Коментари - Реабилитираха дебелите жени | dnes.dir.bg
назад

Реабилитираха дебелите жени

Допълнителните килограми на жената не пречат на мъжа да я покани да излязат заедно, а 54 на сто от мъжете заявяват, че дебелите жени са по-добри в леглото.

Обратно в новината

Коментари - Реабилитираха дебелите жени | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Това дали някой ще е дебел или слаб - това е избор на всеки. Има и хора, които са дебели поради заболяване и свалянето на килограми за тях е невъзможно. Това дали някой ще харесва дебели или слаби също е избор на индивида. Дали е по-добре да имаш яка мадама удома, която си няма и представа как да гледа децата, а не иска да измие чиниите, защото ще су развали маникюра, да не говорим за останалата домакинска работа, или искате пълна жена, която хем може да си гледа къщата, хем може да се забавлява и да поднася нови неща на съпруга си? Преди всичко обаче трябва да се уважаваме, независимо дали сме дебели или слаби - но както виждам уважението към другия и приемането на околните каквито са вече не влиза в графата на добрите качества. А, да, забравих - дебелината на един човек зависи и от портфейла му - ако той е дебел, наднормените килограми много бързо се свалят в очите на другия.... И преди да напишете куп глупости - погледнете майките и жените си - дали са дебели или не - всеки ден ви готвят, чистят и перат. Следващият път като се присмеете на някой дебел, заимслете се дали ще ви е приятно ако вашата дъщеря по някаква причина стане 150 кг??

I az sam taka. Na moq liubovnik jena mu e tlasta, s golqm zadnik... Ujas. Za neq e vajno da e domakinq.

ГЛУПАВИ ПРИКАЗКИ ЗА ГЛУПАЦИ.ЩОМ ГОСПОД НИ Е СЪЗДАЛ ТАКИВА ЗНАЧИ ТАКА ТРЯБВА ДА БЪДЕ.И ДЕБЕЛИ И СЛАБИ УМИРАМЕ. ГОСТИ СМЕ НА ТОЗИ СВЯТ.ИДВАМЕ НА ТОЗИ СВЯТ КАТО ЧОВЕЦИ,А СИ ОТИВАМЕ КАТО КРАДЦИ,СНОБИ И ГЛУПАЦИ.ДУШАТА Е ТАЗИ,КОЯТО НИ СЪПЪТСТВА И КАТО СЛАБИ И КАТО ДЕБЕЛИ.НЕЩАСТНИ И ЩАСТЛИВИ, ТОВА Е ИСТИНАТА.НЕ МОЖЕ ЧОВЕК ДА БЪДЕ ВИНАГИ,КАТО НА 20ГОДИНИ И ДА Е ВИНАГИ В ПЕРФЕКТЕН ВИД СПРЯМО ОЧИТЕ НА ДРУГИЯ И НАЙ-КРАСИВАТА РОЗА ПОВЯХВА.ТОВА СА ЗАКОНИТЕ НА ПРИРОДАТА,ЗАТОВА БОГ Е ДАЛ СЪРЦЕ,ЛЮБОВ И РАЗУМ НА ЧОВЕКА.ЖИВОТА НЕ Е САМО ПОЗА И СЕКС.А ТОЗИ,КОЙТО ДЕЛИ ХОРАТА ОКОЛО СЕБЕ СИ НА СЛАБИ И ДЕБЕЛИ Е ГЛУПАК НЕ ЖЕЛАЯ ДОРИ И ДА ГО ПОЗНАВАМ,СРАМУВАЛ БИХ СЕ ОТ НЕГО.ПОД НЕБЕТО ИМА МЯСТО ЗА ВСИЧКИ И ЧОВЕК НЕ ЗНАЕ,КАКВО МУ НОСИ СЕКУНДАТА.ЗАТОВА БЪДЕТЕ МЪДРИ И ДОБРИ,ТОВА Е ЦЕННОСТА,КОЯТО ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА.ЛИЧНО ЗА МЕН ПО ПЪЛНИЧКИТЕ ПРИТЕЖАВАТ ПО ДОБРО СЪРЦЕ И СА ПО-ЧОВЕЧНИ,А ПО СЛАБИТЕ СА ПО ЕГОИСТИЧНИ,НАПОРИСТИ И САМОЖИВНИ.ЛИЧНО АЗ СЪМ БИЛА И СЛАБА И ПО-ПЪЛНА,НО НЕ СЪМ УСЕТИЛА РАЗЛИКА В ПРИЯТЕЛИТЕ СИ И СВАЛЯЧИТЕ.ВИНАГИ СЪМ БИЛА ЖЕЛАНА И УХАЖВАНА.ЗНАЧИ НЕ Е ДО ДЕБЕЛИНАТА.ДАЖЕ,КАТО ПО-ПЪЛНА ИМАХ ПО-СТОИНОСТНИ УХАЖОРИ,А КАТО ПО-СЛАБА ВЪЗДУХАРИ ПОВЕЧЕТО.РАВНОСМЕТКА ОСТАВАМ ЗА ВАС...

