто си доста богата, та момчето те обожава! Слез на земята докато не са те свалили принудително!

Слабите жени се мислят за неземни красавици и си въобразяват, че само защото са слаби трябва да бъдат харесвани. Когато това не се случи, изпадат в ярастна злоба. Мъже, моля ви прогледнете, че между краката им може да мине куче с погача!

Точно такива сме ние мъжете! Външността не е от никакво значение, важна е само вътрешната красота...или поне мъжете, които им се налага да прибягват до подобни сайтове.

Въпреки , че си дебела, от написанотоот теб лъха злоба и завист към нормалните жени. Вземи се стегни, спри да се тъпчеш, и ще се почустваш по- добре. А за кучето с погачата дето можело да мине между краката на слаба жена ... по-добре така, отколкото да триеш бут в бут, да протриваш дънките си отвътре, и да не можеш да си видиш шушата без огледало.

Основното правило е: Поддържай такива килограми, с които се чувстваш леко и комфортно в тялото си. И никакви диети и подобни безумия. Повече движение, по-малко време на масата... и се хранете само когато имате нужда от това, а не по задължение или понеже такъв е обичаят. Огледайте и вижте, че колкото по-нагоре отивате в социалната стълбица, толкова по-малко се срещат дебели хора. Това би трябвало да ви светне лампата!

важното е хората да са щастливи, килограмите нямат значение п.с. само да спомена че едва 1% страдат от обмяна на веществата .. всичко друго е неправилен живот (т.е. ядене без движение)

Много от вас пият кафето без захар, защото тя била калории. В същото време похапват пастички, торти и всякакви сладки работи?! Ядете прекомерно, просто така за разтоварване и от душевна леност и незнание с какво друго да запълвате живота си. Непрестанно имате претенции да бъдете сексуално задоволявани, а не си давате с/ка, че от вас зависи дали мъжете ще ви пожелават. Когато не ви стига сексът , или мъжете не се интересуват отвас, цивилизацията е помислила и за това: има секс шопове, където се предлагат разни играчки, с които да се забавлявате и да не се стресирате от липсата на мъжко внимание. Въобще, живеете в един обръкан и ненормален свят, за което вините всеки друг, но не и самите себе си...

Заглавието кърти мивки. Думата дебели има много негативна конотация и съвсем не е в полза на съдържанието на материала, а точно обратното. Вместо тази дума можеше да се използва закръглени или по-пълнички, защото тези определения не носят в себе си толкова много негативизъм както дебели. Предполагам, че писалият материала е вложил собственото си неодобрение към некльощавите жени. Аз съм склонна да вярвам, че всичко зависи от чара на жената, а не токова от килограмите. Все пак излишните килограми не са предимство и не смятам, че една жена, която иска да изглежда добре ще си позволи да прилича на сумо борец. В същото време всички сме срещали модели Бухенвалд, които гладуват до разболяване, само за да са слаби, а в същото време изглеждат кошмарно грозни, подобни на скелетни видения.

За всеки влак си има пътници. Има едни хора дето живеят, за да ядат, а други - дето ядат за да живеят. Всеки прави своя избор в живота си - не само на половинката си и работата си, но и на това - дали да се храни здравословно или да се храни вкусно, но вредно. И оттам здравословни и естетически проблеми.

До сега се деляхме на Софиянци и провинциалисти, сега на слаби и дебели ли ще се делим? Засрамете се!!! Приемайте хората такива,каквито са и не гледайте само външния вид,че той често лъже.Има жени,които са слаби,елегантни,но са отблъскващи - просто нямат чар.И обратното има дебеланки,които са весели,чаровни - просто душата на компанията.Това зависи от характера, а не от вида,и не забравяйте,че за всеки влак си има пътници...Така,че слаби,дебели - кой каквито харесва!!!

