Гореща следа и арести за бомбата в Разлог
Напипана е гореща следа за вчерашния атентат в гаража на Явор Мандражиев в Разлог, при който загинаха 29-годишната му съпруга Снежана и 5-годишнит му син Александър.
Обратно в новинатаКоментари - Гореща следа и арести за бомбата в Разлог | Днес.dir.bg
Коментари
Родителите на Мандраджиев са много добри хора, той самият е познат като спокоен човек, каза още Дункин, цитиран от БЛИЦ. Сигурно и този и.д. кмет е много добър и спокоен човек. Приятел на приятелите, както се казваше в една популярна книга
пълен отказ за съдействие от страна на Явор Мандраджиев - безсърдечно гнусно животно е тоя престъпник, не ще да издаде дружките си, убили жената и детето му; такива трябва да се кастрират за да не се възпроизвеждат зловредните им престъпни гени...
лелеее, Бойко замина за малко, и кримиконтингента се развихри - Бойко идвай си по-скоро от Полша, че става напечено, само твоя смръщен, но справедлив поглед ги спира тия изедници!
Малко повече да ви кажа, тъй като съм местен, първо баща му и майка му са помаци, но интегрирани, доста отдавна живеят в Разлог /иначе в града няма българомохамедани/, но нямат нищо общо с ДПс, напротив бъща му все още е в местното ръководство на СДС, беше и съметник, но иначе вярно е , че са трудолюбиви и скромни хора. Явата, както е известен тука беше представител на Спартак секюрити в средата на 90-те, след това стана наемател на механа Чердака в Банско, собственост на Н.Цветин, но това е единствената им връзка. Напоследък се движеше с местните апашчета, пиеха кафе, ходеха на фитнес, но незнам сюрията около него да му е била официална охрана, просто той е по-умен и хитър от тях и те се въртят около него. Иначе единстваният конфликт известен на всички в неговото заведение беше побоят на неговите приятели над Дамян Марчев-Мането, известен, като придворния шут на покойния Георги Илиев. Самият Ява, единствено с джипа не е парадирал с богатство или власт, но джип или чисто нова кола в Разлог, вече не е новост, тук всяка втора кола е джип, а всяка трета закупена нова. За Снежана / м/у другото от ромски произход/ да не говорим, беше лъчезарна и усмихната, бог да я прости и нея и детенцето.
Tova ubiistvo prilicha na lichna vendeta- nikoi ne ubiva jeni i deca za pari- pone ne viarvam da ima chak takiva izrodi. Oko za oko pishe v bibliata- ako niakoi posegne na deteto ti- otvlecheno i prateno niakude za organi kak shte reagirate??? Razbiraemo e!