Дебелите? Да, обаче като ме видите в заведение или на улицата с моята приятелка - веднага започвате скришом да надничате. Защото е висока, стройна, малко дупе и дълги крака. А за леглото и фантазиите - колко от харесваните могат да правят шпагат? И колко от тях правят печено пиле с вино? А получават ли цветя?

Наистина е много по добре жената да има някое и друго килце отгоре но да е с весел нрав и приятна за боричкане в леглото (стига леглото да издържи ,че съвременните масово са такива боклуци ,че скърцат ,тесни и къси са и изскачат неприятни ръбове а може и в най-веселия момент да се срутят и да развалят всичко)Слабите жени много често са нервни ,манячки на тема диети и много придерчиви и симулират оргазми за да се представят уж на ниво.

На каквото и парче да хвърли око мъжа, няма да стане, жената избира мъжа. Дебелите жени са по-малко егоистки и затова се уреждат с член между краката по собствен емоционален избор, а не като скумрийките с опаковани кокали търсещи някой да ги издържа. Любовта е от древността, днес я изопачава модата!

Има дебеланки, които са хубавки - стегнати, пропорционални, само дето са по-едри от другите. Това се понася, но такова отпуснато туловище - не. Не харесвам много слаби жени, да си тракаме кокалите, трябва да има заоблености, ама с мярка.

Слаба съм и ми е супер яко. Имам много повече кандидати от дебелите и мога да избирам. Не ме дразни, че дебелите жени се замозалъгват със статии като горните. Дразни ме, че горните статии са поръчани от огромни фирми за газирани напитки, вериги за бързо хранене и сладки изделия (шоколади, бисквити, вафли и т.н. - всички се сещате за кои фирми говоря). Та тези фирми не вредят само на вашите връзки и самочувствие. Слабите жени не само са по-красиви и по-представителни за всеки мъж, които е с тях. Те са по-здрави. Слабият човек е много по-верятно да не страда от високо кръвно, диабет, сърдечни заболявания. Аз мога да кача 5 етажа без да се задъхам (и в леглото бих издържала повече). Мога да тичам, да облека модерни дрехи, нямам притеснения като седна какво ще се види. Всичко друго са пълни глупости. Нека дебелите хора да си живеят в свой собствен свят, защото иначе няма да има кой да изконсумира всички боклуци на пазара...

доМашаллах: Тво мнение доказва първо,че не познаваш мъжете... няма мъж,който да не се възползва от сигналите за секс на която и да е жена... ама за постоянно си взима тази, която предпочита; второ,че повечето жени,подчинени на мъже в службата си,доброволно и с готовност предоставят секс-услуги на шефовете си; трето...твърдението, с наднормено тегло не са толкова развратни,колкото слабите е вярно; четвърто.... слабите жени са злобни,за разлика от по-пухкавите....и т.н. и т.н.