Дядо ми, лека му пръст, казваше Мъжете не сме кучета, за да ръфаме кокали. Беше много мъдър човек. Всичко е въпрос на еволюция, в крайна сметка. Жената с по-загръглени форми (т.е. едър ЕСТЕСТВЕН бюст и задник) е физически по способна да бъде майка и да ражда малки (пак повтарям, говорим за физически способности, а не за интелектуални способности на родител. Последните вече изобщо не зависят от теглото нито на мъжа, нито на жената.) Подсъзнателно мъжете са наясно, че по-пищната жена по-лесно се размножава, затова е привлечен към нея. От друга страна, жените предпочитат по-атлетичните мъже пак заради еволюцията - по-едрите мускули издават повече физическа сила, повече способност за изхранване на малките, а и по-здрави малки. Оттам по-стегнатият мъж става и по-привлекателен в очите на жената. Но това е само чистото физическо животинско привличане, в което няма нищо лошо и което не бива да отричаме или плюем. Ние обаче все пак сме малко по-развити от животните, или поне повечето от нас са, и сме подвластни на един куп други фактори, на които да можем да разчитаме.

Скъпа, всичко ново е добре забравено старо - гласи поговорката. Едва ли има нормален мъж, който да хересва кльощави жени. А и самата природа и физиология на жената повелява тя да бъде с меки и леко закръглени форми. Оттук нататък, в едната или другата посока, говорми за дисхармония и отклронение. Всъщност мъдростта на народа се е произнесла, без да остава място за съмнение: Във ввсяко нещо трябва да се следва умереността, средният път и мярката - а това изглежда най-трудно ни се отдава.

Моме, тя и свинята не познава друго битие, освен това на собствената си кочина. Но от това не следва, че трябва да превръщаме света в кочина.

Романтична връзка с дебела и тъпа овца, ужас, кошмар. Над 50-60 кг ли е за нищо не стаа, сори.

Вие сте луди!!! Как изобщо някой може да си представи че някой мъж може да се възбуди от планина от лой и целулит? Тази тресяща се сланина е гнусна... и не може да действа еротично, а по тази на картинката може да се загледа само и единствено някой извратен. Самозалъг се и си трийте бедрата едно в друго докато мъжете ви бленуват за някоя нежна фигура. Баси тъпите овце :(((

в съотношението височина / тегло 1/3 Пример : Висока 180 см. , тегло 60кг. с толеранс от 5%.Всичко друго е ала-бала.

в момента съм 95кг. мацката ми е 47кг.Нека ми е зле, а

Не знам за дебелите дали са реабилитирани, ама като чета повечето коментари за пореден път се убеждавам, че българина/българката като цяло е изключително прост чавек. Както беше казал един писател, българите сме малък, но за сметка на това изключително прост народ. Е прав е бил човека. А за масовата българка дали е слаба, дебела все е 20.От намацани, надути и меркантилни курви нищо не става.

Аз пък съм си пухкава и красива! Харесвам се така и се чувствам добре! Винаги съм била с прекрасни мъже! За един от тях се омъжих! Нямам нищо против кльощавите задници на мутресите, само да си ходят там по Витошка и да не приказват, че са изключително тъпи жени. :-))))))

Не мисля, че килограмите са това, което ще привлече или отблъсне мъжа. Или правите секс и всичко е в хармония, или постоянно си търсите причини да не го правите....

До ААААААА - ами ти сигурно предпочиташ романтична връзка с кука, изпразнена от духовно и интелектуално съдържание... странно... не виждам особена разлика.... :)

По-добре две по 50, отколкото 1 по 100

аз нямам самочувствие защото съм кльощава.имам приятелка,която е пълна,умна и чаровна и всички я предпочитат.аз се храня обилно,а тя оскъдно.всичко е до обмяна така,че глупаци не се заяждайте с това кой е слаб или дебел,а кой е тъп и прост и кой умен.кой знае какви рунтави и кривокраки мъже тук се хващат за килограмите на ените.е,лягай си с проста куха и нека да е слаба,а че ще те е срам да я покажеш пред хората като си отвори устата в земя да потънеш.

Такива ти ги говори твоя любовник, нали? А ти, тъпа кокошко, не се ли сещаш, че си измисля оправдание, за да не му е съвестно, че е с тебе? Айде да го питаш дали ще се разведе с онази дебелата заради теб, прекрасна моя? Или пък със слабичкия си мозък не можеш да се сетиш, че сигурно онази дебелана му върти къщата и му гледа децата, докато той се забавлява? Какво друго й остава, докато го няма? И да знаеш, сигурно не си му първата и не си му последната любовница! И все ще си намира оправдание, все няма да му е по кефа! Ти такъв мъж искаш ли за съпруг?

