Осъдиха баща, набил децата си 2800 пъти за 2 г.
Германец, който в продължение на две години набил 2800 пъти децата си, днес беше осъден в германския град Битбург на 16 месеца условно, предаде ДПА, цитирана от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Осъдиха баща, набил децата си 2800 пъти за 2 г. | Днес.dir.bg
Коментари
единствения нормален тук. аз също съм ги потупвала понякога , но .....егати гордостта на тези математички ли дето дресират-демек имат си животни в къщи, лошото е, че нейните разбирания после излизат сред нас...Горките, явно сте безсилни и слаби като родители....
Абе, невеж мързелив идиот такъв, тя ти говори за методи за възпитание, които не включват насилие и които, ПРЕДСТАВИ СИ ДЕЙСТВАТ! Ама то човек, за да ги знае, трябва да си направи труда да попрочете туй-онуй, а не само да си губи времето да пише тъпанарски изказвания в дир-а. Щото най-лесно е да удариш някой десет пъти по-дребен от теб и да се почувстваш много голям и силен и велик, но да бъдеш свестен родител, а не такъв който бие, се изисква време, търпение и ограмотяване. Като гледам коментарите тук явно това липсва на много българи, затова отрочетата им порастват насилници и тормозят другарчетата си в училище. Точно заради такива родители има толкова агресивни деца в училищата - те са научени от малки, че когато нечие поведение не им харесва, особено ако е на по-слабите от тяб, да удрят и унижават. После прехвърлят това си поведение в семейството, когато порастнат и имат свои деца. Насилието поражда един чудовищен порочен цикъл, който вие непрекъстнато подхранвате.
Вашите бащир майки, дядовци и пр. понеже въобще не са яли бой, са пълни боклуци и пропаднали типове сега. А тинейджърите понеже ги спукват от бой всеки ден и всичко изкарват с пот на чело (за неразбралите - разбирай наобратно), са образец за възпитание.... Малко даяк е повече от полезен
Като деца ни пошляпваха през 50-те години, ама от моя набор станахме хора и няма нито един престъпник или крадец.
Един колега тук попита защо не качвали коментарите. Ами, навсякъде има цензура, братко. Но в интерес на истината, в ДИР цензурата е най-слаба и сравнително нормална, което им прави чест.
и я сега виж каква е днешната младеж? Какъв е изводът? Трябва си и бой, но както и в статията са написали за Нова Зеландия трябва умерен бой с цел да се научи детето на респект, на уважение и почитане, както на по-възрастните, така и на законите. Не да го пребиваш от бой, на детето му е стига да му се накараш, да го шляпнеш отзад и толкоз. Не е въпросът да го боли физически...а да започне да осъзнава защо бива наказвано! Така се възпитават децата. А днес - не го бий, не му се карай...и хоп, на 14г вече работи като общак, изкарва кирливите 400-500лв и всяка седмица ходи по дискотеките, пие, пуши, псува...когато родителя му му каже Ще ме слушаш иначе бой отговора е (ако е майката) Айде набий ме де, а на бащата Ще те съдя ей...Пълна пародия...Ама така е. И учителите едно време можеха да те шамаросат, сега и това го няма, че после в затвора ще те вкарат. И обикновеният непознат на улицата можеше да те шамароса, после да те отведе при родителите ти и те да те шамаросат, когато прегрешиш. Сега айде на свободията...не свобода, а свободия, която заробва народът, но той горкият не го осъзнава още!!!
Очевидно посещенията ти при многото психиатри не са дали желания резултат.Ако детето ти е прекалено ниско за да стигне до тигана с врялото олио,ти за да го улесниш сигурно ще му го ливнеш на главата и ще му покажеш,че боли.Аз пък садистката предпочитам да го напердаша, когато не разбира от дума.Твоите деца ще растат с мисълта,че са недосегаеми и всичко им е позволено.Но това си е твой проблем, твоите ще бъдат изтървани, а ти ще намираш разтуха при психиатрите(както до сега).Ще ти върна пожеланията - пожелавам ти твоето отроче да ти пише всеки ден любовни писма от затвора,където рано или късно ще се озове благодарение на теб.
Браво, Бял зъб! Не се връзвай на gia - явно няма деца и знае само на теория как стоят нещата!
Не съм ходила по психиатри, скъпа, просто съм си направила труда да прочета доста научни трудове по въпроса, за разлика от теб. Казах го преди и пак ще го кажа, има други начини за налагане на дисциплина, които не включват никакво насилие. Ти като си мързелива да ги откриеш, си е твой проблем и проблем на децата ти. Не знам за моите деца дали ще ми пишат писма от затвора, но се замисли дали твоите няма да ти напишат по някое, след като отидат там за побой над някой, чието поведение ги дразни. Защото родителите, които бият децата си ги учат точно на това Не те харесвам. Сега ще те смачкам от бой.
Ами ходи по психиатри и ще разбереш, че точно ненаказваните с бой деца посягат на родителите си! Помисли малко за случая, в който едно момче наскоро уби майка си с бухалка! Ако си беше ял редовно порцията шамари, това вероятно нямаше да се случи!