Жената трябва да е съразмерна, и ако е с наднормено тегло, то да не е повече от 5-6 кг. Лъжа е също така, че дебелите го поемали по-лесно отзад, има слаби жени, които са страшно разтропани, въпросът е да се употребява специален гел. Но има някои дебелена с много симпатични, перверзни лица, те въртят най-добрите свирки. Има и такива с напращели цици, и те са добри за турска чекия. Но като цяло се обръщам към младите жени с призив: не се разплувайте като медузи, след петдесетака вече ще сте целулит отвсякъде, така че поне до 50 г. гледайте да издаяните с що-годе някакво тяло, иначе ще си кукувате сами или пък ще ви изневеряват под път и над път.

a vagno li e da moge da pravi chlna stoiaka i most

За всеки влак си има пътници.Едно е да си пълничък ,а съвсем друго - дебел! Но!!, не прекалявайте с плюскането все пак и мъже и жени !Няма по-гадно нещо от тлъст и потен човек.А и ако е и нечистоплътен - картинката е още по-красива.Най-често дебелите са и мързеливи , и лакоми .Не бих седнала да обядвам с такъв , камо ли да си лягам .

проблема е че жените напълняват понеже не се грижат за себе си и това че тук има такива постове ще ги убеди че е нормално да си дебела и мързелива жена. Сори,ама този живот не ние даден да ядем и да серем само- щото доста от дебелите жени това правят и за това са такива. 90% от тях имат хормонални проблеми щото мразят секса, мразят себе си и се страмуват да се погледнат даже в огледалото кво да говорим да се погрижат за себе си или да се борят да са по хубави и здрави. Е тва какъв пример е за подрастващите? Превръщаме се във държава от ходещи човали които само искат да консумират всичко и по много , без да се опитват да създадат нещо.....а после недоволстват като има кажат че само са си виновни за невежеството.

Нито едно мнение тук не е продиктувано от разума , защото с българския ни тъп и селски манталитет никога няма да се оправим. Винаги гледаме в паничката на другия и одумваме другите а не поглеждаме себеси. На запад хората никога не оценяват книгата по корицата а по съдържанието в България винаги мислим какво ще кажат другите и с какво се е изложил комшията. Така че не се очудвайте от резултатите от тази анкета защото хората на запад много по искрени и обективни . Затова ние тук ще си останем една провинциална държава завинаги.

Хахахахахахахахахаха

Пфф, какви прости коментари прочетох - както от девойки, така и от някои много отворени господа... Статията има предвид по-пищни жени (стил Бийонсе), не във фаза затлъстяване. На девойката, която е слабичка и толкова много се възхищава на телцето си, спокойно, мила, няма да е вечно. Лично аз не съм нито дебела, нито анорексично лаба, но имам приятелки, които са като супермодели, и такива, които са по-закръгленки. Еми, какво да ви кажа, по-пълните са по-вървежни, но може би защото не подбират много... Не, че слабичките подбират повече, но колкото да не е без хич. Но това е само ако говорим за секс. В живота има много по-важни неща от външния вид, макар че той е определящ за това дали двама души биха искали да бъдат заедно - уважение, компромиси и малко повече усмивки.

А за теб е важно да си курва ли? или любовница? най-важното е, че изобщо не си важна в общата картинка и затуй си търсиш някакъв модел на поведение.

Дебелото не само е гадно на външен вид, ами е и ужасно вредно!

kolko si slaba :)

koito ne haresva debeli e kompleksar a po dobre e za vseki da e slab po zdravoslovno e

Evalla Kiki ti si mnogo umna , yija deto draskat po saintovete da se ravjat na veliki da go duhat Az sam normalen 4ovek na 52 godini i za men e nai vaznoto 4oveka a ne tova kolko kg toi tezi . Da razbiraha vsi4ki hora zivota kakto ti go pi6e6 svetat 6te6e da e prekrasen.

ПРОСТ...загубени!!!! Кажете на жените си дето са ви родили по две деца че са прасета .... Не винаги килограмите са от плускане.....