ЛИЧИ СИ ПРОСТОТИЯТА ТИ МОМЪК.АКО СИ С АКЪЛА СИ НЯМА ДА ПИШЕШ,ЧЕ ЖЕНА 50 КГ НЕ СТАВАЛА ЗА НИЩО.ИМА ЖЕНИ ,КОИТО СА И 80 КГ И СТАВАТ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО И ГИ ТЪРСЯТ И ТО УМНИ МЪЖЕ,А ПРОСТАЦИ КАТО ТЕБЕ ЩЕ СА С КЛЬОЩАВИ ТЪПАЧКИ ЧЕСТИТО....ПРИ ТАКЪВ ТЪП КАТО ТЕБЕ СИГУРНО КАЧЕСТВЕНА ЖЕНА НЯМА ДА ПРИПАРИ И ПАРИ ДА Й ДАВАШ,ТАКА ЧЕ ХОДИ СИ С КЛЬОЩАВИ И КУХИ ТОВА ЗАСЛУЖАВАШ.СОРИ.

ГЛУПАВИ СТЕ КОЛКОТО СИ ИСКАТЕ.ЗАЩО МИСЛИТЕ,ЧЕ СЕ ПЪЛНЕЕ САМО ОТ ХРАНА.ИМАМ ПРИЯТЕЛКА,КОЯТО ОТ 45 СГ СТАНА 85 ОТ ЗАБОЛЯВАНЕ НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА.ХРАНИ СЕ МНОГО ОСКЪДНО.НЕ ЗАГУБИ САМОЧУВСТВИЕ ЗАЩОТО Е МНОГО УМНА И КАДЪРНА,НО И МНОГО ИНТЕРЕСНА.СЕГА СЕ РАДВА НА ПОВАЧЕ УХАЖОРИ ДОРИ.ЗАЩО СИ МИСЛЯ,ЧЕ ТОЧНО СЛАБИТЕ И КЛЬОЩАВИТЕ СА СТРАШНО ЗЛОБНИ И НЕ ИМ ВЪРВИ В ЖИВОТА/ИМАМ ПРЕД ВИД ОГРАНИЧЕНИТА И ТЪПИ ТАКИВА/.КАКВОТО И ДА ГОВОРИТЕ И ПЪЛНИТЕ СИ ИМАТ СРЕДА И КОМПАНИИ И МОЖЕ БИ СА ПО-ЩАСТЛИВИ.

Била съм и слаба и пълна. И в двата случая съм имала достатъчно ухажори, но различен тип. Повече ми харесваха тези, когато бях пълна - много по-свястни момчета, земни, с добра работа и много добри доходи. Когато бях слаба ухажорите ми бяха предимно младежи до 20, който се рееха в илюзията, че са велики ебачи и брояха бройката предимно. Все пак, не е за предпочитане човек да бъде пълен - натоварва се тялото, а човек мъкне товар на плещите си от 10-20, че някои и от повече килограми. Затова избрах да бъда слаба. А мъже винаги има - и за слаби и за пълни - не знам защо толкова сте се загрижили и защо толкова зяпате в чунията на другия - гледайте си собствената чиния, щото не се знае вие как ще сте с килограмите утре. А обидите към пълните жени, които струят, приказва много повече за вас какви сте като хора - добре че ги има перхидролените кукли, тип чалгарска подобрена, че да има кой да ви пуска, иначе щяхте да си умрете девствени.

хората се делят на УМНИ И ТЪПИ,а не на слаби и пълни.нямаш да е интересен света ако всички са еднакви.не обръщам никога внимание на килограмите,а какво говори човек и какво представлява.бил съм в компания на красиво момиче слабо,стройно и толкова тъпо,че изтръпвах да на проговори нещо да ме излага-зарязах я и повече не искачм такава.гледам й интелектуалното ниво.

не само романтични връзки ами и живо...

Нашата директорка е дебела като рекламата на MICHELIN , но и за секс не става!

Състоянието на тялото е огледало на отношението към себе си. Не може човек да уважава себе си и същевременно да е 100 кила. Не бих искала да засегна хората, които имат свръхтегло вследствие на хормонален дисбаланс или друга здравословна причина

Vupros na vkus, kazalo ku4eto i se oblizalo pod opa6kata

Но цял живот съм харесвал слаби до нормални жени. Дебели и тлъсти каки, тресящи се от сланина - не мерси. Не познавам дори хора, които да харесват такива. Мъжете ви разправят басни за вътрешната ви красота, ама такова животно няма, няма и да има! Слабите жени са добри и в леглото и в работата - личен опит.