Аз съм жена, не съм нито слаба, нито дебела... моите лични впечатления, които разбира се са субективни и са в следствие на личния ми опит са, че по-пълните жени са изключително злобни и завистливи особено що се отнася до по-слаби и красиви от тях момичета. Не искам да обидя по-закръглените дами, които четат коментарите тук - просто наблюденията ми върху мои закръглени познати дами са такива..... А що се отнася до мъжете - в стремежа си да задоволят нагоните, те са готови да си легнат с всяка ;)

Ах нееееееееее, тия ги разказвайте на съседката! Тя нито тича вечер, нито колело кара, да не говорим за фитнес или плуване....Едно обаче може - да готви! За.... в леглото.... едва ли...Съседа все го няма - уж в командировки, та даже и празничен ден. С коя ли слаба сладуранка работи? Всичко друго можете да ме заблуждавате, но не, и че една стройна жена е по-за предпочитане от една дебеланка. Поздравче!

A be muhlö , kato i ti se nari4a6 maz lelee. ami varvi v Berlin be tam vseki sedmi e biseksual , tam ti e mjastoto ama ako ti meri6at krakata nema da te pusnat tam da zivee6.

Otkade taq zloba? I na teb li ti kra6kat s po-slaba?

зависи за колко дебела-закръглена става на въпрос :D

takiva gi govorite,za6toto ne vi stava...sram..debela jena se tursi pove4e..

DEBELATA E PO-DOBRE OT SLABATA V LEGLOTO..

Интересни разговори се провеждат тук. Но истината е, че човек /било мъж, било жена/ има едни размери на 20, други на 30-40 и съвсем трети на 50 години. Сега който си турбарчо от млада възраст, просто си е обречен да си бъде такъв до края на дните си. Вярно, е и че наднормено тегло с няколко килограма, /но не повече от 7-8/ на един усмихнат и приветлив човек му придават самобитен чар. Останолото се нарича затлъстяване и истината, е че това оттук нататък е здравословен проблем. Имаме тотално обездвижване, плюскане на корем на тестеняци от бяло брашно /банички, кифли, миленки и прочее, а децата чипс и др. видове подобни лайна/. Напоследък това си е болест на цивилизацията. Дядо ми навремето лапаше солена сланина и хляб, млатеше домашна вино и ракия, но паралелно с това работеше като вол физическа работа. А сега ни мързи за 200 -300 метра пеша да се придвижим, по цял ден на стола в офиса, оттам на леката кола и т.н. И честно откровено застанете на плажовете и гледайте - доста повече от мъжете над 35 год. са с тумбаци, докато женската част до тях изглежда по -добре

Към mene (06.09.2009 г. 17:01ч.) Всичко , което си написала е точно така, само на един въпрос не мога да си отговоря за толкова време. Защо аз като е една сладка дебелана, когато отнема сваляч на такава като теб и ставате супер злобни?! Ей на този въпрос не мога да си отговоря . Защо при цялата ви съвършенност ставате злобни кучки като имате още толкова много мъже на разположение да избирате?????????

Мойто момче ме е реабилитирало отдавна, слава богу!!! Това което аз съм разбрала до сега е че не е важно колко си дебела, важното е да имаш мъж на място до себе си. Аз минавам за дебела, но не мога да се оплача от липса нито на секс, нито на любов - мъжът до мен ми ги дава в изобилие и непрекъснато бди над самочувствието ми, което капути като някои от мъжете и жените в този форум бяха успели да сринат. Адмирации към него и към ИСТИНСКИТЕ мъже. Льольовците да си е%: кльощавите к?++

МНОГО СИ Е ВЯРНА АНКЕТАТА, ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ГО КАЗВАМ

Самоуспокоявайте се вие, че дебелите се котират. Щом си вярвате, вярвайте си, но да знаете, че човек като е слаб се чувства сто пъти по-добре. На 43 години съм, не съм кльощава, но съм си достатъчно слаба за да ме харесват. Учудвам се на млади жени, плувнали в меса и увиснали гърди, ядат хамбургерите и пастите и си търсят дрехи...хайде със здраве пак!

Не всички стрии са резултат от наднормено тегло. Какво ще кажеш за жените, които са получили тези ужасни белези след бременност? Така, като те чета определено нямаш детенце а ако пък някой ден Бог ти даде да си имаш можеш и да се откажеш от кърменето?!!!!?!!!!? Погнусянав се от такива жени като теб!!!!!!!!!! И се обзалагам, че не си нито хубава, нито апетитна. АМАН ОТ АНОРЕКСИЧКИ!!!!!!!

Голям майстор, на голям тезгях работи....Айде със здраве ;)

абе дебели , когато човек се чувства добре в кожата си ,когато има обич ,внимание и живее добре дали е дебел или кльощав не е важно . пък който харесва подвежни окачалки да си ги ухажва .познавам доста кльощави и силно комплексирани дами . та килограмите не са болка за умиране стига жената натрупала ги да еЧОВЕК

А нас кога ще ни реабилитират?

Като гледам колко много коментари явно сме си затъстяваща нация..... :( Да живеят братушките американци! OOOh yes!

imam 30 g trudov stag - smenila sam 4 rabotni mesta - ne sam zabelyazala palnite da se haresvat poveche . figurata e ot golyamo znachenie - hresvat se stroyni jeni

На 50 г. съм, тежа 122кг, не помня какво е това секс, мъжът ми чука слабата си грозна и пъпчива счетоводителка, пия лекарства за кръвно, грижа се за болния му от алцхаймер баща, за да не остана сама. Това е действителността, скъпи дами. Няма значение как съм напълняла, обществото не ме приема нормално. Не с есамосъжалявам, но се налага да търпя.

Не разбирам защо слабите жени да не са добри домакини, както се изказват някои?! Нито защо слабите трябва да са празноглави. Нима няма дебели жени, които не знаят от коя страна на тигана се пържи или всички с наднормено тегло са умни?! Всичко си е до човека и излъчването му и начинът, по който се държи с останалите. Това обаче много зависи от себеусещането и на жените, и на мъжете.

Една дебеланка е за предпочитане от една стройна досадница!

Като изправите кривата на удоволствието!:)

Krasavice, nito celulita nito striite sa zapazena marka na debelite. Az imah celulit kakto si bqh 47kg (ryst 160cm). A strii se poluchavat pri vnezapna promqna na tegloto, bez zna4enie v kakva posoka i po kakvi pri4ini.

debelite sa gotini

Само мога да кажа,че вече рядко можеш да срещнеш човек ,от кадее тази злоба не мога да разбера.Когато видите пълен човек защо първо не си зададете въпроса как е този човек,тъй като не всичко е от ядене,а здравословни проблеми,но липсата на мозъчно вещество не ви позволява да мислите.И искам да ви кажа,че по мои наблюдения не дебелите са фабриката за лайна,а слабите.Колко слаби жени има ядят като не видяли,но правото им черво ги спасява.А дебеланките по цял ден да не сложат троха в устата и да им прилошава,пак ще кажат всички,че ядат и не се спират.Била съм 47кг.и знам какво е да си слаба,в момента съм доста пълна,но не както казват всички от плюскане,а от проблеми и здравословни и от нерви,по цял ден не спирам,но не мога да отслабна.Имам си две дечица да са ми живи и здрави,мисля,че това е най-важното и ценно нещо в живота.Искам да кажа на слабите,че колелото на живота се върти и утре не се знае какъв ще станеш,защото много хора са ми се присмивали и колко съм плакала,но почти всички се освиниха.Аз мисля,че никой не би искал да е дебел,а ако е така то значи има причина затова.Бъдете хора,помислете малко и за много по важни неща от това да се подигравате,за това което се случи вчера,май не ви трогват тези неща.

Обичам си аз мойта дебеланка !

Всичките сте големи разбирачи ,всичко е много относително.100 човека 100 мнения така че...