Абсолютно споделям мнението ти. Така си е

Изключително съгласна с r.t. (07.09.2009 г. 08:26ч.), въпреки че е мъж! Като искам да уточня, че не правя връзка м/у кг и характер. От тук следва и съгласието с Deni (07.09.2009 г. 09:01ч.). Не знам официалната статистика, но едва няколко % от пълните хора са със здравословен проблем, породил наднорменото тегло. Всичко друго е яко плюскане, липса на движение и спорт, заседяване. Което какво говори - че не ни пука за собственото ни тяло. Пък нека, успокоявайте се, че пълните жени са по-стойностни, по-желани и т.н. Аз съм 175 см, 62-63 кг. - като цялостно впечатление нито слаба, нито пълна. През последните няколко месеца отслабнах с 4-5 кг. Ами какво да ви кажа - чувствам се супер, олекна ми, панталоните ми стават без да изскача коремът отгоре. Хората го забелязват и от някои получавам комплименти, че изглеждам мн. добре. Не от всички, разбира се. :)) Не харесвам анорексични фигури, но наднормено тегло над 5-6 кг е неприятно и много вредно за организма.

Много ви здраве на всичките-не им ставало от дебели,а бе на вас и от слаби май толкова ви става-има ли п...а,става за е...н.Ако ти ставаш като мъж,разбира се.Това е истината.Има дебели жени ,правят фантастичен секс-пълна програма с всички екстри,има слаби,красиви-а пък пълно дърво,в секса е нула,ама се прави на богиня.Това си идва от отвътре,от природат на човека.И да знаете-дебеличките са по -всеотдайни като цяло. Това ви го казва човек,който вече не си помни бройките,след 300 престанах да ги броя.Не може пишлигар,дето видял 10-20 жени в живота си да дава мнение.

blagodarq, nana - bionda1abv.bg. Shte opitam da spazvam napisanite po-dolu pravila, edno po edno :-)

Е хубаво дебелите са отблъскващи ама защо трябва да го дуднете непрекъснато? Просто не контактувайте с такива като нас и всичко ще е ОК! На кого е необходима тази злобна проява и такова настървение? Всеки дебел човек знае че тлъстините са вредни за здравето му, както и знае че и диетите и маниите са също вредни за здравето? Ама когато дебел ви каже че примерно диетата Дюкян е пълна простоия вие никога няма да го приемете като съвет ами като безхарактерност и липса на воля. Некъв ми харесал очите ама корема ми се люлеел гнусно и по тази причина, за да съм с него трябвало да обикалям всяка сутрин басейна му 50 пъти, да съм клякала по 50 пъти и 50 лицеви опори и набирания на лоста му. Така съм щяла да вляза в критериите му. Той ме мисли за някаква безмозъчна маса, която чака само своя собственик, което естествено ми е късмет че точно той баш красавеца ми е забелязал очите и виждаш ли как ще ме оправи и ще ме извади от блатото:)) Така че драги красавци и красавици , като ви е гнус от дебели хора никой не ви бие по главите да общувате с тях. Просто се събирайте със себеподобни толкова е просто ! И пак питам , защо сте толкова озлобени към нас след като минавате за съвършенни? Защо ви липсва духовното спокойствие и равновесие да приемате света ? Дебелите нито са ви в къщата нито на масата, нито в кревата, нито пък с нещо ви търсят вниманието. Какво ви кара да сте толкова нахъсани към хората с наднормено тегло? Нещо навредиха ли ви освен, че не са ви естетична гледка на плажа? Нещо ви хлопат дъските честно , така като ви чета нещо не сте много наясно сами със себе си ? Нека някой ми отговори моля , защо като са ви плоски коремите и това е най-важгно за вас , зцащо сте толкова злобни? Та вие сте направо сте цункани от Бога и сте баш късметлии ! Кво ви е ? Добре ли сте ?

Този който ме откоментира че съм 100 на 100 богата нека знае че нямам никакви средства и любовта не се купува миличък, тя се печели с чувства не с пари, но ти си си тъпичък та макар и млад а колкото до мен аз съм си на земята още не мисля да се възвисявам на небето, еее търси си леконравните млади надути кукли въздухарки, късмет в издирването.